Vrba pochválil náhradníky: Řekli si o základ. První půle byla zvláštní

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.04.2021 (21:33)     Sekcia sport

Bylo znát, že si oddechl. Prohrát potřetí v řadě? To by byla pro kouče Pavla Vrbu a jeho Spartu velká nepříjemnost. Místo toho jsou sparťané zpátky na druhém místě tabulky - díky důležitému vítězství 1:0 nad Slováckem. celý článek

Nepřesní, pomalí. Vrbovi se první půle nelíbila. Pak jsme se zlepšili, řekl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.08.2021 (22:45)     Sekcia sport

Byl rozmrzelý z první ligové ztráty v novém ročníku. "Přiznejme si, že první půli měla vyhrát Bohemka, byla lepší. Pak se to otočilo, remíza je spravedlivá," řekl trenér sparťanských fotbalistů Pavel Vrba po utkání čtvrtého dějství Fortuna ligy, v němž Sparta hrála na Bohemians 1:1.

"Když budeme hrát jako v Německu, postoupíme." Zidane pochválil Real za remízu

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     28.10.2020 (09:32)     Sekcia sport

Přestože fotbalisté Realu Madrid nevyhráli ani druhý zápas v Lize mistrů, trenér Zinédine Zidane je pochválil za výkon v Mönchengladbachu pochválil.

Druhá půle byla boj, únava za ztrátu nemůže, řekl Priske. Vyzdvihl výkon soupeře

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.08.2023 (21:33)     Sekcia sport

Znovu rotoval sestavou, aby v ligovém kole proti fotbalovým Teplicím (1:1) mezi pohárovými týdny dal některým oporám odpočinout. Tentokrát ale všechny body sparťanský trenér Brian Priske nezískal. I kvůli vyloučení kapitána Krejčího z první půle. „Ale že by za remízu mohla únava nebo náhradníci, to vůbec ne,“ reagoval.

Trpišovský chválil náhradníky: Jurásek je jedinečný, Van Buren má skvělé období

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.01.2023 (06:59)     Sekcia sport

I kvůli gólu do šatny, který fotbalisté pražské Slavie dostali na konci nastavení první půle, trenér Jindřich Trpišovský věděl, že musí zasáhnout. Do druhého poločasu vyměnil celý pravý kraj, pak vyslal na hřiště i Micka van Burena a Slavia zdolala Jablonec vysoko 5:1. „Mick přinesl na stadion jinou energii, lidé ho mají rádi,“ chválil kouč.

Albánský šikula Qose si hrál na Panenku a Karviná má tři body

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.10.2020 (08:39)     Sekcia sport

Karvinští fotbalisté rozhodli v šestém kole první ligy o výhře 2:0 v Brně během devíti minut druhého poločasu „Do druhé půle jsme šli s větrem v zádech a řekli si, že s tím něco uděláme,“ řekl karvinský trenér Juraj Jarábek.

Boleslav - Ostrava 1:3, závěr první půle nasměroval hosty k přesvědčivé výhře

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.02.2024 (17:22)     Sekcia sport

Po třech porážkách konečně vítězství. Fotbalisté Baníku Ostrava předvedli v Mladé Boleslavi povedený výkon, svého soupeře přehráli a odváží si zasloužené vítězství 3:1. Na něj zadělaly především góly Adedirana s Ewertonem v závěru první půle.

Bílek po Bayernu: Druhá půle byla skvělá, tohle jsme potřebovali jako sůl!

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.10.2022 (00:17)     Sekcia sport

Ve 35. minutě byl na infarkt, Plzeň s Bayernem prohrávala 0:4. Po středečním zápase Ligy mistrů si ale trenér Viktorie Michal Bílek užíval děkovačku s fanoušky, jeho tým po přestávce díky skvělému výkonu vstřelil dva góly. Z trávníku odešel se ctí (prohra 2:4) . „Druhá půle byla z naší strany skvělá. Jsem rád, že se kluci nepoložili a takhle se zvedli," těší Bílka.

Hr. Králové - Slavia 1:2, hosté rozhodli v závěru první půle. Snížení přišlo pozdě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.04.2024 (18:46)     Sekcia sport

Do ligového finiše vstoupí se čtyřbodovou ztrátou. Slávističtí fotbalisté zvítězili ve 30. kole v Hradci Králové 2:1. Rozhodl závěr první půle, v němž se hosté prosadili dvakrát v rychlém sledu. Skóre otevřel záložník Provod, o dvě minuty později skóroval obránce Zmrzlý.

Student Horváth na profesora nevyzrál, sparťan Vrba je dál stoprocentní. Hložek se vrátil

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.03.2021 (17:54)     Sekcia sport

Je čas začít odmazávat zápasové manko. Fotbalisté pražské Sparty se tři dny po ukončení karantény vrátili do hry. Druhý tým tabulky v odloženém duelu 21. kola Fortuna ligy porazil předposlední Příbram 4:0 a snížil ztrátu na vedoucí Slavii na 11 bodů. Trenér Pavel Vrba si tak ve čtvrtém utkání na letenské lavičce připsal čtvrtou výhru. Během druhé půle se poprvé od začátku října po únavové zlomenině zánártní kůstky vrátil na ligovou scénu reprezentant Adam Hložek.

Vrba se po Spartě zlobil na hříšníka! Fillo snad vytvořil světový rekord

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.02.2023 (19:57)     Sekcia sport

Z jasně se vyvíjejícího zápasu bylo nakonec veliké drama. Fotbalisté Zlína prohrávali v ligovém zápase s favorizovanou Spartou na začátku druhé půle už 0:3, avšak dvěma góly v rozpětí pouhých tří minut snížili na jednobrankový rozdíl a v závěru sahali i v deseti bez vyloučeného Filla po bodu. Míč po střele střídajícího Balaje se však v závěru otřel o tyč, a tak trenér Ševců Pavel Vrba musel skousnout od týmu, od něhož loni začátkem května nuceně odešel, porážku 2:3.

SPARŤANKA: Vrba v mém testu propadl, do druhé půle tým nedokázal nastartovat

Úleva, oddechl si Vrba. Jeho Sparta odrazila atak ligové senzace

Vrba oslavil třístý ligový zápas první výhrou s Baníkem. Je to velká úleva, přiznal

Čtyři góly, výhra, ofenziva, to bylo v pořádku. Ale mrzí gól z rohu, litoval Vrba

Ostrava vždy byla svá. Vrba touží zopakovat s Baníkem jízdu za titulem

Doma dobrý, s duely venku jsem už spokojený nebyl. Vrba o sezoně i o kádru

Ostrava - Karviná 1:3, šok ve Vítkovicích, hosté dali tři góly do půle

Vrba litoval slepených gólů Lyonu, Sparta ale byla důstojným sokem

Už nás všichni začnou brát vážně, věří Vrba po výhře v derby

Vrba: Kvalita byla na straně soupeře. Ukázal nám, kde jsme my a kde oni

Kouč Vrba už podepsal ve Zlíně smlouvu, povede na jaře Ševce k záchraně mezi elitou

Kdybychom neuhráli s Plzní remízu, situace by byla hodně složitá, prohlásil Vrba

S Dočkalem počítám, ale ve Spartě nemá nikdo pozici tutového hráče, prohlásil Vrba

Sparta ukázala obrovskou sílu a kvalitu, prohlásil po výhře nad Plzní Vrba

Vrba po ostudné porážce ve Zlíně přece jen končí

Sedm bodů už by bylo moc, netají Vrba, že Sparta pomalu dávala titulu sbohem

Vrba je expert na tituly, spoléhá Rosický. Vrátka nechává otevřená i pro Kotala

Zlín má první bod. Každý je důležitý, říká Vrba. Videu za odvolaný gól nespílal

V prvních poločasech se musíme prosazovat mnohem víc, říká kouč Vrba

Řešení situací tristní, druhá půle katastrofální. Trpišovský se i po výhře mračil

Dobrá práce, hoši. Příští dva zápasy budou hodně důležité, upozornil Vrba

Moje pozice? Spekulace nechám na vás, prohlásil kouč Sparty Vrba po prohraném derby

Z Minčeva je hit! Máme dalšího hrotového útočníka, kvituje Vrba

Jaro Sparta ovládla jasně. První půle v Liberci byla pod naši úroveň, řekl Priske

Náhradníky nejspíš vezmeme jen tři, říká manažer reprezentace Nedvěd

Cíle Sparty? V první řadě úspěch v Evropě. Nejlepší sponzor je UEFA, říká Vrba

Vrba mizí z výsluní. Ve Zlíně ale nemá lehký život

Burnley si veze z Bromwiche první bod, Vydra byl na lavičce. Wolverhampton vyhrál

Vrba: Bylo by výhodnější hrát s Monakem později, abychom ho mohli lépe přečíst