Drama o finále NHL vyrcholí. Vegas vyhráli bitvu na ledě Canadiens v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.06.2021 (06:01)     Sekcia sport

Hokejisté Vegas s Tomášem Noskem v sestavě zvítězili v semifinále play off NHL na ledě Montrealu 2:1 v prodloužení a vyrovnali sérii na 2:2. Domácí vedli od 39. minuty gólem Paula Byrona, ale ve třetí třetině vyrovnal Brayden McNabb a zápas rozhodl Nicolas Roy v čase 61:18. Golden Knights vyšel tah i se změnou v brankovišti a Robin Lehner se pod výhru podepsal 27 zásahy. celý článek

Drama o finále NHL vyvrcholí. Vegas vyhráli bitvu na ledě Canadiens v prodloužení

Canadiens vyhráli ve Vegas a srovnali stav semifinálové série

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     17.06.2021 (06:28)     Sekcia sport

Hokejisté Montrealu ve druhém zápase semifinále play off NHL vyhráli na ledě Vegas 3:2 a v sérii hrané na čtyři vítězná utkání srovnali stav na 1:1.

Drama v prodloužení rozhodl Stránský. Třince vyhrál v Liberci, Oceláři mají mečbol

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     23.04.2021 (19:49)     Sekcia sport

Hokejisté Třince vyhráli ve čtvrtém finále extraligy na ledě Liberce 1:0 v prodloužení, v sérii vedou 3:1 na zápasy.

Montreal těsně porazil Vegas a slaví postup do finále Stanley Cupu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.06.2021 (07:05)     Sekcia sport

Poprvé od roku 1993 se hokejisté slavného celku NHL Montreal Canadiens probojovali do finále Stanley Cupu. Rozhodla o tom jejich čtvrteční výhra 3:2 po prodloužení nad Vegas a výsledek semifinálové série 4:2 na zápasy. Postupovou branku vstřelil v 62. minutě útočník Artturi Lehkonen.

Hokejisté Vegas vyhráli v Edmontonu a postoupili

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.05.2023 (06:46)     Sekcia sport

Hokejisté Vegas v šestém zápase série druhého kola play off NHL vyhráli na ledě Edmontonu 5:2 a postoupili do finále Západní konference. Čtvrtou výhru Golden Knights hattrickem řídil Jonathan Marchessault. Vegas prošli do semifinále počtvrté v šestileté historii klubu.

Rozjetí Canadiens slaví další úspěch! Colorado pokračuje na vítězné vlně

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.06.2021 (06:00)     Sekcia sport

Jak sérii úvodního kola proti silnému Torontu skončili, tak novou začali. Tedy vítězně! Hokejisté Montrealu vyhráli na ledě Winnipegu 5:3 a v sérii druhého kola play off NHL vedou 1:0 na zápasy. Vítězný gól Canadiens, kteří připravili kanadskému soupeři první prohru v letošních vyřazovacích bojích, vstřelil Brendan Gallagher. První hvězdou zápasu byl stejně jako ve dvou předchozích utkáních Montrealu zvolen brankář Carey Price. Colorado zdolalo Vegas 3:2 v prodloužení a v sérii vede 2:0 na zápasy.

Montreal vyhrál ve Vegas a přiblížil se finále NHL

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     23.06.2021 (06:36)     Sekcia sport

New York - Hokejisté Montrealu zvítězili ve Vegas 4:1, vedou 3:2 na zápasy a dělí je jedna výhra od postupu do finále NHL, které hráli naposledy v roce 1993. Canadiens položili základ třetího...

Srovnáno! Canadiens dobyli město hazardu

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.06.2021 (06:00)     Sekcia sport

Vítězná série hokejistů z Las Vegas v letošním play off NHL je u konce! Po pěti výhrách v řadě utnuli úspěšnou šňůru Golden Knights hráči Montrealu, kteří na ledě svého soupeře vyhráli 3:2 a srovnali stav v semifinále Stanley Cupu hraném na čtyři vítězství na 1:1. Canadiens si v utkání vvbudovali třígólový náskok, který se domácím podařilo zásluhou dvou tref obránce Alexe Pietrangela jen zkorigovat.

Hokejisté Vegas postupují

Hokejisté Vegas v šestém zápase série 2. kola play off NHL vyhráli na ledě Edmontonu 5:2 a postoupili do finále Západní konference.

Konec nadějí, Mrázkova Carolina v play off NHL dohrála. Vegas zdolalo v dramatu Colorado

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.06.2021 (05:54)     Sekcia sport

Hokejisté Tampy Bay porazili ve druhém kole play off NHL Carolinu Hurricanes na jejím ledě 2:0, celou sérii vyhráli 4:1 na zápasy a postupují do semifinále. Ve druhém dnešním utkání zvítězilo Vegas Golden Knights na ledě Colorada 3:2 po prodloužení a stejným poměrem vede i v celé sérii.

Bezgólové drama rozhodla až šťastná teč prodloužení. Třinec vyhrál v Liberci a je krok od titulu

Palát si zahraje finále o Stanley Cup. Tampa další drama v prodloužení zvládla

Nosek měl asistenci, výhru ale v prodloužení nakonec slavil Montreal

Palát rozhodl v prodloužení bitvu s Montrealem

Rozjetí Canadiens slaví další výhru! Bitvu zakončil brutální faul

Hokejisté Vegas porazili Dallas ve finále Západní konference NHL i podruhé

Extraligové drama v Boleslavi rozhodl v prodloužení liberecký Hanousek

Obrovské drama ve finále! Basketbalisté Opavy vyhráli po prodloužení a slaví pátý titul

Florida rozhodla v prodloužení a dramatizuje bitvu o Stanley Cup, Gudas se vrátil do hry