Závod GP v Praze vyhrál Polák Janowski, Kvěch byl třináctý

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     16.07.2021 (22:39)     Sekcia sport

Praha - Úvodní závod plochodrážního seriálu Grand Prix v Praze vyhrál Polák Maciej Janowski. Na divokou kartu startující český jezdec Jan Kvěch byl se čtyřmi body třináctý. Do závodu... celý článek

Úvodní závod plochodrážní Grand Prix v Praze vyhrál Polák Janowski, Kvěch třináctý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.07.2021 (22:27)     Sekcia sport

Úvodní závod plochodrážního seriálu Grand Prix v Praze vyhrál Polák Maciej Janowski. Na divokou kartu startující český jezdec Jan Kvěch byl se čtyřmi body třináctý. Do závodu zasáhl z pozice náhradníka v jedné jízdě i Daniel Klíma a připsal si bod.

Plochodrážní sezonu rozjel v Praze nejlépe Polák Janowski, Kvěch byl třináctý

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     16.07.2021 (22:04)     Sekcia sport

Na divokou kartu startující český jezdec Jan Kvěch byl se čtyřmi body třináctý. Do závodu zasáhl z pozice náhradníka v jedné jízdě i Daniel Klíma.

Grand Prix Německa na ploché dráze vyhrál Polák Dudek

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.06.2022 (22:11)     Sekcia sport

Grand Prix Německa, závod MS na ploché dráze v Teterowě (Německo): 1. Dudek, 2. Zmarzlik (oba Pol.), 3. Lindgren (Švéd.), 4. Lambert (Brit.). Pořadí MS (po 4 z 12 závodů): 1. Zmarzlik 62, 2. Janowski (Pol.) 51, 3. Madsen (Dán.) 50, ...18. Kvěch (ČR) 1.

Janowski našel recept na Markétu a slavil v Praze triumf

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.07.2021 (21:49)     Sekcia sport

Třicetiletý polský plošinář Maciej Janowski vyhrál úvodní závod letošní Grand Prix na ploché dráze, když ve finálové jízdě dokázal předjet i vítěze základního rozpisu závodu Rusa Emila Sajfudtinova. Pro vítězného Poláka je to nejlepší umístění v seriálu na oválu Markéta, kde se seriál o titul mistra světa jezdí nepřetržitě od roku 1997. Dosavadní maximem Janowského na pražském oválu byl bronz, který vyjel před šesti lety. Na divokou kartu startující český reprezentant Jan Kvěch obsadil 13. místo.

Doyle završil na Zlaté přilbě hattrick, Kvěch překvapil druhým místem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.10.2020 (17:00)     Sekcia sport

Favorizovaný Jason Doyle z Austrálie vyhrál v Pardubicích potřetí za sebou plochodrážní závod Zlatá přilba. V šestičlenném finále 72. ročníku tradičního klání na svítkovském oválu se dařilo i domácím, druhý dojel Jan Kvěch a čtvrtý Václav Milík. Třetí pozici obsadil další Australan Brady Kurtz.

Výsledky Grand Prix Polska na ploché dráze

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.08.2022 (22:48)     Sekcia sport

Grand Prix Polska, závod MS na ploché dráze ve Vratislavi: 1. Bewley (Brit.), 2. Madsen (Dán.), 3. Lambert (Brit.), 4. Janowski (Pol.). Pořadí MS (po 7 z 10 závodů): 1. Zmarzlik (Pol.) 108, 2. Madsen 92, 3. Bewley 84, ...22. Kvěch (ČR) 1.

Tomíčkův memoriál vyhrál Polák, na českého vítěze se čeká už třináct let

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.09.2023 (20:49)     Sekcia sport

Na českého vítěze plochodrážního Tomíčkova memoriálu se na pražské Markétě čeká už třináct let. Z pěti domácích účastníků tradičního závodu navazujícího na Zlatou přilbu se do finále dostal pouze Jan Kvěch. Přes horší start dokázal předjíždět po vnějším okraji dráhy, ale jeden soupeř před ním zůstal. Byl jim vítěz 54. ročníku memoriálu, třicetiletý Polák Szymon Wozniak.

Výsledky Grand Prix Chorvatska na ploché dráze

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.04.2022 (21:57)     Sekcia sport

Grand Prix Chorvatska, úvodní závod MS na ploché dráze v Goričanu: Finále: 1. Zmarzlik, 2. Janowski (oba Pol.), 3. Michelsen, 4. Thomsen (oba Dán.). Pořadí MS (po 1 z 12 závodů): 1. Zmarzlik 18 b., 2. Janowski 17, 3. Michelsen 14.

Mikkelsen se stal v Pardubicích potřetí plochodrážním mistrem Evropy

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.09.2023 (22:08)     Sekcia sport

Závěrečný závod mistrovství Evropy na ploché dráze v Pardubicích (závod byl kvůli dešti ukončen po 16. jízdě z 20 v základní části): 1. Kolodziej 11 b., 2. Kubera (oba Pol.) 10, 3. Madsen (Dán.) 9, ...5. Milík 7, 14. Kvěch 2, 16. Chlupáč (všichni ČR) 1. Konečné pořadí (po 4 závodech): 1. Mikkelsen (Dán.) 52, 2. Madsen 44, 3. Kolodziej 42, ...15. Milík 16, 16. Kvěch 13, 21. Chlupáč 1.

Opatrný vyhrál s Gentlemenem závod při SP v parkurovém skákání v Praze

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.05.2021 (19:06)     Sekcia sport

Aleš Opatrný vyhrál s Gentlemenem hlavní závod Světového poháru v parkurovém skákání v Praze, kterým vyvrcholilo čtyřdenní klání v Chuchle Areně. V rozeskakování byl český reprezentant nejrychlejší z bezchybných jezdců a nechal za sebou Poláky Jaroslawa Skrzyczynského a Krzysztofa Ludwiczaka. Navázal tak na dva týdny starý úspěch z Lince, kde s Forewerem vyhrál závod Grand Prix.