Španělé na ME znovu ztratili, s Polskem neudrželi vedení a remizovali

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     19.06.2021 (23:14)     Sekcia sport

Sevilla - Fotbalisté Španělska jen remizovali na mistrovství Evropy s Polskem 1:1 a zkomplikovali si boj o postup do osmifinále. Na úvodní branku Álvara Moraty z 25. minuty odpověděl na začátku... celý článek

Španělé na EURO znovu ztratili, s Polskem neudrželi vedení a neproměnili penaltu

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.06.2021 (22:54)     Sekcia sport

Fotbalisté Španělska jen remizovali na mistrovství Evropy s Polskem 1:1 a zkomplikovali si boj o postup do osmifinále. Na úvodní branku Álvara Moraty z 25. minuty odpověděl na začátku druhého poločasu Robert Lewandowski. Gerard Moreno následně neproměnil pokutový kop. Španělé nevyhráli na turnaji ani ve druhém zápase a s dvěma body jsou ve skupině E až třetí. Poláci získali první bod, díky němuž se dál drží ve hře o postup.

Manchester United v lize znovu ztratil

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.02.2022 (15:54)     Sekcia sport

Fotbalisté Manchesteru United v 25. kole anglické ligy neudrželi vedení a na svém hřišti jen remizovali se Southamptonem 1:1. "Rudí ďáblové" nevyhráli třetí soutěžní duel v řadě a opět ztratili v boji o Ligu mistrů.

Házenkáři neudrželi v Lotyšsku vedení a v první ze dvou příprav remizovali

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.12.2022 (19:49)     Sekcia sport

Čeští házenkáři v prvním ze dvou přípravných utkání v Lotyšsku neudrželi až osmigólové vedení a remizovali 24:24. Ve čtvrtek se hraje odveta.

Fotbalisté Lipska v Brémách neudrželi vedení a remizovali 1:1

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.12.2023 (20:44)     Sekcia sport

Fotbalisté Lipska na závěr letošní části německé ligy v Brémách neudrželi vedení a remizovali 1:1. Na lavičce domácích v utkání 16. kola zůstal reprezentační brankář Jiří Pavlenka. Werder ukončil sérii šesti porážek s Lipskem.

Fotbalisté Jablonce znovu neudrželi vedení, série bez výhry trvá

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.05.2023 (11:04)     Sekcia sport

Černá série pokračuje, už osm zápasů čekají na vítězství. Jablonečtí fotbalisté stejně jako před týdnem ve Zlíně neudrželi náskok a opět remizovali 1:1, tentokrát na domácím stadionu s ostravským Baníkem.

Ronaldo dál čeká na gól, hráči United se Southamptonem jen remizovali

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     12.02.2022 (15:43)     Sekcia sport

Fotbalisté Manchesteru United v 25. kole anglické ligy neudrželi na svém hřišti vedení a jen remizovali se Southamptonem 1:1.

Čeští házenkáři v přípravě remizovali s Lotyšskem

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.12.2022 (19:42)     Sekcia sport

Fotbalisté Příbrami dvakrát neudrželi vedení a doma s Varnsdorfem jen remizovali

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.11.2023 (19:07)     Sekcia sport

Fotbalisté Příbrami v 15. kole druhé ligy remizovali na svém hřišti 2:2 s Varnsdorfem. Středočechy dvakrát poslal do vedení v 10. a 67. minutě Jakub Nečas, v 27. minutě ale odpověděl Denny Samko a v závěru vyrovnal střídající Dominik Gembický.

Znovu neudrželi vedení. Mohli jsme se odpoutat od spodku, mrzí Opavany

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.04.2021 (08:44)     Sekcia sport

Po centru Holíka a přesné hlavičce Kanii fotbalisté Slezského FC Opava v 63. minutě dostali k první pořádné střele na branku. A dali gól. Jenže ani tentokrát, počtvrté v sezoně, vedení neudrželi. Ve 25. kole první ligy doma podlehli Slovácku 1:2, když neuhlídali dva centry z pravé strany.

Páník o brance v závěru: Nebyli jsme lehkovážní, gól vyplynul z tlaku Jablonce

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.02.2022 (02:06)     Sekcia sport

Závěrečný nápor Jablonce fotbalisté MFK Karviná neustáli. V 85. minutě se míč dostal k Pilařovi, který křižnou střelou vyrovnal. Karvinští v nedělním duelu 21. kola první ligy remizovali 1:1. „Ke konci jsme opět neudrželi vedení, ztratili jsme cenné dva body,“ povzdechl si karvinský záložník Lukáš Čmelík.

Čeští futsalisté na úvod baráže o MS remizovali v Chorvatsku

Dali si kuriózní gól, ztratili vedení. Přesto Španělé v přestřelce udolali Chorvaty

Hradečtí fotbalisté znovu ztratili body, remizovali na hřišti Táborska

Olomoučtí vedení v Brně neudrželi, ale bod brali. Podali jsme výborný výkon, tvrdil kouč Tomajko

Dortmund přišel o náskok, na Bayern ztrácí osm bodů

Zase jsme to neudrželi. Hanuš v brance zářil, ale byl mrzutý a naštvaný

Házenkáři Plzně remizovali a Karviná jim uniká

Sedmnáctka na úvod elitní fáze kvalifikace remizovala

Hanáci doma ztratili dvoubrankové vedení

Lewandowski spasil Poláky! Gólový ohňostroj Němců, Maďaři obrali šampiony

Liverpool remízou na Fulhamu promarnil možnost dostat se na první místo, trápící se Arsenal znovu prohrál