Skvělý úvod, ale potom marný vzdor. Basketbalisté nestačili na favorizované Francouze

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     28.07.2021 (15:30)     Sekcia sport

Čeští basketbalisté prohráli ve svém druhém vystoupení na olympijském turnaji s reprezentací Francie 77:97, přestože po první čtvrtině vedli o 6 bodů. celý článek

Basketbalisté nestačili na Litvu a prohráli v kvalifikaci o MS i druhý duel

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     29.11.2021 (19:15)     Sekcia sport

Čeští basketbalisté prohráli v kvalifikaci o postup na mistrovství světa 2023 i druhý zápas, favorizované Litvě podlehli v Opavě 66:74.

Čeští běžci mají evropské stříbro. Ve štafetě nestačili jen na Nizozemce

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     07.03.2021 (19:48)     Sekcia sport

Štafeta Vít Müller, Pavel Maslák, Michal Desenský a Patrik Šorm získala na HME stříbro na 4x400 m. Češi nestačili jen na favorizované Nizozemsko.

SPARŤANKA: Vrba v mém testu propadl, do druhé půle tým nedokázal nastartovat

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     13.04.2021 (05:00)     Sekcia sport

Je to marný, je to marný, je to marný. Ať kdysi z tribuny či teď už jen u televize protestuju sebesilněji proti riskantním přihrávkám brankáři, nikdo mě neposlouchá.

Basketbalisté Chicaga nestačili Boston, Satoranský dostal víc prostoru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.01.2021 (08:06)     Sekcia sport

Basketbalisté Chicaga nestačili na domácí palubovce na Boston a v NBA prohráli podruhé za sebou, tentokrát 103:119. Rozehrávač Tomáš Satoranský naskočil z lavičky na 24 minut a zaznamenal tři body a šest asistencí.

Basketbalisté Veselý se Satoranským opět s Barcelonou nestačili na Real

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.10.2023 (21:29)     Sekcia sport

Basketbalisté Tomáš Satoranský a Jan Veselý prohráli v dresu mistrovské Barcelony i druhý prestižní souboj s Realem Madrid v sezoně. Po semifinále španělského Superpoháru před dvěma týdny (80:90) nestačili na Real ve třetím kole ACB ligy a na jeho palubovce podlehli 79:86.

Stolní tenisté Ostravy na úvod Ligy mistrů nestačili na Jekatěrinburg

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.12.2020 (14:14)     Sekcia sport

Ostravští stolní tenisté nestačili na úvod Ligy mistrů na favorizovaný Jekatěrinburg. V turnaji hraném v Düsseldorf získali proti ruskému klubu ve třech zápasech jeden set. K druhému utkání nastoupí v neděli a s portugalským Sportingem by měli hrát o druhé místo ve skupině B.

Volejbalisté Karlovarska v Lize mistrů nestačili na Trentino

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.11.2022 (19:51)     Sekcia sport

Volejbalisté Karlovarska v Lize mistrů nestačili na favorizované Trentino. Italskému velkoklubu na domácí palubovce podlehli 1:3 na sety.

Lakers ztratili náskok a podruhé v sezoně nestačili na Oklahoma City

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.11.2021 (08:35)     Sekcia sport

Basketbalisté Oklahomy už podruhé v sezoně dokázali zaskočit favorizované Los Angeles Lakers a na jejich hřišti vyhráli 107:104. Lakers sice postrádali hlavní hvězdu LeBrona Jamese, ale i tak vedli většinu zápasu, a to až o 19 bodů. Thunder ale v závěru vývoj otočili. Český reprezentant Vít Krejčí u toho nebyl, připravuje se na dnešní start nižší soutěže G-League.

Basketbalisté Barcelony po šesti vítězných zápasech nestačili na Anadolu Efes

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.01.2024 (21:22)     Sekcia sport

Basketbalisté Barcelony utrpěli v Eurolize první letošní porážku. Po sérii šesti soutěžních výher dnes nestačili na Anadolu Efes a v Istanbulu prohráli 74:98. Domácí o výhře rozhodli ve druhém poločase, který ovládli 56:35. Čeští reprezentanti v dresu španělského celku se tentokrát výrazněji neprosadili, Jan Veselý zaznamenal šest bodů, Tomáš Satoranský si připsal tři body a pět asistencí.

Marný vzdor vystřídalo drama. Spartu jsme místy i přehrávali, ocenil Procházka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.12.2023 (21:47)     Sekcia sport

Druhá třetina prohrála Kladnu zápas. Na Spartě se v ní zmohlo jen na pět střeleckých pokusů, naopak třikrát inkasovalo a po čtyřiceti minutách ztrácelo 0:4. Rytíři ale nakonec udělali se zápasu drama, po kterém mohli prostřední části obzvlášť litovat.

Basketbalisté Golden State bez zraněného Curryho prohráli i s Orlandem

Basketbalisté Štrasburku s Bohačíkem nestačili v LM v utkání o bronz na Zaragozu

Basketbalisté Ústí nestačili na Kolín a v nové sezoně prohráli i podruhé

Basketbalisté Barcelony po pěti výhrách nestačili v šlágru EL na Olympiakos

Volejbalisté na závěr Evropské ligy prohráli s Tureckem

Favorizovaní basketbalisté Lakers ztratili vedení o 19 bodů a prohráli s Oklahomou