Sudí v Plzni dostal ránu do hlavy, motal se a otřesený pak neviděl penaltu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.08.2021 (06:59)     Sekcia sport

Kuriózní moment řešila komise rozhodčích v souvislosti s pokutovým kopem, který sudí Ondřej Pechanec nařídil v nedělním utkání fotbalové ligy mezi Plzní a Karvinou (2:0). To v Jablonci za odpískanou penaltu proti Slovácku (1:1) bude mít Jan Petřík omezenou delegaci na dvě utkání. celý článek

Macíka trefil míč do hlavy při rozcvičce, otřesený odchytal ještě poločas

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.02.2024 (10:44)     Sekcia sport

Poločas odchytal bez zjevných potíží, udržel čisté konto, ale do druhé půle domácího utkání s Hradcem Králové otřesený brankář fotbalové Olomouce Matúš Macík nenastoupil. Odjel do nemocnice, kde vyšetření nepotvrdila otřes mozku. Zranění si nešťastně přivodil už na předzápasové rozcvičce, kdy jej balon odražený od tyče trefil do hlavy. „Kluci říkali, že dostal těžký direkt,“ vysvětloval překvapivé střídání trenér Sigmy Václav Jílek.

Rozhodčí v derby nenařídil penaltu správně, Halinského vyloučení bylo v pořádku

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.03.2024 (15:58)     Sekcia sport

Sudí v nedělním ligovém derby mezi fotbalisty Sparty a Slavie v druhém poločase správně nenařídili penaltu po zákroku na domácího Lukáše Haraslína. V komuniké o tom informovala komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR. Sudí také správně uznali branku ostravského Jana Jurošky ve Zlíně a podle pravidel vyloučili pardubického Denise Halinského v zápasu se Plzní.

Byl jsem otřesený, ale ne úplně mimo, popisoval penaltu pomlácený střelec Schick

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     18.06.2021 (23:38)     Sekcia sport

Přestože po faulu od Dejana Lovrena krvácel z nosu, vzal si český fotbalista Patrik Schick míč a v 37. minutě utkání s Chorvatskem proměnil penaltu.

Skandál v Turecku: rozhodčí dostal ránu pěstí, do ležícího pak ještě kopali

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.12.2023 (07:36)     Sekcia sport

Tureckem otřásá fotbalový skandál kvůli lynčování rozhodčího během zápasu. Sudí Halil Umut Meler dostal nejprve ránu pěstí do obličeje od prezidenta týmu Ankaragücü Faruka Koci, pak sbalený do klubíčka na zemi sklidil další rány a skončil s otřesem mozku v nemocnici, informovala agentura Anadolu. Turecká federace do odvolání ligu pozastavila.

Sudí Zelinka se nemýlil, správně odvolal penaltu Sparty v Olomouci

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.01.2023 (19:43)     Sekcia sport

Sudí Miroslav Zelinka po zásahu videorozhodčího správně odvolal penaltu Sparty v Olomouci (1:1) v sobotním úvodním utkání jarní části první fotbalové ligy. Dobře posoudil i situaci z druhého poločasu, jelikož obránce Lukáš Vraštil zranil Tomáše Čvančaru nechtěně. Ani v dalších zápasech 17. kola sudí nechybovali. V komuniké o tom informovala komise rozhodčích.

Hrdinný okamžik útočníka Schicka. Gól se zrodil z bolesti a krve

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.06.2021 (19:04)     Sekcia sport

Otřesený se zakrváceným obličejem se Patrik Schick rozkřikl: „Vodu, dejte mi vodu, ať se můžu opláchnout.“ Až poté ho španělský sudí del Cerro Grande pustil k míči, který si postavil jedenáct yardů od brány. Český útočník pak penaltu s přehledem proměnil, Česko ve svém druhém utkání na mistrovství Evropy od 37. minuty vedlo nad Chorvatskem 1:0.

Sudí podle komise rozhodčích v Olomouci správně nenařídil penalty proti Plzni

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.09.2022 (20:13)     Sekcia sport

Podle komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR sudí ve víkendovém utkání 8. ligového kola mezi Olomoucí a Plzní dobře posoudili všechny klíčové situace ve vápně. V souladu s pravidly nejprve po půlhodině nařídili penaltu pro Viktorii a poté hlavní arbitr Marek Radina dvakrát správně neodpískal pokutový kop pro Hanáky. Komise zároveň zkritizovala výkon prvního asistenta Jiřího Kříže a zohlední to při nominaci na další kola.

Jak sudí Lerch vysvětlil diskutabilní penaltu? Střet byl tak intenzivní, že se jednalo o přestupek, řekl

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.05.2021 (23:05)     Sekcia sport

Všeobecný podiv vzbudil pokutový kop, který nařídil sudí Ondřej Lerch proti Brnu ve prospěch Liberce za stavu 0:0 v předehrávce 32. kola. Kamso Mara však penaltu neproměnil. Severočeši se sice záhy dostali do vedení, ale Zbrojovka dokázala v poslední minutě nastaveného času vyrovnat na konečných 1:1.

Zraněný spoluhráč, inkasovaný gól a desítka navrch! Voráček vypěnil kvůli Marchandovi

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.04.2022 (11:00)     Sekcia sport

Otřesený spoluhráč leží na ledě, sudí ale nepískají a soupeř z brejku dává gól. Není se co divit, že se Jakub Voráček vytočil. Útočník Columbusu dostal za komentáře směrem k rozhodčím desetiminutový trest. A z výhry 3:2 se nakonec radoval po prodloužení Boston.

Dlouhé čekání, pak sudí Plzni odvolal penaltu. Nechápu, proč to VAR zkoumal tak dlouho, zlobil se Koubek

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.05.2024 (22:57)     Sekcia sport

Zhlédnout důležitý moment a vynést co nejrychlejší ortel. Samozřejmě spravedlivý. Taková by měla být funkce videorozhdočího. Jenže v Edenu VAR s hlavním arbitrem Karlem Roučkem hledali spravedlnost kvůli technickým problémům téměř sedm minut. Aby původně nařízenou penaltu pro Plzeň zkraje druhého poločasu Rouček odvolal. Středeční šlágr fotbalové ligy vyhrála Slavia 3:0.

Podle komise rozhodčích nařídil sudí penaltu pro Spartu proti Bohemians správně

Kuchtův neuznaný gól měl platit, penaltu v Olomouci nařídil rozhodčí správně

Sudí pro tahák v Plzni: očištěn etickou komisí, Tvrdík nepřímo podpořil cizince

Derby zvládli rozhodčí bez větších chyb. Zlín měl kopat penaltu, Brno ne

Zjevná chyba? Liberec zuří kvůli penaltě: Viděl ji sudí u videa, jinak nikde nikdo

Podle komise rozhodčí správně nařídili penalty v Karviné i Teplicích

Fotbalisté Brna podle komise rozhodčích správně zahrávali v Teplicích penaltu

Chyběly červené karty. Na Spartě měli jít ven Štetina a Matoušek, v Plzni Karafiát

Polští sudí na scéně. Fotbalový hit mezi Slavií a Plzní bude řídit Frankowski

Chyba na hřišti i u videa! Brňané byli okradeni o penaltu

Piruety místo gólů. Bývalý útočník Třince doma vyhrál ledovou obdobu StarDance

Penalta Sparty v Olomouci? Sudí Zelinka po zásahu VAR verdikt odvolal správně

Třinecký gól přišel pozdě. Až po čase. To je velká škoda, ulevil si Marinčin

"Kúdela se snažil ponížit mě i mou rodinu." Kamara je prý stále otřesený z incidentu

Šílenství v závěru. Sudí po telefonu odvolali penaltu

Spasitel Hejda trhal v Ďolíčku síť! Takovou ránu jsem od něj nikdy neviděl, smál se plzeňský kouč Bílek

Maradona dostal k jubileu i výhru svých svěřenců, zápas neviděl

Penalta pro Plzeň a vyloučení Santose? V pořádku, rozhodla komise

Další pomoc Spartě? Nevím, jestli se sudí bojí písknou něco proti ní, prohlásil olomoucký Pospíšil

Další pomoc Spartě? Nevím, jestli se sudí bojí písknout něco proti ní, prohlásil olomoucký Pospíšil

Polský sudí o penaltě pro Plzeň: Oscar nezasáhl míč, ale soupeře

Olomouc chtěla penaltu. Bojí se sudí písknout proti Spartě? štvalo Pospíšila

Komise rozhodčích: Příbram neměla kopat penaltu, jiné chyby sudí neudělali

Senzační zápas, ale druhou penaltu jsme mít měli. Klopp po City smutnil i chválil

Sudí Michal Paták byl vyřazen z listiny rozhodčích

Sudí nás poškodil, obral nás o penaltu, zlobili se Bohemians v Liberci

Karviná měla v zápase bez videorozhodčího kopat proti Boleslavi penaltu

Sudí Berka v Ostravě nechyboval, i třetí penaltu nařídil správně

Za trest nepískal dva měsíce, sudí Černý teď dostal na starost Spartu v Plzni

Slavia neměla kopat penaltu, po které slavil svůj první gól brankář Kolář

Co to bylo za penaltu? Naším katem byl zase sudí z Itálie, tvrdí chorvatská média