Price vychytal Montrealu další výhru, Vegas snížilo proti Coloradu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.06.2021 (07:29)     Sekcia sport

Už popáté v řadě v play off NHL slavili výhru hokejisté Montrealu. Vždy u toho byl gólman Carey Price, který navíc páteční fotbalový výsledek 1:0 nad Winnipegem podpořil čistým kontem za 30 zákroků. Těsné skóre se zrodilo i v partii Vegas s Coloradem. Domácí Golden Knights uspěli 3:2 a vrátili se tak do boje o postup. celý článek

Florida slavila devátou výhru, Price se vrátil do brány Montrealu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.04.2022 (07:28)     Sekcia sport

V pátek nabídla hokejová NHL dva zápasy. Suverénní Florida smetla 6:1 o play off bojující Winnipeg a slavila už devátou výhru za sebou. Montrealu nepomohl návrat gólmana Careyho Price, když na domácím ledě podlehl 0:3 držiteli divoké karty v tabulce Východní konference Islanders.

Florida a Minnesota odmítly vyřazení, Toronto otočilo proti Montrealu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.05.2021 (08:02)     Sekcia sport

V pondělních zápasech play off NHL se k Bostonu a Coloradu zatím další postupující celek nepřidal. Tampa Bay totiž podlehla Floridě a Minnesota si vyšlápla na domácí Vegas. Utkání mezi Winnipegem a Edmontonem se v prodloužení ještě stále hraje. Toronto otočilo vývoj série proti Montrealu a stejný počin se podařil i Islanders nad Pittsburghem.

Tampa slaví postup nad Carolinou, Vegas otočilo vývoj proti Coloradu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.06.2021 (07:48)     Sekcia sport

Obhájci Stanley Cupu, hokejisté celku Tampa Bay, jsou po Montrealu druhým postupujícím ze 2. kola play off NHL. Stalo se tak po úterní výhře 2:0 na ledě Caroliny, kterou celkově předčili 4:1 na zápasy. V další sérii hokejisté Vegas udolali 3:2 po prodloužení Colorado a otočili tak průběžný vývoj z 0:2 na 3:2 na zápasy.

Price se po léčbě kolena i duševního zdraví vrátí do branky Montrealu

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.04.2022 (19:05)     Sekcia sport

Hvězdný kanadský brankář Carey Price z Montrealu si po dlouhé pauze vynucené operací kolena i duševními problémy opět zachytá v NHL. První zápas sezony ho čeká dnes v noci proti hokejistům New York Islanders. Potvrdil to trenér Canadiens Martin St. Louis.

Montreal dobyl led Vegas a je krok od finále Stanley Cupu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.06.2021 (07:06)     Sekcia sport

Hokejisté Montrealu v úterý zvítězili 4:1 na ledě Vegas a ujali se vedení v semifinálové sérii play off NHL 3:2 na zápasy. Hvězdou zápasu byl zvolen brankář vítězů Carey Price, jenž zastavil 26 střel domácího favorita.

Vegas v prodloužení srovnali stav semifinálové série proti Montrealu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.06.2021 (06:32)     Sekcia sport

Obě semifinálové série play off hokejové NHL mají po čtyřech zápasech průběžný stav 2:2. Den po srovnání Islanders s favorizovaným celkem Tampa Bay dosáhli stejného úspěchu i hráči Vegas poté, co na ledě Montrealu slavili těsnou výhru 2:1 po prodloužení. Rozhodující branku vstřelil v 62. minutě útočník Nicolas Roy.

Francouz vychytal Coloradu další výhru, Rutta asistoval za Tampu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.04.2022 (07:50)     Sekcia sport

Páteční program hokejové NHL nabídl pět zápasů. Brankář Pavel Francouz 39 zákroky pomohl Coloradu urvat venkovní výhru 5:4 z prodloužení nad Winnipegem. Obránce Jan Rutta (0+1) bodoval už ve třetím startu za sebou, jeho Tampa Bay však opět nevyhrála. Naposledy podlehla po těsném výsledku 1:2 z prodloužení Bostonu hrajícímu dále bez zraněného Davida Pastrňáka.

Fantastický Francouz vychytal druhou nulu v sezoně! Pastrňákovy body na výhru Bostonu nestačily

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.01.2022 (06:11)     Sekcia sport

Český gólman Pavel Francouz je zdá se být zpět v plné síle. Rozjetému Coloradu vychytal vítězství nad Chicagem a připsal si druhou nulu v letošní sezoně. Kanonýr David Pastrňák z Bostonu proti Anaheimu bodoval potřetí v řadě, ale ani gól a asistence na výhru nestačily, Bruins prohráli 3:5.

Patera vychytal Vegas výhru, Hertl a Zadina jednou asistovali

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.12.2023 (07:55)     Sekcia sport

Ve své sezonní premiéře v NHL vychytal z farmy povolaný gólman Jiří Patera výhru Vegas 5:4 po samostatných nájezdech nad San Jose. 24letý rodák z Prahy pochytal 35 z 39 střel a v rozhodujícím rozstřelu zastavil oba pokusy Sharks, za které si v řádné hrací době připsali po asistenci Tomáš Hertl a Filip Zadina. V dalších nedělních zápasech si přihrávky odnesli i Ondřej Palát z New Jersey a Radko Gudas z Anaheimu.

Rozjetí Canadiens slaví další výhru!

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.06.2021 (06:00)     Sekcia sport

Jak sérii úvodního kola proti silnému Torontu skončili, tak novou začali. Tedy vítězně! Hokejisté Montrealu vyhráli na ledě Winnipegu 5:3 a v sérii druhého kola play off NHL vedou 1:0 na zápasy. Vítězný gól Canadiens, kteří připravili kanadskému soupeři první prohru v letošních vyřazovacích bojích, vstřelil Brendan Gallagher. První hvězdou zápasu byl stejně jako ve dvou předchozích utkáních Montrealu zvolen brankář Carey Price.

Český gólman vychytal v NHL třetí výhru v řadě. Co bude s Palátem?

Rozjetí Canadiens slaví další úspěch! Colorado pokračuje na vítězné vlně

Rozjetí Canadiens slaví další výhru! Stínem utkání brutální zákrok

Rozjetí Canadiens slaví další výhru! Bitvu zakončil brutální faul

Francouz vychytal v NHL Coloradu další výhru, krajan Hronek ho ale překonal

Fantastický Francouz vychytal druhou nulu v řadě! Pastrňákovy body na výhru Bostonu nestačily

Canadiens sestřelili Tryskáče a jsou jedinou výhru do semifinále. Vegas srovnalo sérii s Coloradem