Vaněček slavil nad oslabeným Bostonem, v 60. minutě rozhodl Raffl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.05.2021 (07:35)     Sekcia sport

Hokejisté Washingtonu s Vítkem Vaněčkem v bráně zakončili své účinkování v základní části NHL výhrou 2:1 nad Bostonem, proti kterému nastoupí i v následném prvním kole play off. Hosté šetřili celou řadu hvězdných hráčů včetně Davida Pastrňáka s Davidem Krejčím. Ve druhém úterním duelu Winnipeg nedal po skóre 5:0 šanci Vancouveru. celý článek

Vrána rozhodl o výhře nad Bostonem. Pastrňák skóroval, Vaněček hvězdou

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.03.2021 (06:00)     Sekcia sport

Český hokejový útočník Jakub Vrána rozhodl ve čtvrtečním utkání NHL gólem v samostatných nájezdech o výhře Washingtonu nad Bosotnem 2:1. Za domácí dal jediný gól David Pastrňák. Brankář vítězů Vítek Vaněček si připsal 18 úspěšných zákroků a byl vyhlášen třetí hvězdou utkání.

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     12.05.2021 (08:27)     Sekcia sport

Hokejový brankář Vítek Vaněček kryl 24 střel, dovedl Washington k výhře 2:1 nad Bostonem a byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu. Trenér poražených Bruce Cassidy šetřil v posledním utkání před play off své klíčové hráče a nechal odpočívat první dvě pětky včetně Davida Pastrňáka a Davida Krejčího. Ve zbývajícím zápase úterního programu NHL porazil Winnipeg doma Vancouver jednoznačně 5:0.

Zraněný Vaněček nedochytal premiéru v play off, Pastrňák měl asistenci

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.05.2021 (07:09)     Sekcia sport

Play off letošní sezony hokejové NHL odstartovalo výhrou Washingtonu 3:2 po prodloužení nad Bostonem. V 65. minutě rozhodl člen čtvrté formace domácích Nic Dowd. To už v bráně Capitals operoval Craig Anderson, jenž v závěru první třetiny nahradil zraněného Vítka Vaněčka. Za Boston si u druhé trefy připsal asistenci David Pastrňák.

Vaněček vychytal Boston a patřil k hvězdám zápasu, Krejčí s Pastrňákem nenastoupili

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     12.05.2021 (06:58)     Sekcia sport

Hokejový brankář Vítek Vaněček kryl 24 střel, dovedl Washington k výhře 2:1 nad Bostonem a byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu.

Asistence Chytila a Kubalíka k výhrám nevedly, slavil brankář Vaněček

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.11.2022 (07:27)     Sekcia sport

V pondělních zápasech hokejové NHL se bodově prosadila dvojice Čechů. Útočník Filip Chytil jednou asistoval za Rangers, výsledek 3:5 ale v zápase slavil hostující brankář New Jersey Vítek Vaněček. Přihrávkou mírnil domácí prohru i Dominik Kubalík z Detroitu, na jehož ledě uhrálo výsledek 2:4 Toronto.

Vaněček 30 zákroky pomohl Washingtonu k výhře nad Bostonem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.04.2022 (22:51)     Sekcia sport

V úvodním nedělním zápase hokejové NHL Washington porazil 4:2 Boston. Třicítkou zákroků k výsledku pomohl i český gólman Vítek Vaněček, za hosty potřetí za sebou nenastoupil zraněný kanonýr David Pastrňák.

Pastrňák v prodloužení zařídil výhru, Vaněček slavil triumf New Jersey

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.04.2023 (07:20)     Sekcia sport

V nabitém čtvrtečním programu hokejové NHL se bodově prosadil jediný Čech, druhý nejlepší střelec soutěže David Pastrňák v prodloužení rozhodl o další výhře Bostonu. Tentokrát po výsledku 2:1PP nad Torontem, díky čemuž jsou Bruins opět blíže bodovému rekordu. Gólman Vítek Vaněček s New Jersey triumfoval 8:1 nad posledním Columbusem.

Skvělý Vaněček vychytal v NHL Pastrňáka a spol.

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.12.2023 (06:15)     Sekcia sport

Český hokejový brankář ve službách New Jersey Vítek Vaněček vychytal v NHL výhru 2:1 v prodloužení nad Bostonem Bruins. Sedmadvacetiletý rodák z Havlíčkova Brodu zlikvidoval celkem třiadvacet střel hostů. Útočné eso Medvědů David Pastrňák vyšel tentokrát bodově naprázdno.

Tvrdá rána i parádní bekhend. Zacha rozhodl zápas s Bostonem a překonal svá maxima

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     05.05.2021 (06:49)     Sekcia sport

Hokejový útočník Pavel Zacha rozhodl v prodloužení svým druhým golem v utkání o výhře New Jersey 4:3 nad Bostonem.

Vejmelka ani Vaněček nevychytali v NHL výhru

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     25.03.2023 (06:49)     Sekcia sport

New York - Hokejistům Arizony nestačilo 28 zákroků Karla Vejmelky a podlehlo v NHL na ledě Colorada 1:3. Vítek Vaněček se dostal do branky New Jersey v jedenácté minutě za stavu 1:3. Český...