Kepa Arrizabalaga se omluvil bývalému manažerovi Chelsea Sarrimu za známý incident ve finále ligového poháru

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     28.07.2021 (14:48)     Sekcia sport

Nejdražší gólman světa Kepa Arrizabalaga, za kterého Blues utratili v roce 2018 neuvěřitelných 80 milionů eur, se v rozhovoru pro The Players Tribune vyjádřil ke kontroverznímu momentu ve finálovém zápase anglického ligového poháru proti Manchesteru City. Španěl se na dálku omluvil bývalému kouči londýnského klubu, Mauriziu Sarrimu a také se snažil celou situaci vysvětlit. celý článek

Kepa Arrizabalaga: Proč je nejdražší brankář všech dob opět jedničkou Chelsea?

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     21.10.2022 (20:07)     Sekcia sport

Kepa Arrizabalaga nastoupil do posledních osmi zápasů Chelsea. Španělský brankář doufá, že o víkendu proti Manchesteru United zaznamená šesté čisté konto v řadě. Dostal se do fantastické formy a Édouard Mendy to bude mít hodně těžké, aby se vrátil mezi tři tyče. Kepa se překonává a má velký podíl na bodech Chelsea.

Kepa Arrizabalaga věří, že svou situaci v Chelsea ještě může zvrátit

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     06.10.2020 (20:56)     Sekcia sport

Stále je nejdražším brankářem světa. Jenomže je z něj s největší pravděpodobností jen dvojka Chelsea. Na Stamford Bridge přišel Édouard Mendy z Rennes a Frank Lampard jej už o víkendu postavil do branky při ligovém utkání proti Crystal Palace. Blues zvítězili 4:0. Kepa Arrizabalaga, který stihl nasekat spoustu chyb, věří, že se pro něj ještě může vše obrátit na tu správnou cestu.

Thomas Tuchel vysvětlil, proč Édouarda Mendyho nahradil v brance Kepa Arrizabalaga

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     20.09.2021 (18:42)     Sekcia sport

Nejdražší brankář světa šel po delší odmlce dostal do branky Chelsea. Byl to poměrně překvapivý tah. V derby s Tottenhamem nastoupil v základní sestavě Blues Kepa Arrizabalaga. Jednička Édouard Mendy nebyl ani na lavičce. Španělský gólman vychytal čisté konto a přispěl k výhře 0:3. Thomas Tuchel pak toto nasazení po zápase vysvětlil.

Střídání brankářů nebylo podle Tuchela spontánní, ale připravené už od února

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.08.2021 (11:16)     Sekcia sport

Předem promyšlené, byť z pohledu fanoušků nečekané střídání učinil trenér fotbalistů Chelsea Thomas Tuchel ve středečním Superpoháru UEFA proti Villarrealu. Minutu před koncem prodloužení gólmana Édouarda Mendyho nahradil Kepa Arrizabalaga, který v penaltovém rozstřelu zneškodnil dva pokusy a pomohl "Blues" k triumfu. Tuchel po utkání prozradil, že plán na toto střídání vznikl už v únoru. Zároveň vyzdvihl Mendyho přístup. Fanoušci si také pamatují, jak před dvěma lety odmítl Arrizabalaga odejít ze hřiště, když jej chtěl chvíli před koncem prodloužení finále anglického Ligového poháru vystřídat tehdejší kouč Sarri.

Fotbalisté Chelsea se hravě prostříleli do finále Ligového poháru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.01.2024 (23:22)     Sekcia sport

Fotbalisté Chelsea postoupili do finále anglického Ligového poháru. Pětinásobní vítězové soutěže porazili v domácí semifinálové odvetě Middlesbrough 6:1.

Kepa je na penalty lepší, odůvodnil střídání kouč Chelsea Tuchel. A chválil Mendyho, který odchytal skoro celý zápas

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     12.08.2021 (10:31)     Sekcia sport

Na míč si poprvé sáhl až při penaltovém rozstřelu. Celý zápas totiž odchytal jeho kolega Édouard Mendy, kterého v závěru prodloužení vystřídal. Nerozklepal se. „Věděl jsem, že na to může dojít. Snažil jsem se být připravený fyzicky i mentálně,“ řekl brankář Kepa Arrizabalaga, když pomohl fotbalistům Chelsea k první trofeji v sezoně.

Chelsea se prostřílela do finále Ligového poháru

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.01.2024 (23:50)     Sekcia sport

Fotbalisté Chelsea postoupili do finále anglického Ligového poháru. Pětinásobní vítězové soutěže porazili v domácí semifinálové odvetě Middlesbrough 6:1. Londýnský klub po úvodní porážce 0:1 rozhodl o postupu přes druholigový tým čtyřmi góly už v prvním poločase a udržel se ve hře o první triumf v soutěži od roku 2015.

Kepa je na penalty lepší, odůvodnil střídání Tuchel. A chválil Mendyho

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.08.2021 (08:08)     Sekcia sport

Finále Ligového poháru, Chelsea hraje s Liverpoolem o první trofej v Anglii

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.02.2022 (17:52)     Sekcia sport

Fotbalová Anglie rozdá první trofej sezony. Chelsea, nebo Liverpool? Hraje se finále Ligového poháru, z duel třetího týmu s druhým z ligové tabulky můžete od 17.30 sledovat online vývoj skóre.

Liverpool ve finále anglického Ligového poháru porazil Chelsea. V prodloužení rozhodl Van Dijk

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.02.2024 (18:50)     Sekcia sport

Fotbalisté Liverpoolu ve finále anglického Ligového poháru porazili Chelsea 1:0 po prodloužení. Jediný gól dal ve 118. minutě Virgil van Dijk.

Kepa po 4 měsících chytal v lize. I přesto Thomas Tuchel říká: Mendy je stále jasnou jedničkou

ONLINE: V Anglii jde o trofej, Liverpool ve finále Ligového poháru hraje s Chelsea

Diego Simeone: Nejsem překvapen tím, že se Chelsea zajímá o Jana Oblaka

Proč Frank Lampard nedokáže spravit děravou obranu Chelsea?