TENIS ONLINE: Česko-slovinské bitvy o osmifinále French Open. Siniaková v prvním setu vládla!

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.06.2021 (10:44)     Sekcia sport

O postup do osmifinále kola French Open dnes hrají dvě české tenistky. Zatímco ve středečním zápasech se Češkám postavily hned tři Američanky, dnes půjde o výhradně slovinské hráčky. Od 11:00 bojuje Kateřina Siniaková s Tamarou Zidanšekovou, Markéta Vondroušová nastoupí zhruba v 16:30 proti Poloně Hercogové. celý článek

TENIS ONLINE: Česko-slovinské bitvy o osmifinále French Open. Siniaková jde do třetího setu!

TENIS ONLINE: Česko-slovinské bitvy o osmifinále French Open. Do akce jde Siniaková

TENIS ONLINE: Česko-slovinské bitvy o osmifinále French Open. Siniaková svou soupeřku drtí!

Siniaková jde do bitvy o osmifinále Roland Garros. Slovinské sokyni má co vracet

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     04.06.2021 (10:55)     Sekcia sport

Sledujeme v online reportáži utkání třetího kola tenisového French Open mezi Češkou Kateřinou Siniakovou a Slovinkou Tamarou Zidanšekovou.

Skvělý první set, pak už vládla Slovinka. Siniaková na French Open končí

Kateřina Siniaková prohrála ve třetím kole French Open se slovinskou tenistkou Tamarou Zidanšekovou 6:0, 6:7 a 2:6. K dalšímu česko-slovinskému souboji nastoupí zhruba od 16:30 Markéta Vondroušová proti Poloně Hercogové.

TENIS ONLINE: Krejčíková vstupuje do French Open, v první setu vládla! Kvitová už slaví postup

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.05.2022 (07:22)     Sekcia sport

Česká tenistka Petra Kvitová svůj úvodní zápas na French Open zvládla, když v prvním kole porazila Maďarku Annu Bondárovou 7:6, 6:2. Do bojů zasáhnou z českých tenistek dnes ještě obhájkyně titulu Barbora Krejčíková, která čeká domácí Diane Parryová a debutantka Linda Nosková. Průběh zápasů českých hráček můžete sledovat v podrobných online reportážích na Sport.cz.

TENIS ONLINE: Krejčíková ovládla bitvu Češek na French Open! Siniaková vyhrála první set

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.09.2020 (09:04)     Sekcia sport

Barbora Krejčíková porazila na tenisovém French Open Barboru Strýcovou 6:4, 3:6, 6:3 a při třetí účasti na grandslamu ve dvouhře je poprvé ve 3. kole. Kateřina Siniaková vyzvala ruskou soupeřku Anastasii Pavljučenkovovou. Utkání sledujte na Sport.cz online.

TENIS ONLINE: Krejčíková zažívá drama v prvním setu, o osmifinále bude hrát i Siniaková

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.10.2020 (15:03)     Sekcia sport

Barboru Krejčíkovou a Kateřinu Siniakovou čeká dnes boj postup do osmifinále tenisového Roland Garros. Krejčíková nastoupila jako třetí v pořadí na dvorci číslo sedm (hraje se úvodní set), Siniaková uzavře program na kurtu Suzanne Lenglenové (od cca 21:00). Oba zápasy můžete sledovat v podrobné online reportáži na Sport.cz.

TENIS ONLINE: Lehečka bojuje o třetí kolo French Open, v prvním setu však vládl soupeř

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.06.2023 (07:57)     Sekcia sport

Český tenis zatím počítá na druhém grandslamovém turnaji sezony French Open spíše porážky. Osmnáctiletá Linda Nosková ve čtvrtek prohrála na druhém největším dvorci areálu Roland Garros s Jelenou Rybakinovou z Kazachstánu po setech 3:6 a 3:6. Do boje půjde ještě dnes Jiří Lehečka, který se utká s Američanem Marcosem Gironem. Zápas můžete sledovat v podrobné online reportáží na Sport.cz.

TENIS ONLINE: Česká bitva na French Open! Strýcová hraje s Krejčíkovou, chystá se Siniaková

Tři české tenistky se dnes na French Open utkají o šanci zahrát si třetí kolo antukového grandslamu. Od 11:00 se fanoušci mohou těšit na české derby v podání Barbor Strýcové s Krejčíkovou, zhruba od 13:00 vyzve Kateřina Siniaková ruskou soupeřku Anastasii Pavljučenkovovou. Obě utkání sledujte na Sport.cz online.

TENIS ONLINE: České hvězdy bojují o druhé kolo French Open. Do akce jde Kvitová

TENIS ONLINE: Generálka na French Open je tu. Kvitová dostala v prvním setu nařezáno

TENIS ONLINE: Česká bitva na French Open! Strýcová hraje s Krejčíkovou, drama rozhodne třetí set

TENIS ONLINE: Vondroušová v akci! Siniaková na French Open končí

ONLINE: Skvělý start, Siniaková v boji o osmifinále bere první set 6:0

TENIS ONLINE: Siniaková schytala kanára ve druhém setu, v rozhodující sadě ztrácí podání

PROGRAM FRENCH OPEN: Vondroušovou a Siniakovou čekají v pátek v Paříži slovinské soupeřky

TENIS ONLINE: Čas na odvetu! Krejčíková hraje na French Open o čtvrtfinále

TENIS ONLINE: Macháč trápí v prvním kole French Open amerického favorita!

TENIS ONLINE: Nezastavitelná Siniaková poprvé v problémech, Kerber zvyšuje náskok v prvním setu

TENIS ONLINE: Paráda! Muchová i Krejčíková jsou v osmifinále Wimbledonu, Siniaková jde na jedničku

TENIS ONLINE: České hvězdy bojují o druhé kolo French Open. Kvitová získala první set

TENIS ONLINE: Paráda! Muchová i Krejčíková jsou v osmifinále Wimbledonu, Siniaková na jedničku nestačí

TENIS ONLINE: Skvěle! Kvitová postupuje, další české hvězdy bojují o druhé kolo French Open

TENIS ONLINE: Vondroušová se rozjela! Siniaková na French Open končí

Česká bojovnice! Kvitová po velkém obratu slaví na French Open postup do osmifinále

TENIS ONLINE: Karolína Plíšková začíná na French Open. Ustojí roli velké favoritky?

TENIS ONLINE: Karolína Plíšková začíná na French Open. První set vrcholí. Češka v problémech!

TENIS ONLINE: Smutný konec parádního zápasu. Finále French Open si zahraje Djokovič

TENIS ONLINE: Jak se povede českému benjamínkovi v 1. kole French Open?

TENIS ONLINE: Kvitová bojuje o osmifinále French Open, poradí si s kanadským talentem?

TENIS ONLINE: Fantazie! Kvitová otočila beznadějný stav, do osmifinále French Open má blíž

TENIS ONLINE: Krejčíková se Siniakovou se dostávají do vedení ve druhém setu

TENIS ONLINE: Těžká lekce pro mladou Fruhvirtovou, v prvním setu shořela. Vondroušová vládla

TENIS ONLINE: Siniaková a Krejčíková bojují v Paříži o osmifinále

Vondroušová jde do boje o čtvrtfinále French Open. V cestě stojí skvělá Španělka

TENIS ONLINE: Bitva o titul na French Open! Zastaví jízdu polského zázraku Keninová?

TENIS ONLINE: Paráda! Nosková urvala v bitvě se šampionkou první set! Krejčíková na French Open končí

TENIS ONLINE: Fantazie! Mladičká Fruhvirtová v prvním setu tenisovou legendu smetla

TENIS ONLINE: Lehečka bojuje o třetí kolo French Open, na soupeře však nestačí

TENIS ONLINE: Kvitová hraje o semifinále French Open! Němka je zatím bez šance

TENIS ONLINE: Lehečka bojuje o třetí kolo French Open, Nosková končí

TENIS ONLINE: Velký návrat, Krejčíková jde na French Open do boje! Kvitová slaví postup

TENIS ONLINE: Krejčíková má k titulu z French Open blíže, ve druhém setu však vládne Ruska