To se hned tak nevidí! Dvě nařízené a vzápětí odvolané penalty během čtyř minut

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.04.2021 (07:12)     Sekcia sport

Kuriózní chvíle. Na ligové scéně nevídané. Zvlášť v tak rychlém sledu. „To tedy jo,“ přizvukoval kouč pražské Slavie Jindřich Trpišovský při zmínce o dvou nařízených a vzápětí odvolaných penaltách v samém záběru první půle středečního duelu se Zlínem. „Moc se nevybavuji, že bych něco takového zažil. Navíc v takovém sledu,“ glosoval verdikty sudího Ginzela, který během čtyř minut dvakrát ukázal na značku pokutového kopu před bránou hostů, aby po konzultaci s kolegou u videa své verdikty odvolal, a i červenou kartu určenou Cedidlovi zrušil. celý článek

Inter jde dál i přes dvě odvolané penalty, Lukaku se zapsal do historie. Manchester urval postup v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.08.2020 (20:30)     Sekcia sport

Úvodními dvěma čtvrtfinálovými souboji pokračovala Evropská liga. Kvůli pandemii koronaviru se hraje jen na jeden zápas na neutrálním hřišti a před prázdnými tribunami. Inter Milán vyhrál 2:1 nad Leverkusene. Jde dál, i když sudí na základě videa odvolal dvě již nařízené penalty italského celku. V Kolíně nad Rýnem Manchester United porazil FC Kodaň 1:0 po prodloužení.

FOTBAL ONLINE: Manchester v prodloužení udeřil. Inter postupuje i přes dvě odvolané penalty

Úvodními dvěma čtvrtfinálovými souboji pokračovala Evropská liga. Kvůli pandemii koronaviru se hraje jen na jeden zápas na neutrálním hřišti a před prázdnými tribunami. Inter Milán vyhrál 2:1 nad Leverkusene. Jde dál, i když sudí na základě videa odvolal dvě již nařízené penalty italského celku. Ve stejný čas měl v Kolíně nad Rýnem výkop zápas Manchesteru United s FC Kodaň (1:0, prodlužuje se). Sledujte online na Sport.cz.

Nevídané. Nařízená penalta se kopala až bezmála po měsíci!

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.11.2020 (20:15)     Sekcia sport

Tohle se jen tak nevidí. V utkání nejvyšší fotbalové soutěže v Chile padl gól z nařízené penalty až bezmála o měsíc později. Jak je to možné?

Drchal pálil nejprve do vlastní sítě, z penalty pak zajistil vítěznou Priskeho premiéru

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.06.2022 (12:51)     Sekcia sport

Fotbalisté Sparty na úvod přípravy porazili v pražském souboji na Strahově druholigovou Duklu 2:1. Letenští v prvním utkání pod novým dánským trenérem Brianem Priskem prohrávali po vlastní brance, ale poté stav během čtyř minut otočili. Za Spartu skórovali dva navrátilci z hostování - Jan Fortelný a z penalty Václav Drchal.

Kuriozita! Polák neproměnil dvě penalty, brankářský veterán chytal i obličejem

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.09.2022 (10:10)     Sekcia sport

Kuriozita, která se jen tak nevidí. Ve středečním duelu Ligy mistrů mezi Rangers a Neapolí se o ni postaral polský záložník Piotr Zieliňski. Středopolař italského mužstva totiž během několika desítek vteřin neproměnil dva pokutové kopy, ve druhém případě se jednalo o opakování penalty. Na výhře Neapole 3:0 to nakonec vliv nemělo.

Machálkovy seance s videem. Dvě penalty zrušil, Spartě pohrozil ukončením zápasu

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.02.2022 (21:54)     Sekcia sport

Dva nula na góly, jedna ku jedné na zrušené penalty. Fotbalisté pražské Sparty po procitnutí ve druhém poločase porazili ve 23. kole Zlín a v lize na jaře poprvé vyhráli. Mají zápas k dobru, ale i sedmibodovou ztrátu na vedoucí Slavii s Plzní. Ve středu je čeká semifinále poháru s Jabloncem a v neděli ligové derby na Slavii. Obě původně nařízené penalty nakonec rozhodčí Jan Machálek po přezkoumání u videa odvolal.

Sparta v premiéře pod trenérem Priskem porazila po obratu Duklu

Plzeňský Matějka: udělali jsme si to jednodušší tím, že jsme dali brzy góly

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.02.2021 (10:59)     Sekcia sport

Velice pohodlný postup ze třetího kola MOL Cupu si včera připsali fotbalisté Viktorie Plzeň, nad třetiligovými Přepeřemi doma s přehledem zvítězili 7:0. Na úvodní trefu čekali Západočeši necelých dvacet minut, pak ale spustili brankostroj. Během čtyř minut se prosadili hned třikrát! Postupně rozvlnili síť Pavel Bucha, Lukáš Kalvach a Jean-David Beauguel, kteří domácí celek uklidnili.

Tři penalty pro Real! Ve Vigu se děly věci

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.04.2022 (10:07)     Sekcia sport

Jedním z víkendových příběhů evropských fotbalových lig byly hned tři pokutové kopy nařízené proti domácí Celtě Vigo v duelu 30. kola La Ligy. Uzdravený Karim Benzema si s dvěma pokusy poradil, zajistil tak Realu výhru 2:1 a také dobré spaní pro sebe a spoluhráče před čtvrtfinále Ligy Mistrů proti Chelsea.

Nizozemci ztratili během čtyř minut dvoubrankový náskok, ale ještě stihli vítězný gól

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     13.06.2021 (22:57)     Sekcia sport

Fotbalisté Nizozemska zahájili mistrovství Evropy vítězně, Ukrajinu zdolali 3:2. Vítězný gól vstřelil pět minut před koncem Denzel Dumfries.

Zbrojovka smazala dvoubrankovou ztrátu, přesto na Slovácku padla

Olomouc - Slovácko 1:2, obrat během pěti minut, první gól má Kozák

Inter slaví postup i přes dvě odvolané penalty, United zlomili Kodaň až v prodloužení

PONEDĚLNÍK: Nepadej, když nemusíš! Závan devadesátek a penaltový finiš

West Ham v euforii. V poháru na penalty vyřadil City, Souček odehrál celý zápas

Antické sloupy a kotel pod stěnou. Neskutečná atmosféra, chválil Ondra Němce

Fotbalové zápasy narušila zatoulaná zvířata. V Brazílii papoušek, v Anglii dokonce lama

VAR ve varu. Jak Teplice po zásahu videa čelily dvěma penaltám za sebou

Ostrava - Teplice 2:1, dva rychlé góly po půli, záchranu mají jistou i poražení

Liberec zdolal Slovácko, které poprvé v lize prohrálo

Naštvaného kouče Dánů vytočila kontroverzní penalta Anglie: Tohle je frustrující

Tenista nevěřil, komentátor žasl. Kiks, jaký se hned tak nevidí

Vítkovice obrátily ztracený zápas a ovládly prodloužení

SESTŘIH: CR7 má rekord! Velké turnaje umí, ale Afričané favorita řádně potrápili

Drsné, to se nevidí. Stál při mně anděl strážný, oddechl si hvězdný Švéd po chvíli děsu

Fotbalisté Newcastlu v Premier League porazili Nottingham, oba góly dal Isak

Penalta? Ani náhodou. Zlínský kouč Páník plísnil svůj tým i rozhodčí

Vítkovice obrátily ztracený zápas, Spartu udolaly po skvostné otočce v prodloužení

Velká senzace na MS! Argentina prohrála s outsiderem

Vítkovice obrátily ztracený zápas se Spartou, Kometa slaví první vítězství za tři body

SESTŘIH: Velká senzace na MS! Argentina prohrála s outsiderem

Penalta v nastavení zajistila fotbalistům Bilbaa remízu na Mallorce

Sparťanské penalty? V Liberci i proti Plzni nařízené správně, uvedla komise

Velký návrat. Hokejisté z NHL pojedou na olympiádu, chystá se i turnaj bez Čechů

Pukem do hlavy, bruslí do achillovky. Liberec ztratil dva centry během pár minut

McGregor znovu ohlásil konec kariéry v MMA. Už potřetí během čtyř let

Zlín vyhrál první ligový zápas na jaře, Horváthův tým je dál u dna

Mladé pušky pálí ostrými. Hned čtyři talenti si o víkendu připsali své první ligové góly

Zlín - Slovácko 1:2, oba rivalové kopali penalty, domácí díky ní vedli

Už definitivně? McGregor potřetí během čtyř let oznámil konec s MMA

SESTAVA KOLA: Dán v derby pogratuloval Dánovi, Nita lapil hned dvě penalty

Z hrdiny smolařem zápasu. Brankář šokoval vstřeleným gólem, vzápětí hloupě inkasoval

To se jen tak nevidí! Obránce vychytal penalty. V americké MLS vládl zmatek a vyloučení při rozstřelu