Medaile ze Světového poháru: Muži trefili stříbro, ženy bronz

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.07.2021 (19:33)     Sekcia sport

Dvě medaili vybojovali čeští brokoví střelci a střelkyně v disciplíně trap na Světovém poháru v chorvatském Osijeku. Závod je poslední velkou mezinárodní prověrkou před odletem na olympiádu do Tokia. celý článek

Brázdová vystřílela ve finále Světového poháru stříbro, Lipták bronz

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.12.2022 (15:49)     Sekcia sport

Puškařka Lucie Brázdová obsadila ve finále Světového poháru druhé místo ve střelbě ze vzduchovky. Bronz v Káhiře získal olympijský šampion v trapu Jiří Lipták.

Medaile je doma! Lezec Ondra získal stříbro v pražském závodě Světového poháru v boulderingu

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.06.2023 (21:17)     Sekcia sport

Adam Ondra získal stříbro v pražském závodě Světového poháru v boulderingu. Ve finále zdolal všechny čtyři cesty. Stejně úspěšný byl ale i Korejec I To-hjon, jenž vyhrál díky menšímu počtu pokusů. Český reprezentant druhým místem skvěle vstoupil do sezony, která vyvrcholí srpnovým mistrovstvím světa v Bernu.

Chaloupka má ze SP slalomářů v Pau stříbro a Kneblová vybojovala bronz

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     08.11.2020 (13:47)     Sekcia sport

Dvě medaile vybojovali čeští kanoisté na Světovém poháru ve vodním slalomu ve francouzském Pau.

Skvěle! Chaloupka má ze SP slalomářů v Pau stříbro a Kneblová bronz

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.11.2020 (12:41)     Sekcia sport

Dvě medaile vybojovali čeští kanoisté na Světovém poháru ve vodním slalomu ve francouzském Pau. Václav Chaloupka obsadil druhé místo a teprve sedmnáctiletá Tereza Kneblová získala bronz. Tři týdny po Tacenu, odkud Češi odjeli bez medaile, si tentokrát odvezli čtyři cenné kovy. V sobotu byl stříbrný kajakář Tomáš Zima a kajakářka Veronika Vojtová zvítězila v extrémním slalomu.

Na juniorském MS dráhařů získali Malášek stříbro a Bártová bronz

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.09.2021 (22:35)     Sekcia sport

Česká výprava na juniorském mistrovství světa v dráhové cyklistice slaví dvě medaile. Jakub Malášek vybojoval v Káhiře stříbro v keirinu, Gabriela Bártová bronz ve vylučovacím závodě.

Pořád jsem ucho. Určování favoritů ve střelbě je zcestné, říká Přívratský

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.12.2023 (16:47)     Sekcia sport

Za letošní sezonu nasbíral dvě vítězství v závodech Světového poháru, stříbro a bronz na Evropských hrách a bronz získal také na kvalitně obsazeném finále SP v Dauhá. Mezinárodní závody uzavřel na třetím místě světového žebříčku. Účastnické místo na pařížské olympiádě zajistil Česku už loni. Přesto je Jiří Přívratský, pravděpodobně největší střelecká naděje na medaili, při pomyšlení na olympijské hry zdrženlivý.

Družstvo pistolářů přidalo na Světovém poháru v Káhiře další bronz

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.03.2022 (22:18)     Sekcia sport

Pistoláři Martin Strnad, Martin Podhráský a Tomáš Těhan na závěr Světového poháru v Káhiře získali bronz v soutěži družstev v rychlopalbě a završili českou sbírku v Egyptě pátou medailí. V souboji o třetí místo předčili trojici z Indonésie, zlato brali Němci. Čtyři české medaile měly hodnotu bronzovou, jedna stříbrnou.

Janošíková získala na Světových hrách v orientačním běhu stříbro, Křivda bronz

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.07.2022 (19:12)     Sekcia sport

Další dvě medaile pro českou výpravu na Světových hrách v americkém Birminghamu získali orientační běžci. Tereza Janošíková vybojovala ve sprintu stříbro a Tomáš Křivda bronz. Čeští reprezentanti mají na hrách neolympijských sportů na kontě už šest cenných kovů.

Pohádka basketbalových Levhartic z Chomutova: bronz a vzhůru do EuroCupu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.04.2023 (09:11)     Sekcia sport

Zlato, stříbro, bronz! Basketbalové Levhartice završily pohádkový medailový hattrick. Po triumfu v evropském poháru EWBL a druhém místě v Českém poháru poprvé v dějinách získaly cenný kov také v nejvyšší soutěži.

Výsledky závodu Světového poháru v cyklokrosu ve Waterloo

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.10.2023 (09:04)     Sekcia sport

Úvodní závod Světového poháru v cyklokrosu ve Waterloo (USA): Muži: 1. Nys 56:59, 2. Iserbyt (oba Belg.) -16, 3. Ronhaar -41, 4. Nieuwenhuis -57, 5. Van der Haar (všichni Niz.) -1:09, 6. Vanthourenhout (Belg.) -1:36. Ženy: 1. Van Empelová 48:31, 2. Pieterseová -36, 3. Alvaradová (všechny Niz.) -1:51, 4. Rochetteová (Kan.) -2:04, 5. Bäckstedtová (Brit.) -2:22, 6. Bakkerová (Niz.) -2:33.

Travní lyžaři Barták a Veselá získali na MS medaile v superkombinaci

ONLINE: Biatlonistky soutěží ve Francii ve sprintu, zazáří znovu Davidová?

Další medaile pro českou atletiku! Štafeta čtvrtkařů má z HME stříbro

Frustrace a zmar. Biatlonová superhvězda prožívá další noční můru

Psí kusy ani nervozita nezastavily Přívratského cestu za druhou medailí

Biatlonisté zahájí v Kontiolahti novou sezonu Světového poháru

Minule stříbro, teď bronz. Dalič věnoval další chorvatskou medaili legendárnímu trenérovi: Je pro vás, šéfe!

Skvěle! Debutující česká kanoistka vybojovala medaili v závodě světového poháru

Přindiš zakončil sezonu Světového poháru čtvrtým místem v kayakcrossu

Kajakář Dostál stříbro z Ria neobhájil

‚Bylo to nesmírně těžké, neměl jsem na to.‘ Dostál chtěl zlato, ale skončil bez medaile