Tygři hlásí kořist. Hokejový Liberec posílí Klepiš a Faško-Rudáš, vrací se Ordoš

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.05.2021 (14:47)     Sekcia sport

Hokejisty extraligového Liberce posílí útočník Jakub Klepiš. Vedle mistra světa z roku 2010 se na sever Čech po roce ve Švédsku vrací další forvard Jan Ordoš a nově bude dres Bílých Tygrů oblékat slovenský útočník Martin Faško-Rudáš. klub se pochlubil novinkami na internetových stránkách. celý článek

Slovák Faško-Rudáš bude pokračovat v Liberci, podepsal novou smlouvu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.04.2024 (14:59)     Sekcia sport

Slovenský hokejový útočník Martin Faško-Rudáš bude dál oblékat dres Liberce, za který odehrál poslední tři sezony. S klubem se dohodl na nové dvouleté smlouvě, jejíž součástí je roční opce s platností do dubna 2027. Bílí Tygři o prodloužení spolupráce informovali na webu.

Od těžkého direktu k hattricku, Faško-Rudáš zničil Litvínov. Výjimečný pocit, jásal

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.11.2023 (22:09)     Sekcia sport

O co hůř minulý víkend zakončil, o to lépe ten následující útočník Liberce Martin Faško-Rudáš načal. Ještě před pěti dny se liberecký kouč Filip Pešán obával toho, aby neměl otřes mozku, teď slovenský reprezentant sestřelil Litvínov hattrickem. Bílí Tygři porazili Litvínov 5:2.

Klepiš mění Kometu za Liberec. Tygři získali i talentovaného Slováka

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     01.05.2021 (14:32)     Sekcia sport

Hokejisty extraligového Liberce posílí útočník Jakub Klepiš.

Hattrick si užívá s mírou. Přemožitel Litvínova Faško-Rudáš už myslí na Kladno

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.11.2023 (10:37)     Sekcia sport

Hokejisté Liberce si vyšlápli na Litvínov, kterému se letos velice daří. V 17. kole extraligy ho na vlastním ledě porazili přesvědčivě 5:2. Hrdinou Bílých Tygrů byl slovenský útočník Martin Faško-Rudáš, který se před domácím publikem blýskl hattrickem. Ještě dlouho po skončení zápasu fanoušci vyvolávali jeho jméno.

Liberec dál počítá s Najmanem, Šírem, Faškem-Rudášem a Rychlovským

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.04.2023 (16:08)     Sekcia sport

Vedení hokejistů extraligového Liberce si pojistilo služby mladých útočníků Adama Najmana, Jana Šíra, Martina Faška-Rudáše a Jakuba Rychlovského. U tria Najman, Šír, Faško-Rudáš uplatnili Bílí Tygři opci, Rychlovský podepsal novou smlouvu do konce dubna příštího roku. Severočeši o tom informovali na svém webu.

Tygři ukončili rekordní sérii Dynama

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.11.2022 (21:17)     Sekcia sport

Hokejisté Liberce vyhráli ve 24. kole extraligy v Pardubicích 3:1 a ukončili soupeřovu dlouhou vítěznou sérii, která trvala třináct zápasů a vyrovnala rekord základní části samostatné české soutěže. Bílí Tygři se radovali po dvou porážkách za sebou. Dynamo sice vedlo, ale obrat dovršili ve třetí třetině Adam Najman a Martin Faško-Rudáš.

Liberec vyhrál přetahovanou s Brnem a je jednu výhru od postupu

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.03.2022 (20:07)     Sekcia sport

Hokejisté Liberce zdolali i ve druhém domácím utkání série předkola play off extraligy Brno. Po výhře 3:2 v prodloužení vedou 2:0 na zápasy. Severočeši vedli zásluhou Jakuba Rychlovského, vývoj otočil dvěma góly americký kanonýr Peter Mueller, ale v čase 59:42 vyrovnal Jakub Klepiš. V 64. minutě pak rozhodl Martin Faško-Rudáš. Série hraná na tři vítězství se nyní stěhuje do Brna, kde se odehraje v pondělí třetí zápas.

Liberec uspěl po dvou porážkách, výhru v prodloužení trefil Klepiš

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.12.2021 (17:44)     Sekcia sport

Hokejoví Bílí Tygři z Liberce vyhráli v divokém nedělním utkání 30. kola extraligy nad Vítkovicemi 4:3 v prodloužení. Tygři prohrávali 0:2, vedli 3:2, nakonec v 65. minutě o jejich vítězství rozhodl zkušený Jakub Klepiš.

Liberec si zastřílel v Mladé Boleslavi

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.12.2022 (18:28)     Sekcia sport

Hokejisté Liberce zvítezili ve 31. kole extraligy 7:3 v Mladé Boleslavi. Dva góly hostů vstřelil Martin Faško-Rudáš, tři body si připsal Oscar Flynn.

Liberec vyhrál jednoznačně na ledě Mladé Boleslavi

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     26.12.2022 (18:56)     Sekcia sport

Mladá Boleslav - Hokejisté Liberce vyhráli v 31. kole extraligy na ledě Mladé Boleslavi 7:3 a uspěli ve třetím z posledních čtyř utkání. Dva góly hostů vstřelil Martin Faško-Rudáš,...

Liberecký Ordoš: Čtyřka je blízko a Sparta je ještě motivace navíc

Liberec se trápí, prohrál počtvrté v řadě. Nelepí nám to, ale to už jsme zažili, říká Ordoš

Černá série je pryč. Liberecké hokejisty teď čeká hit kola proti Spartě

Hlavaj novou posilou Plzně, do Boleslavi se vrácí Růžička a Skalický. Budějovice oznámili novou pětici hokejistů

Liberec pyká za kritiku rozhodčích po zápase na Spartě! Bílí Tygři zaplatí i za absenci respirátorů