Sparta zničila bezmocné Teplice 7:2, nastřílela jim sedm gólů. Krejčí má hattrick

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     03.04.2021 (20:52)     Sekcia sport

Sedm branek v jednom utkání vstřelili Letenští v samostatné lize počtvrté a poprvé od září 1999 a výhry 7:0 nad Českými Budějovicemi. celý článek

Sparta rozstřílela Teplice 7:2, Krejčí mladší dal hattrick

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     03.04.2021 (20:42)     Sekcia sport

Praha - Fotbalisté Sparty rozstříleli v 25. kole první ligy Teplice 7:2. Úvodní gól dal ve třetí minutě Adam Hložek a poté v rozmezí 13. až 29. minuty zaznamenal premiérový hattrick...

Sedm letenských kulí po 22 letech! Krejčí mladší stihl hattrick za šestnáct minut

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.04.2021 (20:22)     Sekcia sport

Bodová ztráta v Českých Budějovicích je zapomenuta. Fotbalisté pražské Sparty se po reprezentační přestávce vrátili ve velkém stylu a v utkání 25. kola Fortuna ligy rozstříleli Teplice 7:2 a na druhém místě tabulky snížili ztrátu na vedoucí Slavii na 13 bodů. Ladislav Krejčí mladší stihl za 16 minut hattrick. Letenští dali sedm gólů v samostatné české lize počtvrté a poprvé od září 1999, kdy zdolali České Budějovice 7:0.

Sparta neměla slitování, nastřílela deset gólů. Boleslav vyhrála přestřelku

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.12.2020 (16:04)     Sekcia sport

Hokejisté Hradce Králové sice v úterním utkání 28. kola extraligy dvakrát dokázali vymazat náskok Vítkovic a dotáhli duel do prodloužení. Tam ale Východočeši po gólu Lakatoše padli. Druhá Sparta ovládla po kanonádě domácí duel se Zlínem, nastřílela mu deset gólů (10:0) a snížila ztrátu na první Třinec. Poslední České Budějovice nebodovaly v Mladé Boleslavi, kde prohrály 4:5. Litvínov v pondělí prohrál s Brnem 6:7 po nájezdech, tentokrát ale bral výhru 2:1 v prodloužení. Pardubice si poradily doma s Plzní 4:1.

HOKEJ ONLINE: Sparta neměla slitování, nastřílela deset gólů. Boleslav vyhrála přestřelku

Hokejisté Hradce Králové sice v úterním utkání 28. kola extraligy dvakrát dokázali vymazat náskok Vítkovic a dotáhli duel do prodloužení. Tam ale Východočeši po gólu Lakatoše padli. Druhá Sparta ovládla po kanonádě domácí duel se Zlínem, nastřílela mu deset gólů (10:0) a snížila ztrátu na první Třinec. Poslední České Budějovice nebodovaly v Mladé Boleslavi, kde prohrály 4:5. Litvínov si s Brnem zopakují pondělí zápas, včera padlo třináct gólů. Pardubice hostí Plzeň. Všechna utkání můžete sledovat v podrobných online reportážích na Sport.cz. ČT sport vysílá souboj z Boleslavi.

SESTAVA KOLA: Hattrick a sedmička před derby, Plzeň stále žije

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.04.2021 (15:11)     Sekcia sport

Čtrnáctibodová ztráta na rivala v čele tabulky je stále propastná. Letenští se nicméně po reprezentační pauze vytáhli a naznačili, že aspoň nedělní derby na Slavii by mohlo být dramatické. Sparta nastřílela Teplicím sedm gólů, proto hned pět jejích hráčů figuruje v ideální sestavě 25. kola fotbalové Fortuna ligy podle Sport.cz. Dva zástupce má v jedenáctce Plzeň, která se po čtvrté výhře v řadě blíží pohárovým příčkám.

Tabulka jara: Sparta nejvíc bodů i gólů, Plzeň na úrovni Pardubic

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.03.2023 (14:06)     Sekcia sport

První Sparta, hned za ní ostatní pražské kluby, Plzeň v průměru, nejhorší Baník, Liberec a Teplice. Vzestup Jablonce či Slovácka. Sedm jarních kol fotbalové ligy ukázalo jiné rozložení sil, než přinesl loňský podzim.

Sparta nastřílela sedm gólů a vede extraligu

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.03.2021 (19:14)     Sekcia sport

Hokejisté Sparty porazili v 50. kole extraligy České Budějovice 7:2 a posunuli se do čela soutěže před Třinec, který dnes nehrál. Pražané vyhráli nad Motorem i čtvrtý zápas v sezoně, třemi kanadskými body se na tom podíleli Andrej Kudrna a Roman Horák. Jihočeši prohráli doma podeváté za sebou.

Futsalisty Slavie překvapil nováček. Sparta nastřílela jedenáct gólů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.08.2022 (14:38)     Sekcia sport

Finalisté 1. Futsal ligy na úvod sezony nezaváhali. Chrudim dala desítku Mělníku a Plzeň vyhrála vysoko v Liberci. Nejvyšší výhru úvodního kola si ale připsala pražská Sparta. Právem je tak ve vedení.

Adam Hložek si po dlouhém zranění připsal první gól. Trefil se i Krejčí mladší, který si připsal hattrick

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     03.04.2021 (21:00)     Sekcia sport

Sparta v zápase 25. kola FORTUNA: LIGY rozstřílela Teplice 7:2. Utkání mělo už od začátku jednostranný průběh a celý zápas patřil letenským, kteří potvrzují, že pod Pavlem Vrbou se jim daří a jsou v dobré formě. V utkání se trefil Adam Hložek, který si po dlouhém zranění odbyl první gól a dařilo se Ladislavu krejčímu mladšímu, kterému na hattrick stačilo pouhých 30 minut.

Tři tisíce tři sta sedm. Sparta hledala trenéry i sama sebe, teď je zase mistrovská

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.05.2023 (21:24)     Sekcia sport

Čekání na ligový titul se nakonec natáhlo na 3 307 dnů. Fotbalová Sparta v mezidobí dvanáctkrát měnila trenéra, jen v lize nastřílela 576 branek a vyhrála 179 zápasů. Tuze dlouho se však nemohla pyšnit přízviskem mistrovská.

Sparta v přípravě zase vyhrála o sedm gólů. Tentokrát ponížila Duklu

ONLINE: Sparta - Teplice, pátá výhra v řadě? Domácí i s Kuchtou, Krejčí sedí

Boston nedal šanci Buffalu, Krejčí připravil hattrick pro Smitha

A zas Krejčí. Sparta čtyřmi góly otočila duel s Jabloncem, dál jdou i Plzeň a Teplice

Sparta po návratu z karantény hladce zdolala Příbram, trefil se Krejčí, Kozák i Karabec

Letná viděla kanonádu! Baník nedal penaltu a má bod, Slovácko slaví, Sigma selhala

Chelsea vládne Anglii. Zoufalý Norwich zničila sedmi góly, hattrick nasázel Mount

Letná viděla sparťanskou kanonádu! Baník nedal penaltu a má bod, Slovácko slaví, Sigma selhala

Senzační Pastrňák zase řádil! Trefil se i Krejčí

Hattrick si schoval pro Spartu. Krejčí ukázal Krejčímu, kde je jeho místo

Sparta potvrzuje velký návrat, z Boloni přichází Ladislav Krejčí

Senzační Pastrňák zase řádil! Trefil se i Krejčí, který dotahuje Voráčka

Hattrick! Juliš začal plnit smělý slib a nachystal první body

Senzační Pastrňák zase řádil! Trefil se i Krejčí, který dosáhl úžasné mety

Sparta doma inkasovala od Třince sedm gólů, dramatický duel odchytali čtyři brankáři

Krejčí připomněl Jarošíka v nejlepší formě, Plzeň hrála jak za Vrbiče

Sparta zvládla domácí zápas s Limassolem. U 4 z 5 gólů v zápase byl kapitán Krejčí

Sparta se výrazně přiblížila k titulu. Výhru v derby v 7. minutě nastavení vystřelil z penalty Krejčí

Juliš si formu drží, na úvod přípravy dal hattrick. Sparta nasázela Chrudimi osm gólů

Teplice pálí i spalují. Pět gólů vypadá dobře, ale mohlo jich být víc, tuší kouč

Hattrick mu byl málo, Krejčí vystřílel také semifinále a jmenovec se přidal

Sparta zničila dalšího soka a pronásleduje Slavií! Plzeň utrpěla debakl

Hattrick! Sparta rozdrtila Bohemku. Z výhry se radují i Slavia, Teplice a Budějovice

Korešová dala patnáct gólů a dotáhla házenkářky Písku k vítězství v Mostě

Slavii držím v Evropě palce. Kvůli koeficientu i náročnému programu, usmíval si lišácky Vrba

FOTBAL ONLINE: Krejčí úřaduje, Sparta zvyšuje náskok, Hradec má nabito

Debakl, za který se stydím. Je to neúnosné, řekl teplický kouč

FOTBAL ONLINE: Hattrick! Sparta drtí Bohemku. Slavia, Teplice i Budějovice se už radují z výhry

FOTBAL ONLINE: Hattrick! Sparta drtí Bohemku, v akci VAR. Slavia, Teplice i Budějovice se už radují z výhry

Sparta pod dekou. Sami sobě jsme největším soupeřem, cítí Krejčí

FOTBAL ONLINE: Slavia jen remizovala, Plzeň zničila Jablonec. Do akce jde Sparta