Fotbalisté Sparty porazili v přípravě druholigový Žižkov

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.03.2021 (14:05)     Sekcia sport

Fotbalisté pražské Sparty porazili v přípravném utkání na Strahově druholigový Žižkov 3:1. Viktoria vedla od první minuty zásluhou Farida Nabijeva, ale za Letenské do konce prvního poločasu srovnal Adam Hložek. Po změně stran se prosadili Ondřej Zahustel a Filip Souček z penalty. celý článek

Fotbalové Teplice v přípravě udolaly Žižkov, trefil se Žitný

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.01.2021 (20:18)     Sekcia sport

Tepličtí fotbalisté porazili doma v přípravném utkání před startem jarní části nejvyšší soutěže druholigový Žižkov 1:0. O jedinou branku se na Stínadlech postaral v 69. minutě záložník Patrik Žitný.

Liberec dal přípravě čtyři góly Varnsdorfu, Teplice udolaly Žižkov

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.07.2023 (13:17)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce porazili v přípravném utkání v Mnichově Hradišti druholigový Varnsdorf 4:0. Slovan vstřelil všechny branky po změně stran. Teplice zdolaly po obratu nováčka druhé nejvyšší soutěže Žižkov 2:1.

Boleslavští fotbalisté rozstříleli v přípravě druholigový Varnsdorf

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.07.2021 (13:19)     Sekcia sport

Fotbalisté Mladé Boleslavi rozstříleli v přípravném utkání druholigový Varnsdorf 6:1. Středočeši neprohráli v přípravě pátý ze šesti zápasů.

Fotbalisté Sparty porazili Líšeň 1:0 a znovu v přípravě vyhráli

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     01.07.2021 (16:30)     Sekcia sport

Praha - Fotbalisté Sparty porazili druholigovou Líšeň 1:0 a vyhráli i třetí přípravný zápas. Utkání na Strahově, hrané na 4x30 minut, rozhodl ve 114. minutě útočník Václav Drchal....

Fotbalisté Mladé Boleslavi rozstříleli v přípravě druholigový Varnsdorf

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.07.2021 (13:21)     Sekcia sport

Fotbalisté Brna zdolali Žižkov a vrátili se do čela druhé ligy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.09.2021 (22:24)     Sekcia sport

Fotbalisté Brna se vrátili do čela druhé ligy, když v nedělní dohrávce 8. kola porazili Žižkov 2:1. Soutěž vedou o bod před rezervou pražské Sparty. Žižkovu se momentálně vůbec nedaří a po třetí porážce za sebou mu patří čtrnáctá příčka.

Žižkov je po roce druholigový, Kadlec zřejmě odehrál poslední zápas

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.06.2023 (16:17)     Sekcia sport

Viktoria Žižkov se po roce probojovala zpět do druhé fotbalové ligy. V odvetě play off ČFL svěřenci trenérů Václava Kotala a Michala Horňáka porazili doma Domažlice jednoznačně 4:0, první zápas na soupeřově hřišti skončil bez branek.

Fotbalisté Sparty podlehli Wolfsbergeru 0:1 a v přípravě poprvé prohráli

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     09.07.2022 (20:11)     Sekcia sport

Wolfsberg (Rakousko) - Fotbalisté Sparty prohráli ve druhém utkání na soustředění v Rakousku s domácím Wolfsbergerem 0:1. Pražané v letní přípravě utrpěli první porážku pod novým...

Teplice v přípravě prohrály s Vlašimí, Sparta vyhrála i pátý přípravný zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.07.2021 (12:54)     Sekcia sport

Fotbalisté Teplic v přípravě na novou prvoligovou sezonu nečekaně prohráli s druholigovou Vlašimí 2:3. Proti týmu z nižší soutěže se nedařilo ani Jablonci, který jen remizoval 1:1 s "béčkem" Sparty. Naopak Ostrava, Olomouc, Mladá Boleslav i Karviná zvítězily. Fotbalisté Sparty porazili na soustředění v Rakousku tamní třetiligový celek SV Spittal 4:1 a vyhráli i pátý zápas letní přípravy.

Fotbalisté sparťanské rezervy porazili poslední Žižkov gólem z nastavení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.03.2022 (13:42)     Sekcia sport

Fotbalisté Sparty B zvítězili v 18. kole druhé ligy na hřišti posledního Žižkova 2:1. Rozhodující gól malého pražského derby vstřelil Petr Pudhorocký ve třetí minutě nastaveného času.

Liverpool splnil povinnost, z Anglického poháru vyřadil druholigový Cardiff

Fotbalisté Sparty po obratu porazili Boleslav 4:1 a na Slavii ztrácejí sedm bodů