Korejští lukostřelci ovládli v Tokiu premiéru mixu a natáhli zlatou sérii

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.07.2021 (11:49)     Sekcia sport

Olympijskou premiéru smíšené soutěže v lukostřelbě vyhráli v Tokiu favorizovaní Korejci An San a teprve sedmnáctiletý Kim Če-tok. Ve finále porazili nizozemský pár Gabriela Schloesserová, Steve Wijler 5:3 a prodloužili aktuální nadvládu Jižní Koreje v tomto sportu. celý článek

Korejští lukostřelci obhájili v Tokiu olympijské zlato v soutěži družstev

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.07.2021 (10:46)     Sekcia sport

Korejští lukostřelci obhájili olympijské zlato v družstvech a ovládli i třetí soutěž na hrách v Tokiu. Trojice Kim Če-tok, Kim U-čin, O Čin-hjek v dnešním finále porazila 6:0 Tchaj-wan.

Lukostřelci Drahonínský s Musilovou získali na paralympiádě stříbro v mixu

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.08.2021 (13:08)     Sekcia sport

O první českou medaili z paralympijských her v Tokiu se postarali lukostřelci David Drahonínský s Šárkou Musilovou, stříbrní ve smíšených týmech.

Boccista Peška se stal v Tokiu paralympijským vítězem

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     01.09.2021 (09:41)     Sekcia sport

Tokio - Adam Peška vyhrál na paralympijských hrách v Tokiu turnaj v boccii a po lukostřelci Davidu Drahonínském získal pro českou výpravu druhou zlatou medaili. Čtyřiadvacetiletý debutant...

Lukostřelci Drahonínský s Musilovou získali na paralympiádě stříbro

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.08.2021 (13:17)     Sekcia sport

Český tým slaví na paralympijských hrách v Tokiu zisk první medaile. V soutěži smíšených týmů vybojovali stříbro lukostřelci David Drahonínský s Šárkou Musilovou.

Šemíci marně čekají na první výhru, Jihočeši natáhli sérii

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.11.2020 (16:33)     Sekcia sport

Fotbalisté Táborska zvítězili v dohrávce třetího kola druhé ligy 2:0 na hřišti Vyšehradu a v tabulce se posunuli na osmé místo. Natáhli sérii bez...

Korejští šavlisté vyhráli na OH týmovou soutěž, navázali na Londýn 2012

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.07.2021 (14:19)     Sekcia sport

Korejští šavlisté vyhráli na olympijských hrách týmovou soutěž a vybojovali pro svou zemi první zlato v Tokiu v jiném sportu než lukostřelbě. Družstvo kolem světové jedničky O Sang-uka porazilo ve finále 45:26 Itálii, v duelu o bronz vybojovali Maďaři třetí šermířskou medaili v Tokiu po vítězství 45:40 nad Německem.

Francouzští judisté ovládli premiéru týmové soutěže, Riner má třetí zlatou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.07.2021 (13:34)     Sekcia sport

Premiérovou soutěž smíšených družstev vyhrála Francie s hvězdným Teddym Rinerem, jenž získal rekordní pátou olympijskou medaili. Ve finále poražení Japonci nedosáhli doma v Tokiu na desáté judistické zlato, ale mají 12 medailí z 15 soutěží.

Korejští šavlisté vyhráli na olympijských hrách týmovou soutěž

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.07.2021 (14:09)     Sekcia sport

Fantazie! Češi slaví na paralympiádě kompletní sbírku medailí během jednoho dne

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.09.2021 (09:06)     Sekcia sport

Adam Peška vyhrál na paralympijských hrách v Tokiu turnaj v boccii a po lukostřelci Davidu Drahonínském získal pro českou výpravu druhou zlatou medaili. Čtyřiadvacetiletý debutant pod pěti kruhy, jenž prodělal dětskou mozkovou obrnu, prošel soutěží v kategorii BC3 bez porážky a ve finále zvítězil v tie-breaku nad Řekem Grigoriosem Polychronidisem.

Po stříbru z mixu je lukostřelec Drahonínský paralympijským šampionem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.08.2021 (14:32)     Sekcia sport

Lukostřelec David Drahonínský vybojoval na paralympiádě v Tokiu zlato v individuální soutěži a získal v Japonsku už druhou medaili. Z mixu má stříbro.

Zlatou sérii korejských taekwondistek přerušila Srbka Mandičová, slaví i Rus

Senzace na úkor Číny. První zlato v mixu slaví japonští stolní tenisté

Siniaková a Macháč společnou medaili nezískají, do mixu se nedostali

Djokovič podlehl v Tokiu i Carreňovi v duelu o bronz, z mixu odstoupil

Lukostřelci Horáčková s Krejčím skončili na ME devátí v mixu

Čínská vzpěračka Wang Čou-jü získala na OH v Tokiu zlatou medaili v kategorii do 87 kg

Srbská taekwondistka Mandičová navázala v Tokiu na zlato z Londýna

Olympijské skoky do vody z třímetrového prkna v Tokiu ovládli Číňané

Triumf po 26 letech. Baseballisté Atlanty počtvrté ovládli Světovou sérii

Novou sezonu NHL odstartovala Palátova trefa. Šampioni tak natáhli rekordní sérii

Olympijskou premiéru smíšené soutěže v lukostřelbě vyhráli favorizovaní Korejci

Šiška ve zlínské brance obstál. Premiéru mu pokazil Beauguel

Siniaková a Macháč si na olympiádě v Tokiu tenisový mix nezahrají

Baseballisté Houstonu porazili 4:1 Philadephii a ovládli Světovou sérii

Premiérové olympijské zlato v basketbale 3x3 mají Američanky, turnaj mužů ovládli Lotyši

Korejští fotbalisté porazili Portugalsko 2:1 a postupují, končí Uruguay a Ghana