Smutná ukončila lyžařskou kariéru. Vítězka Vasova běhu plánuje otěhotnět

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.03.2021 (18:52)     Sekcia sport

Kateřina Smutná ukončila v 37 letech kariéru běžkyně na lyžích. Vítězka slavného Vasova běhu a dvojnásobná šampionka Jizerské padesátky se rozloučila sobotním stokilometrovým závodem ve Švédsku. celý článek

Vítězka Vasova běhu Smutná ukončila lyžařskou kariéru

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     29.03.2021 (18:42)     Sekcia sport

Dálková běžkyně na lyžích Kateřina Smutná ukončila v 37 letech kariéru.

Lyžařka Smutná se vrátí na Jizerskou padesátku, i když už ukončila kariéru

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.01.2022 (20:59)     Sekcia sport

Běžkyně na lyžích Kateřina Smutná se vrátí na Jizerskou padesátku, třebaže loni ukončila kariéru. Osmatřicetiletá vítězka slavného Vasova běhu vyhrála proslulý severočeský závod dvakrát, loni doběhla třetí.

Běžkyně Smutná skončila ve Vasově běhu pátá

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     07.03.2021 (12:16)     Sekcia sport

Mora (Švédsko) - Běžkyně na lyžích Kateřina Smutná dojela pátá v 97. ročníku slavného Vasova běhu. V rekordních časech zvítězili Švédka Lina Korsgrenová, která titul obhájila,...

Lyžařka Smutná skončila ve Vasově běhu na pátém místě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.03.2021 (12:32)     Sekcia sport

Běžkyně na lyžích Kateřina Smutná dojela pátá v 97. ročníku slavného Vasova běhu. V rekordních časech zvítězili Švédka Lina Korsgrenová, která titul obhájila, a poprvé Nor Tord Asle Gjerdalen. Nejlepší z českých mužů byl pětadvacátý Jiří Pliska, Stanislav Řezáč dojel 34.

Soupeřka Ledecké ukončila lyžařskou kariéru

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.09.2020 (13:58)     Sekcia sport

Německá lyžařka Viktoria Rebensburgová ukončila ve třiceti letech kariéru. Olympijská vítězka v obřím slalomu z roku 2010 dnes oznámila své překvapivé rozhodnutí na sociálních sítích. Ve videovzkazu jedna z velkých soupeřek Ester Ledecké vysvětlila, že ji k odchodu přiměly zkušenosti z přípravy na nadcházející sezonu, v níž se nedokázala dostat na úroveň, jakou by od sebe očekávala.

Bývalá vítězka Světového poháru Bremová ukončila lyžařskou kariéru

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.04.2021 (07:41)     Sekcia sport

Rakouská lyžařka Eva-Maria Bremová ukončila v 32 letech kariéru, během níž ovládla Světový pohár v obřím slalomu. Malý křišťálový glóbus získala v roce 2016. V tehdejší sezoně vybojovala i dvě ze tří vítězství v pohárových závodech. Na stupně vítězů se dostala celkem jedenáctkrát - vždy v obřím slalomu. Ve sbírce úspěchů má i titul mistryně světa v týmové soutěži z roku 2015.

Zastavily ji zdravotní trable. Olympijská vítězka ze Soči ukončila kariéru

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.05.2022 (14:28)     Sekcia sport

První olympijská vítězka ve skocích na lyžích Carina Vogtová ukončila kariéru. Třicetiletá Němka se kvůli zdravotním problémům nedokáže vrátit do bývalé formy. Letos se neprobojovala do čtyřčlenného německého výběru pro zimní olympijské hry v Pekingu.

Jubilejní 100. ročník Vasova běhu ovládli Norové

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.03.2024 (15:12)     Sekcia sport

Jubilejní 100. ročník Vasova běhu ovládli norští lyžaři. Na 90 kilometrech mezi švédskými městy Sälen a Mora byli nejrychlejší Torleif Syrstad a Emilie Fletenová, jež obhájila loňské vítězství.

Sprinterská šampionka Fallaová končí kariéru

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.04.2022 (21:17)     Sekcia sport

Olympijská vítězka a pětinásobná mistryně světa v běhu na lyžích Maiken Caspersen Fallaová z Norska ukončila ve 31 letech kariéru. Při své čtvrté účasti pod pěti kruhy obsadila v únoru v Pekingu ve své nejsilnější disciplíně sprintu osmé místo.

První čínská vítězka golfového majoru Feng Šan-šan ukončila kariéru

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.08.2022 (08:31)     Sekcia sport

První čínská vítězka turnaje kategorie major Feng Šan-šan ukončila ve 32 letech golfovou kariéru. Šampionka LPGA Championship z roku 2012 chce z pozice trenérky vychovávat novou generaci čínských hráček.

Sbohem! Rychlobruslařská hvězda ukončila kariéru

Rakouská slalomářka Bernadette Schildová ukončila kariéru

Hvězda ženského skoku na lyžích Lundbyová ukončila před třicítkou kariéru

Vrabcová-Nývltová ukončila kariéru

Strýcová se po narození syna na turnaje nevrátí. Touží ale po wimbledonské rozlučce

Hvězdná americká fotbalistka Lloydová ukončila reprezentační kariéru

Světová rekordmanka v hodu oštěpem Špotáková ukončila kariéru

Wimbledonská vítězka končí kariéru. Chtěla bych mít rozlučku, říká těhotná tenistka Strýcová

Dvojnásobná mistryně světa na dvoustovce Schippersová ukončila kariéru

Vrabcová Nývltová ukončila ve 37 letech běžeckou kariéru, začala trénovat

Dvojnásobná olympijská vítězka Semenyaová do budoucna plánuje závodit na silnici