Palič Hložek? Až začne šance proměňovat aspoň z padesáti procent, tak ho neudržíme, ví Vrba

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.04.2021 (13:11)     Sekcia sport

Netradiční začátek zápasu. Mladý sparťan Adam Hložek měl ve čtvrtfinále domácího fotbalového poháru proti Jablonci do 6. minuty tři tutovky. Ani jednu neproměnil, branku pokaždé minul. „Je pravda, že Hložan hned v úvodu mohl zápas rozhodnout a mohlo být už po poločase jasno. O to víc mě těší, že i když jsme pak inkasovali jako první, tak jsme brzo vyrovnali a naše hra měla svoji kvalitu,“ cení si trenér Pavel Vrba po postupové výhře 4:1. celý článek

Pauza? Žádné leháro, Vrba sparťanům naložil! Hložek slibuje góly

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.04.2021 (01:34)     Sekcia sport

Nebýt dlouhé absence způsobené zraněním, po níž se postupně vrací na trávník, měl by v minulých dnech úplně jiný program. Reprezentační trenéři by spolu určitě rokovali, zdá má být Adam Hložek s áčkem na startu kvalifikace MS, nebo hrát s Lvíčaty na EURO do 21 let. Talentovaný fotbalista ovšem zůstal se Spartou, aby doháněl fyzické manko. „Přestávku jsme samozřejmě využili a trénovali, náročně. Měli jsme těžké tréninky,“ naznačuje Hložek, že trenér Pavel Vrba hráče nešetřil.

Hložek si připsal stovku i gól. Trenéři jsou na něj hodní, že ho staví, usmál se Vrba

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     17.04.2022 (20:32)     Sekcia sport

Ofenzivní univerzál Adam Hložek přepsal v dnešním utkání 29. kola proti Slovácku historii samostatné první fotbalové ligy.

Slávistický palič i spasitel. Proč Masopust dresy nemění a jak ho tíží jméno

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.06.2020 (00:00)     Sekcia sport

Je to paradox. Fanoušci mu často vyčítají, že je palič šancí, přitom tenhle chlapík má patent na důležité góly. V srpnu jeho placírka poslala fotbalovou Slavii do Ligy mistrů. V září se trefil v derby se Spartou. Před deseti dny díky jeho ráně sešívaní dovezli aspoň bod z Ostravy. A minulou neděli jediným gólem zařídil tři body doma proti Zlínu. To díky Lukáši Masopustovi má fotbalová Slavia před startem nadstavby titul pořád na dosah.

Student Horváth na profesora nevyzrál, sparťan Vrba je dál stoprocentní. Hložek se vrátil

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.03.2021 (17:54)     Sekcia sport

Je čas začít odmazávat zápasové manko. Fotbalisté pražské Sparty se tři dny po ukončení karantény vrátili do hry. Druhý tým tabulky v odloženém duelu 21. kola Fortuna ligy porazil předposlední Příbram 4:0 a snížil ztrátu na vedoucí Slavii na 11 bodů. Trenér Pavel Vrba si tak ve čtvrtém utkání na letenské lavičce připsal čtvrtou výhru. Během druhé půle se poprvé od začátku října po únavové zlomenině zánártní kůstky vrátil na ligovou scénu reprezentant Adam Hložek.

Hložek byl výjimečný, chválí Vrba. Závěr sezony však bude pro Spartu perný

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.04.2021 (11:15)     Sekcia sport

Znovu ve druhém poločase dvakrát inkasovali, na rozdíl od středeční remízy s Pardubicemi ovšem tentokrát tři body získali. Fotbalisté pražské Sparty porazili ve 29. kole první ligy poslední Opavu 4:2 a upevnili si třetí místo. Útočník Adam Hložek se stal nejmladším autorem hattricku v historii české soutěže. Letenským však především jde o návrat na druhou příčku. „Závěr sezony pro nás bude hodně náročný,“ uvědomuje si trenér Pavel Vrba.

Ať Hložek zůstane, je mimořádný jako v jeho letech Baroš, přeje si Vrba

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.05.2021 (06:18)     Sekcia sport

Poločas jako tenisový set. Fotbalová Sparta porazila v posledním ligovém zápase sezony Brno 6:1. Čtyři góly nastřílel už v první půli Adam Hložek, jemuž tak mužstvo pomohlo ke koruně krále střelců. „Zasloužené vítězství, i když pro Brno asi hodně krutý poločas. V domácím prostředí jsme odehráli opět velice kvalitní utkání,“ pochvaluje si trenér Pavel Vrba a hodnotí také jarní část sezony pod jeho vedením.

RÁNO Ať Hložek zůstane, je mimořádný jako v jeho letech Baroš, přeje si Vrba

Teenager vystřihl gólový balet. Nadšení nám musí vlít krev do žil, jásá Hložek

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.05.2021 (00:18)     Sekcia sport

Jak dlouho ještě nám tady zůstane...? Častou otázku sparťanských fanoušků tentokrát použili i televizní komentátoři. Osmnáctiletý Adam Hložek předložil v ligovém šlágru s Plzní (3:1) další důkaz svého mimořádného talentu. Brilantním zakončením vyrovnal náskok soupeře a položil základ k vítěznému obratu fotbalistů Sparty. „Hložek už je pro nás v osmnácti letech klíčový a mimořádný hráč. Má parametry hodně vysoké,“ pochvaluje si trenér Pavel Vrba.

Třeba ten bod bude postupový, řekl Hložek. Vyčítal si šanci v nastavení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.09.2021 (23:37)     Sekcia sport

Když vzal míč, byl schopný projít přes tři protihráče. Sám se proti přesile probil i do velké šance, ale pak zklamaně padl na trávník a rukou do něj naštvaně bouchl. "To jsem měl trefit, vyčítám si to," pravil sparťanský fotbalista Adam Hložek.

K řadě rekordů přidal další. Z ceremoniálu jsem byl nadšený, říká Hložek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.04.2022 (07:59)     Sekcia sport

Před zápasem proti Slovácku převzal dres s číslem sto. Sparťan Adam Hložek se stal nejmladším českým fotbalistou, který odehrál sto ligových zápasů. "Asi na něj mí předchůdci byli hodní, když ho tak mladého stavěli," pronesl se smíchem sparťanský trenér Pavel Vrba. "Ale vážně, je to výjimečný hráč."

Hlavně nepanikařit. Provod věří, že Slavia zase začne proměňovat šance

Počtvrté bez venkovní výhry. Musíme začít proměňovat šance, řekl Trpišovský

Vyznamenání. Hložek je ve výběru největších talentů světového fotbalu

Ať jsou Jurečka a Kuchta v klidu, góly dávat budou, míní bývalý útočník

Vrba: Jedno z nejlepších utkání v sezoně. Jen mě mrzí, že jsme nedali víc gólů

Recept pro Jihlavu. Hrát se zajištěné obrany a proměňovat šance, radí Seman

Moje pozice? Spekulace nechám na vás, prohlásil kouč Sparty Vrba po prohraném derby

Cesta do Německa je volná! Sparťan Hložek prošel zdravotní prohlídkou

Frustrace ne, zklamání určitě, líčí Hložek. Ofenzíva je pro Spartu velký problém

Málo kombinace, málo mezi hry, jen souboje. Aspoň, že jsme vyrovnali, řekl Vrba

Nešťastná Boleslav se červené pro Dočkala nedovolala, Hložek pak spasil Spartu

Chválím, jak se kluci zvedli a otočili to, řekl Vrba. V závěru měl o výsledek obavy

Hložek opouští Spartu a míří do Leverkusenu. Sparta dostane zhruba 400 milionů

Posunul se nejen fotbalově. Kvůli výsledkům je ale adaptace v Leverkusenu složitější, přiznává Hložek

Ostravský záložník Kaloč: Remízu beru i na sebe, šance musím proměňovat

Vrba po premiéře: Hráči ode mě dostanou prémii i za bod. S Baníkem je plusový

Hokejové MS začne bez diváků. Existuje šance, že dorazí na čtvrtfinále

Hledáme řešení, jak se s odchodem Hložka vyrovnat, přiznal Vrba

Vrba po gólu mrštil flaškou mezi diváky. Nikomu jsem tentokrát nos nezlomil, okomentoval úlet

Hložek svým čtvrtým ligovým gólem překonal Pavlenku a trefil vítězství

Musíme proměňovat šance, shodují se jablonečtí Rada s Krobem před Randers

Smolař Provod je záložníkem sezony, útočníkům vévodí talent Hložek

Plzeňský Holý: Porazit Barcelonu? Jeden z padesáti zápasů se vyhrát dá

Jedno mužstvo bude slavné, druhému zbydou oči pro pláč, ví kouč Sparty Vrba před finále proti Slovácku

SPARŤANKA: Může být Vrba bez Berbra stejně úspěšný jako s ním? Prázdné tribuny mu budou nyní výhodou

Vrba po výhře: Myslel jsem, že druhý poločas odehrajeme ve větším klidu

Fotbalová reprezentace má nového rekordmana. "Byl jsem nervózní," svěřil se nejmladší hráč v historii

Měli jsme dát na dva nula, v pohárech tolik šancí nebude, litoval Krejčí

GLOSA: Kodet dával bolševikovi maximálně dva roky. Vydrží Vrba tak dlouho ve Spartě?

Hložek se poprvé předvedl. Byl vidět, ale on a ani nikdo jiný z Leverkusenu neskóroval