To byla divočina. Everton hrál už od 29. minuty v osmi, sudí mu vyloučil tři hráče

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     05.05.2021 (09:16)     Sekcia sport

Fotbalisté týmu z Viňa del Mar dokázali ještě během prvního poločasu nasbírat za pouhých devět minut tři červené karty, soupeři pak podlehli 0:4. celý článek

‚Pozornost mu dělá dobře.‘ Sudí, co vyloučil Součka, kupí jednu chybu za druhou. Fanoušci mu hrozí smrtí

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     08.02.2021 (19:44)     Sekcia sport

Nepsané sportovní pravidlo říká, že rozhodčí by se měl během zápasů, pokud to samozřejmě není nezbytně nutné, vyvarovat výrazných zásahů do hry a být vidět co nejméně. Zkrátka nechat sportovce, ať si to rozdají mezi sebou. Anglický fotbalový sudí Mike Dean, který v sobotu večer nesmyslně vyloučil českého reprezentanta Tomáše Součka, je ale trochu jiným případem.

To se jen tak nevidí! Everton dostal tři červené a přes hodinu hrál jen v osmi

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.05.2021 (20:30)     Sekcia sport

Fotbalisté Evertonu vstupovali do zápasu s La Serenou v chilské nejvyšší lize jako mírní outsideři. V tabulce jim zatím totiž patří dvanácté místo, jejich soupeřům šesté. Ani tak však takový průběh zápasu zřejmě neočekával nikdo. Během devíti minut prvního poločasu totiž vyfasovali tři červené karty a zápas tak dohrávali jen v osmi.

Bizarní vyloučení na Asijském poháru. Útočník Iráku dostal druhou žlutou za pojídání trávy

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.01.2024 (14:54)     Sekcia sport

Dramatické osmifinále mezi Irákem a Jordánskem na fotbalovém Asijském poháru zásadně ovlivnil přísný a bizarní verdikt rozhodčího Alírezy Fagháního. S Irákem, za který hrál od 54. minuty záložník Slovácka Merchas Doski, cloumá vztek. Když jeho útočník Aymen Hussein v 76. minutě vstřelil gól na 2:1, oslavil ho zvláštně, předstíral, že jedl trávu. Sudí mu za to dal druhou žlutou kartu a vyloučil ho, Jordánsko v nastaveném čase dvěma brankami utkání otočilo a postoupilo po výhře 3:2.

Everton přišel o výhru nad Crystal Palace čtyři minuty před koncem

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     05.04.2021 (21:15)     Sekcia sport

Everton přišel o výhru nad Crystal Palace v závěru

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     05.04.2021 (21:11)     Sekcia sport

Londýn - Fotbalisté Evertonu v anglické lize po dvou zápasech bodovali, ale s Crystal Palace doma v 30. kole jen remizovali 1:1 a zůstali v tabulce osmí. Dvanáctí hosté vyrovnali čtyři minuty...

Klíma nesprávně vyloučil slávistu Ousoua

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.08.2022 (10:47)     Sekcia sport

Sudí Klíma podle komise rozhodčích na základě intervence VAR nesprávně vyloučil slávistu Ousoua v nedělním pátém kole fotbalové ligy na hřišti Brna.

Hrozná divočina, komentuje Vrba devět gólů. Ementál v defenzivě ho děsí

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.05.2021 (07:25)     Sekcia sport

Útok především. A když dáme víc gólů než soupeř, bude všechno v pořádku. Tak nějak se fotbalisté pražské Sparty prezentují pod Pavlem Vrbou. Obrana děravá jako ementál už ovšem zkušeného kouče dopaluje. „Devítigólový zápas… Pomatuji si, že jsem tady kdysi hrál s Plzní a skončilo to 4:3. Ale devět gólů, to si opravdu nevzpomínám. Byla to hrozná divočina,“ komentuje Vrba ligovou výhru 5:4 v Mladé Boleslavi.

Penalta pro Plzeň a vyloučení Santose? V pořádku, rozhodla komise

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.09.2022 (19:41)     Sekcia sport

Podle komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR sudí fotbalisty Slavie v úvodu nedělního utkání 9. ligového kola v Plzni nepoškodili. Hlavní Petr Hocek na přelomu první a druhé minuty správně nařídil penaltu pro Viktorii a vyloučil obránce Pražanů Eduarda Santose. Komise to uvedla v komuniké.

Skandál. Šéf klubu se divoce dobýval na VAR, ale spletl se

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.11.2023 (14:44)     Sekcia sport

To byla divočina. Skandální scény se odehrály o přestávce zápasu brazilské Serie A Gremio - Corinthians. Ředitel hostujícího týmu Alessandro Mori Nunes chtěl útočit na VAR poté, co rozhodčí v prvních minutách zápasu nenařídil pokutový kop pro jeho tým ze Sao Paula. Ruch na chodbách stadionu zdokumentoval novinář Everton Leite z místní rozhlasové stanice, se zlou se přitom potázal. Pikantní je, že v místnosti, kam se Alessandro cpal, se o ničem nerozhodovalo. Byla tam jen technika, osazenstvo VAR vynášelo verdikty z centrály v Riu.

Slovák, Slovinec, Rumun či Švéd, jenž vyloučil Holeše. Kdo jsou sudí pro Euro

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.04.2024 (19:26)     Sekcia sport

Slovenský sudí Ivan Kružliak, Slavko Vinčič ze Slovinska, István Kovács z Rumunska či švédský arbitr Glenn Nyberg, jemuž na jméno nemohou přijít slávisté. Evropská fotbalová unie (UEFA) vybrala rozhodčí pro blížící se mistrovství Evropy v Německu.

Laciná třetí porážka. Dali jsme si tři vlastní góly, litoval olomoucký kouč

Vydrův tým obral o body Kanonýry, Leicester přenocuje druhý

Burnley s Vydrou obralo o body Arsenal

Everton si vyšlápl na Chelsea. The Blues nenašli recept na výbornou obranu

Červená pro Ousoua byla špatně. Rozhodčí to však měli složité, řekla komise

Teplický Heidenreich neměl být na Slavii vyloučen, na Spartě vše v pořádku

Český útočník pomohl obrat londýnský Arsenal o body, zápas s Burnley měl velký finiš u videa

Legendární stoper Evertonu a Sheffieldu Jagielka oficiálně ukončil kariéru

Videorozhodčí neměl vstupovat do zápasu v Brně, na Spartě správně nezasáhl

Rozhodčí poškodil Teplice, Heidenreich neměl být na Slavii vyloučen

MOV vyloučil ze svých řad Světovou boxerskou asociaci

Divočina v bosenské lize. Fanoušci si počíhali na sudí, z auta zbyl jen ohořelý vrak

Everton rozhodl v nastavení

Mancini: povolal jsem hráče, kteří Itálii mohou pomoci

Luxus za 500 milionů. Everton chystá stavbu nového stadionu

Rumuni pění: I sudí byl proti nám, měli jsme kopat dvě penalty a vyloučení byla chyba

Rada: Gól na 3:3? Roh neměl být, smutné. Sudí si mohli dát u videa mariáš

Liverpool porazil v derby Everton a v lize letos poprvé vyhrál

Sudí podle komise uznali gól na Slavii správně, Bohemians neměli hrát oslabení

Vedoucí Everton poprvé v lize prohrál, Arsenal ve šlágru selhal

Argentinská divočina: sedm červených v nastavení. Jaké je ve fotbale maximum?

Hradec hrál sedmdesát minut v oslabení, Boleslav přesto porazil

Divočina na stadionu! Fanoušci vtrhli na hrací plochu a poté zapálili auto rozhodčímu

Everton v závěru otočil dohrávku s Arsenalem a přerušil sérii osmi porážek

Divočina v ČFL! Pořadatel útočil na hráče, ten skončil v nemocnici

Everton se zachránil

Skandál v NHL. Rozhodčí naschvál vyloučil hráče, v soutěži už si nikdy nezapíská

Sudí Welchová byla v Anglii jako první žena delegována na zápas profifotbalistů

Předseda komise rozhodčích Příhoda: Napadení diváka? Hráče Líšně se musím lidsky zastat

Sudí v NHL dal loktem brutální KO Nečasovu spoluhráči. A vyloučil ho za nesportovní chování

Penaltové déjà vu Plzně! Když vidím, co se písklo jinde, ruku by si sudí obhájil, řekl Chorý