TENIS ONLINE: Generálka na French Open je tu. Kvitová dostala v prvním setu nařezáno

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.05.2021 (11:38)     Sekcia sport

French Open začíná za necelé tři týdny a generálkou na druhý grandslam roku je turnaj v Římě. Jako první z českých tenistek do něj vstoupí Petra Kvitová, která otestuje formu v úvodním kole s Polkou Magdou Linetteovou, které patří v žebříčku 48. příčka. Až ve druhém kole se představí Karolína Plíšková, jež se po odstoupení šesté nasazené Andreescuové posunula v upraveném pavouku na místo osmičky a získala tak volný los. Utkání Petry Kvitové sledujte na Sport.cz online od 11:45. celý článek

TENIS ONLINE: Krejčíková vstupuje do French Open, v první setu vládla! Kvitová už slaví postup

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.05.2022 (07:22)     Sekcia sport

Česká tenistka Petra Kvitová svůj úvodní zápas na French Open zvládla, když v prvním kole porazila Maďarku Annu Bondárovou 7:6, 6:2. Do bojů zasáhnou z českých tenistek dnes ještě obhájkyně titulu Barbora Krejčíková, která čeká domácí Diane Parryová a debutantka Linda Nosková. Průběh zápasů českých hráček můžete sledovat v podrobných online reportážích na Sport.cz.

TENIS ONLINE: Generálka na French Open je tu. Kvitová bojuje s nebezpečnou Polkou

TENIS ONLINE: Lehečka bojuje o třetí kolo French Open, v prvním setu však vládl soupeř

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.06.2023 (07:57)     Sekcia sport

Český tenis zatím počítá na druhém grandslamovém turnaji sezony French Open spíše porážky. Osmnáctiletá Linda Nosková ve čtvrtek prohrála na druhém největším dvorci areálu Roland Garros s Jelenou Rybakinovou z Kazachstánu po setech 3:6 a 3:6. Do boje půjde ještě dnes Jiří Lehečka, který se utká s Američanem Marcosem Gironem. Zápas můžete sledovat v podrobné online reportáží na Sport.cz.

TENIS ONLINE: České hvězdy bojují o druhé kolo French Open. Do akce jde Kvitová

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.09.2020 (10:41)     Sekcia sport

Půltucet českých tenistů se představí v druhý hrací den na grandslamovém French Open. Do hry půjde Petra Kvitová, Karolína Muchová, loňská finalistka Markéta Vondroušová, Kateřina Siniaková, Kristýna Plíšková a Jiří Veselý. Utkání Kvitové, Muchové a Vondroušové vám na Sport.cz přineseme od 11:00 online.

TENIS ONLINE: Velký návrat, Krejčíková jde na French Open do boje! Kvitová slaví postup

TENIS ONLINE: Nosková drží se šampionkou krok! Krejčíková na French Open končí, Kvitová jde dál

Česká tenistka Petra Kvitová svůj úvodní zápas na French Open zvládla, když v prvním kole porazila Maďarku Annu Bondárovou 7:6, 6:2. Ze hry venku je naopak obhájkyně titulu Barbora Krejčíková, která prohrála s domácí Diane Parryovou po setech 6:1, 2:6, 3:6. Životní zápas čeká na debutantku Lindu Noskovou, která bude čelit grandslamové šampionce Emě Raducanuové. Utkání sledujte na Sport.cz online.

TENIS ONLINE: Krejčíková ve druhém setu propadla, rozhodne třetí set. Kvitová slaví postup

TENIS ONLINE: Nosková hraje životní zápas. Krejčíková na French Open končí. Kvitová jde dál

TENIS ONLINE: Kvitová bojuje o čtvrtfinále French Open

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.10.2020 (10:52)     Sekcia sport

Poslední česká zástupkyně ve dvouhře na grandslamovém French Open Petra Kvitová bude bojovat o postup do čtvrtfinále. Na centrálním kurtu Philippa Chatriera ji od 11 hodin vyzve Číňanka Čang Šuaj (vysílá ČT sport, eurosport). Duel můžete sledovat na Sport.cz.

TENIS ONLINE: To je uragán! Kvitová vyhrála set, čtvrtfinále French Open má blíž

Poslední česká zástupkyně ve dvouhře na grandslamovém French Open Petra Kvitová bude bojovat o postup do čtvrtfinále. Na centrálním kurtu Philippa Chatriera ji od 11 hodin vyzve Číňanka Čang Šuaj (vysílá ČT sport, Eurosport). Duel můžete sledovat na Sport.cz.

Česká bojovnice! Kvitová po velkém obratu slaví na French Open postup do osmifinále

TENIS ONLINE: Česko-slovinské bitvy o osmifinále French Open. Siniaková v prvním setu vládla!

TENIS ONLINE: Kvitová hraje o semifinále French Open! Němka je zatím bez šance

TENIS ONLINE: České hvězdy bojují o druhé kolo French Open. Kvitová získala první set

TENIS ONLINE: Skvěle! Kvitová postupuje, další české hvězdy bojují o druhé kolo French Open

TENIS ONLINE: Paráda! Nosková urvala v bitvě se šampionkou první set! Krejčíková na French Open končí

TENIS ONLINE: Kvitová hraje o semifinále French Open! Poradí si s nebezpečnou Němkou?

TENIS ONLINE: Kvitová hraje o semifinále French Open! Nad Němkou vyhrála první set

TENIS ONLINE: Američanka má navrch, Kvitová v prvním setu uhrála jen tři hry

TENIS ONLINE: Čas na odvetu! Krejčíková hraje na French Open o čtvrtfinále

TENIS ONLINE: Macháč trápí v prvním kole French Open amerického favorita!

TENIS ONLINE: Kvitová je zpět, soupeřku ve druhém setu deklasovala

TENIS ONLINE: Jízda Kvitové pokračuje. V prvním setu Australanku smetla

TENIS ONLINE: Česko-slovinské bitvy o osmifinále French Open. Siniaková jde do třetího setu!

TENIS ONLINE: Krejčíková se trápí, rozhodne třetí set. Kvitová slaví postup

TENIS ONLINE: Karolína Plíšková začíná na French Open. První set vrcholí. Češka v problémech!

TENIS ONLINE: Karolína Plíšková začíná na French Open. Ustojí roli velké favoritky?

TENIS ONLINE: Smutný konec parádního zápasu. Finále French Open si zahraje Djokovič

TENIS ONLINE: Kvitová začala ve velkém stylu, Rumunka byla v prvním setu bez šance

TENIS ONLINE: Jak se povede českému benjamínkovi v 1. kole French Open?

TENIS ONLINE: Neskutečný obrat Martincové v prvním setu! Kvitová slaví cennou výhru

TENIS ONLINE: Bravo! Kvitová znovu bez ztráty setu. Vondroušová dostala výprask

TENIS ONLINE: Krejčíková se Siniakovou se dostávají do vedení ve druhém setu

TENIS ONLINE: Drama ve třetím setu, Kvitová stáhla náskok Američanky

Nosková v bitvě se šampionkou padla. Také Krejčíková na French Open končí, dál jde Kvitová

Kvitová - Minnenová. Češka vstoupila do svého dvanáctého Roland Garros

TENIS ONLINE: Utrápený výkon. Kvitová byla v prvním setu bez šance

TENIS ONLINE: Krejčíková vyráží za obhajobou na French Open, ve hře i Kvitová a Nosková

Těžký úvod, pak dominance. Kvitová na French Open postupuje. Do boje půjdou Krejčíková i Nosková

TENIS ONLINE: Bitva o titul na French Open! Zastaví jízdu polského zázraku Keninová?

TENIS ONLINE: Krejčíková ovládla bitvu Češek na French Open! Siniaková vyhrála první set

TENIS ONLINE: Lehečka bojuje o třetí kolo French Open, na soupeře však nestačí

TENIS ONLINE: Lehečka bojuje o třetí kolo French Open, Nosková končí

TENIS ONLINE: Krejčíková má k titulu z French Open blíže, ve druhém setu však vládne Ruska