Šestý zápas, šestá výhra. Slováky uzemnila dělovka Šustra a zákrok Kváči v power play

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     07.05.2021 (22:21)     Sekcia sport

Čeští hokejisté zdolali v Praze Slovensko 2:1 a vyhráli i šestý zápas v přípravě na mistrovství světa v Rize. celý článek

Francie byla proti Američanům bez šance

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.05.2023 (09:44)     Sekcia sport

Šestý zápas, šestá výhra. Hokejisté USA dál suverénně kralují skupině A. v neděli v Tampere přehráli Francii rozdílem třídy a připravili soupeři debakl 9:0.

SESTŘIH: Devítigólový koncert. Francie byla proti Američanům bez šance

Šestý zápas, šestá výhra. Hokejisté USA dál suverénně kralují skupině A. V neděli v Tampere přehráli Francii rozdílem třídy a připravili soupeři debakl 9:0. Zámořský celek rozhodl o vítězství již v první třetině, ve které si vypracoval třígólový náskok. Demolici soupeře Američané dokonali pěti brankami ve třetí části.

Basketbalisté Phoenixu vyhráli i šestý zápas po restartu NBA

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.08.2020 (07:20)     Sekcia sport

Basketbalisté Phoenixu vyhráli i šestý zápas po restartu sezony NBA na Floridě a díky výhře 128:101 nad Oklahomou stále drží naději na postup do předkola play off, které se bude v Západní konferenci hrát o víkendu. K tomu potřebují v posledních dvou kolech základní části vyhrát o jeden zápas více než nyní devátý Portland. Devin Booker dal v pondělí v dresu Suns 35 bodů.

Jak se tohle může vůbec stát? Měl jsem úplně zatměno, prozradil Kváča, jemuž pomohla i zpráva od táty

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.03.2023 (12:22)     Sekcia sport

Bílí Tygři se po senzačním obratu s Plzní z 0:3 na 4:3 po prodloužení a postupu do čtvrtfinále shodli na nejdůležitějším momentu celého utkání. Byl jím v čase 8:58 za stavu 3:0 pro hosty zákrok Petra Kváči při šanci Schleisse. Kdybyste gólmanovi Liberce chvíli předtím řekli, že zápas dospěje až do prodloužení, označil by vás za blázna. Pomohla mu i zpráva od táty před zápasem...

Další prohra Pardubic, pošesté v řadě Slavii nedaly gól

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.09.2023 (12:52)     Sekcia sport

Sedmý vzájemný zápas v lize, šestá výhra v řadě, navíc bez inkasované branky. Slavii se proti Pardubicím mimořádně daří a nejinak tomu bylo i v 8. kole tohoto ročníku nejvyšší soutěže. Pražané na východě Čech vyhráli 1:0, zápas rozhodl ve 28. minutě z penalty Jurečka.

Předkolo play off ELH: Výhra Třince, zápas v Olomouci se nedohrál

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     08.03.2023 (21:50)     Sekcia sport

Praha - Třinečtí hokejisté vykročili v úvodním utkání předkola play off za obhajobou titulu domácí výhrou 3:1 nad Litvínovem. Domácího prostředí využily i Liberec a Brno. Bílí...

Karlovy Vary inkasovaly při power play Brna, ale o výhru nepřišly

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.10.2021 (19:55)     Sekcia sport

Hokejisté Karlových Varů porazili v předehrávce 16. kola extraligy Brno 5:3 a připsali si teprve druhou výhru v posledních osmi zápasech. Kometa, které chyběl v sestavě nejproduktivnější hráč týmu Peter Mueller, neuspěla po sérii tří výher. Energie rozhodla o vítězství ve druhé třetině, ve které se třikrát prosadila. Hosté korigovali při power play, ale nebylo jim to nakonec nic platné.

Camara za zákrok na Pecha dodatečný trest nedostal, naopak Ondráček si jeden zápas nezahraje

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.03.2022 (09:41)     Sekcia sport

Hokejisté Českých Budějovic se v pátečním třetím utkání čtvrtfinále play off proti Pardubicím budou muset obejít bez útočníka Jiřího Ondráčka. Předseda disciplinární komise extraligy Viktor Ujčík mu zastavil činnost na jeden duel za zákrok na Jana Koláře v druhém zápase série. Naopak forvard Dynama Anthony Camara nebude dodatečně trestán za zákrok na Lukáše Pecha po jeho vítězném gólu ve stejném utkání.

Litvínov otočil zápas s Olomoucí, rozhodl Jarůšek

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.01.2021 (18:50)     Sekcia sport

Hokejisté Litvínova otočili ve 32. kole extraligy zápas s Olomoucí a vyhráli 2:1 v prodloužení. Domácí nejprve v power play vyrovnali a v čase 60:40 duel rozhodl Richard Jarůšek. Olomouc ale i tak potvrdila, že se jí proti Litvínovu daří, s Vervou bodovala devětkrát v řadě.

Pumelice rozsekla derby! Kváča se při debutu čaroval a Češi slavili i v odvetě

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.05.2021 (19:35)     Sekcia sport

Čeští hokejisté nepoznali v přípravě na MS hořkost porážky ani v šestém utkání. Páteční odvetu v pražské O2 areně se Slovenskem rozštípla dělovka obránce Andreje Šustra, který ve 46. minutě změnil do té doby nerozhodný stav 1:1. Po triumfu 2:1 čekají svěřence trenéra Filipa Pešána příští týden ještě poslední tři vystoupení před bitvami v Rize. V rámci Českých hokejových her se od středy do soboty postupně utkají s Finskem, Švédskem a Ruskem.

Pumelice rozsekla derby! Kváča při debutu čaroval a Češi slavili i v odvetě

Hokejisté Litvínova otočili zápas s Olomoucí, rozhodl Jarůšek

Trofej a výhra pro Veselého, vítězné tažení už trvá přes dva měsíce

HOKEJ ONLINE: Veliké drama! Hradec v závěrečné power play srovnal skóre

Olomouc fantastickým závěrem otočila zápas proti Karlovým Varům

Nechutný zákrok! Ibrahimovic brutálně zezadu fauloval soupeře a příští zápas si nezahraje

Těžká série, každý zápas byl o jednom gólu, oddechl si vítkovický Stehlík

SPARŤANKA: Až šestá výhra může spasit sparťanskou sezonu. Pohárový zápas s Plzní bude o všechno

GLOSA: Až šestá výhra může spasit sparťanskou sezonu. Pohárový zápas s Plzní bude o všechno

Tampě se zranil Bogosian, klub povolal z farmy českého beka Šustra

Vítězství hokejistů pečetily dva góly při power play. Jubilant Zohorna nedohrál stý zápas

Zklamání z losu. Florbalisté Pardubic nasazují v poháru juniory

Dojde si AC Milán pro titul systémem 1-0?

Těžký oříšek pro českého hrobníka. Dvořáka čeká v UFC šestý zápas

FOTBAL ONLINE: Čechy čeká boj o udržení. Zachrání je jen výhra

Vítkovice Hradec do finále nepustily, v maratonu si vynutily šestý zápas

K postupu vede jen výhra. Česko musí k prvenství ve skupině porazit vodou oživené Slováky

Hájek se na úvod blýskl dvěma asistencemi. Snažil jsem se pomoct, jak to šlo, těší ho výhra Komety

Hrubec z mistrovského Omsku měl nejvyšší úspěšnost zákroků v play off KHL

FOTBAL ONLINE: Čechy čeká boj o udržení, zachrání je jen výhra. Sestava už je jasná