Palát pomáhal sestřelit Mrázka, zápis Krejčího a Pastrňáka nestačil

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.06.2021 (07:04)     Sekcia sport

Hokejisty Tampy dělí ve druhém kole play off NHL jediná výhra od postupu. Obhájci triumfu ve Stanley Cupu porazili Carolinu 6:4 a v sérii se ujali vedeni 3:1. Na vítězství se podílel dvěma přihrávkami Ondřej Palát, naopak Petr Mrázek v brance hostů rozjetý floridský tým nezastavil. Boston podlehl na ledě New York Islanders 1:4 a jeho jediný gól zařídil David Krejčí, jemuž asistoval David Pastrňák. V sérii je vyrovnáno - 2:2 na zápasy. celý článek

Palát poslal Pastrňáka a Krejčího ze hry

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.09.2020 (06:16)     Sekcia sport

Palát pomohl Tampě gólem k postupu do finále Východní konference NHL. Prohru Bostonu 2:3 v prodloužení neodvrátily ani branky Krejčího a Pastrňáka.

Skvělý výkon Mrázka nestačil, Boston uspěl i díky Krejčího asistencím

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.08.2020 (21:35)     Sekcia sport

Po jednozápasové pauze, kdy jej u srovnání série zastoupil náhradník James Reimer, se do brány Caroliny vrátil Petr Mrázek. Jeho skvělý výkon podložený 36 zákroky však na Boston nestačil. Bruins, hrající opět bez kanonýra Davida Pastrňáka, zvítězili i díky dvěma přihrávkám Davida Krejčího 3:1 a opět tak v sérii vedou.

Bostonu pomohly ke zvratu nahrávky Pastrňáka a Krejčího

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     06.02.2021 (07:06)     Sekcia sport

Hokejisté Bostonu i díky asistencím Davida Pastrňáka a Davida Krejčího otočili v 53. minutě na ledě Philadelphie skóre během 27 sekund a vyhráli 2:1.

Česká síla Bostonu nestačila, i přes góly Pastrňáka a Krejčího končí. Dál jde Tampa

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     01.09.2020 (06:57)     Sekcia sport

Ondřej Palát přispěl další trefou k postupu Lightning, rozhodnutí padlo v 15. minutě druhého prodloužení.

Palát pomohl k mečbolu, Krejčího branka jen upravila skóre

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.06.2021 (06:19)     Sekcia sport

Dvě asistence Ondřeje Paláta výrazně pomohly Tampě k vítězství ve čtvrtém zápase 2. kola play off série s Carolinou. Hostům nestačilo ani 20 zásahů Petra Mrázka, kterému se zápas v dresu Hurricanes příliš nepovedl. Gól Davida Krejčího byl pohříchu jediným zásahem Bostonu na ledě Ostrovanů z New Yorku. Boston ve čtvrtém zápase 2. kola play off podlehl 1:4.

Palát pomohl k mečbolu, Krejčího branka na vítězství nestačila

Pastrňákovi k další trefě pomohl obránce, Mrázek se proti Bostonu zranil

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     30.03.2022 (06:51)     Sekcia sport

Bostonu nestačil v NHL gól a přihrávka Davida Pastrňáka a podlehl Torontu 4:6. Český útočník překonal jako jediný Petra Mrázka, který se zranil.

Palát poprvé získal Zlatou hokejku, Pastrňáka předčil o čtyři body

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.08.2022 (22:27)     Sekcia sport

Zlatá hokejka má po pěti triumfech Davida Pastrňáka nového vítěze. Anketu poprvé v kariéře ovládl Ondřej Palát, obhájce se tentokrát musel spokojit s druhým místem. Oba hráče dělily jen čtyři body. Třetí skončil nejproduktivnější hráč letošního mistrovství světa Roman Červenka.

Palátovy tři body Tampě k výhře nad Detroitem nestačily. Góly Krejčího a Pastrňáka pomohly k vítězství Bostonu

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     12.03.2021 (07:03)     Sekcia sport

Ondřej Palát si ve čtvrtečním utkání NHL připsal gól a dvě nahrávky, hokejistům Tampy Bay to ale k úspěchu nepomohlo. V Detroitu prohráli 4:6, v domácím mužstvu zaznamenali Filip Zadina i Filip Hronek po dvou asistencích.

Palát pomohl Tampě k postupu do finále Východní konference NHL

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     01.09.2020 (07:20)     Sekcia sport

Hokejový útočník Ondřej Palát pomohl gólem k výhře Tampy Bay nad Bostonem 3:2 v prodloužení a postupu do finále Východní konference NHL. Hráči Lightning porazili Bruins počtvrté v řadě a ve finále konference jsou počtvrté za posledních šest let. O vyřazení nejlepšího týmu základní části soutěže rozhodl v 15. minutě druhého prodloužení švédský obránce Victor Hedman. Bostonu nepomohly k prodloužení série druhého kola play off ani branky Davidů Krejčího a Pastrňáka. Celý článek zde]]>

Pastrňák s Krejčím potvrdili po odmlce mimořádnou souhru i na scéně NHL

Český Blesk Palát zářil v NHL a sesadil Pastrňáka!

Palát zastínil Pastrňáka. Dvěma góly přiblížil Tampu k vyřazení Bostonu

Hokej má nového krále. Palát vyhrál Zlatou hokejku, na trůnu střídá Pastrňáka

Palát rozhodl o výhře Tampy, Carolina i bez Mrázka slaví

Gól Zachy nestačil. Chicago porazilo Boston, přišlo ale o Mrázka

Palát se podílel asistencí na výhře Tampy Bay

Pastrňákovy body nestačily, naděje Bostonu spláchl Palát

Hokejisté Bostonu bez Pastrňáka podlehli Carolině. Skórovali Krejčí, Nosek a Kubalík

Mrázek a Vaněček slaví, v NHL vychytali výhru. Mstitel Palát dostal 17 trestných minut

Palát se Zadinou byli mezi střelci, Marleau překonal zápis Jágra

Česká legie v Seattlu? Nováček NHL může mít Voráčka, Paláta, Krejčího i další jejich krajany

Kdo získá Zlatou hokejku? Pastrňák může dorovnat Haška, Palát uspět poprvé

Mrázkův dobrý výkon nestačil, utrápené Chicago podlehlo Minnesotě

Zacha vstřelil v NHL gól Mrázkovi, výhru vychytali Dostál s Vaněčkem

Palát zářil, střídá Pastrňáka. Voráček pomohl k obratu

Góly Faksy a Noska k výhrám nevedly, Zacha a Palát si připsali po jedné asistenci

Mrázek nastoupil v play off poprvé a hned dovedl Carolinu k premiérové výhře v sérii

Divoká přestřelka! Pastrňák si připsal tři body. Skórovali i Krejčí a Palát

Palát připravil dva góly a Tampa je krok od postupu. Bostonu Krejčího trefa nestačila