Hála dal šestý gól v sezoně, ale Sigma s Baníkem jen remizovala. Hradec opět vítězný

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     17.09.2021 (21:38)     Sekcia sport

Baník Ostrava remizovala v páteční předehrávce Fortuna:Ligy s Olomoucí 1:1, Hradec Králové doma porazil Pardubice 2:0 celý článek

7. ligové kolo: Hradec remizoval s Baníkem, Pardubice podlehly Olomouci

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     04.09.2022 (18:12)     Sekcia sport

Praha - Fotbalisté Hradce Králové v utkání 7. ligového kola remizovali s Baníkem Ostrava 0:0. Hradec, který hrál od 55. minuty bez vyloučeného Novotného, ztratil body po třech vítězstvích...

Olomouc podvanácté v sezoně remizovala

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.05.2020 (19:50)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka na úvod obnovené sezony první ligy po koronavirové pauze remizovali v 25. kole s Olomoucí bez branek. Tým z Uherského Hradiště bodoval počtvrté za sebou a ve nejvyšší soutěži nedostal gól už 398 minut. Sigma potvrdila roli remízového "krále" ligy a připsala si už dvanáctý nerozhodný výsledek v této sezoně.

Lukeš vychytal třetí nulu v sezoně, Hradec Králové porazil Brno 3:0

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     08.10.2021 (20:50)     Sekcia sport

Hradec Králové - Hokejisté Hradce Králové porazili v utkání 12. extraligového kola Brno 3:0. Vítězný gól dal v polovině duelu Lukáš Cingel, náskok domácích pak v závěru zvýšili...

Sigma motivovaná. Proti Spartě chce odčinit „ojedinělý výpadek“

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.04.2022 (09:08)     Sekcia sport

Jelikož se opět nedostala do elitní šestice týmů v lize, čeká fotbalovou Olomouc poslední měření s českým top klubem v sezoně. Ve středu (18.00) bude chtít na svém stadionu proti Spartě odčinit ostudnou nedělní porážku s hradeckým nováčkem 0:3 po bídném výkonu a favoritovi ztížit boj o titul. Jako minule doma, kdy remizovala s Plzní, jež tak přišla o první místo.

Teď se to ke mně odráží a mám už i nějaké zkušenosti, směje se kat Jablonce Hála

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.08.2021 (20:40)     Sekcia sport

Pouhých osm branek měl na svém kontě před právě probíhajícím ligovým ročníkem zkušený olomoucký záložník Martin Hála (29). Letos se však trefil už čtyřikrát. Navíc Jablonci dal v šestém kole poprvé dva góly v jednom zápase. Výrazně tak přispěl k demolici Severočechů 4:0. Sigma na tři body s nimi doma čekala čtyři duely.

Baník v početní převaze stihl vyrovnat

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.09.2021 (20:59)     Sekcia sport

Fotbalisté Olomouce remizovali v předehrávce 8. kola první ligy s Ostravou 1:1. Domácí poslal v 10. minutě do vedení Martin Hála, ale v 84. minutě v početní převaze srovnal hostující Ladislav Almási. Sigma hrála od 75. minuty bez vyloučeného Pavla Zifčáka. Baník ztratil body po dvou výhrách a v neúplné tabulce je čtvrtý. Šestá Olomouc, která má k dobru jedno utkání, podruhé za sebou remizovala a bodovala v šesti ze sedmi kol.

Zdivočelá Sigma. Slavící Jílek, gól v sedmé minutě nastavení a pivní sprcha

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.08.2021 (12:29)     Sekcia sport

V trenérské kariéře takhle ještě žádný gól neslavil. Vysprintoval za křepčící hromadou olomouckých fotbalistů až k rohovému praporku, kde se naplno oddal modré euforii. „Bylo to spontánní,“ usmíval se Václav Jílek. Sigma remizovala po velkém dramatu ve 4. kole Fortuna ligy doma s Českými Budějovicemi 3:3.

Látal končí. Sigma bude mít po sezoně nového trenéra

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.05.2021 (11:18)     Sekcia sport

Fotbalová Sigma Olomouc bude mít po této sezoně nového trenéra. Vedení aktuálně desátého týmu tabulky Fortuna ligy se dohodlo s dosavadním koučem Radoslavem Látalem, že v příštím ročníku už ve své funkci u týmu pokračovat nebude. Informaci přinesly oficiální stránky klubu.

Rozjeté Vítkovice opět vyhrály

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.02.2021 (18:43)     Sekcia sport

Hokejisté Vítkovic vyhráli v úterní dohrávce 7. kola Tipsport extraligy nad Mladou Boleslaví 3:2. Středočechům se ve třetí třetině povedlo vyrovnat, ovšem už o 27 sekund později vstřelil vítězný gól Vítkovic Vladimír Svačina. Oslavil tak svůj jubilejní 700. zápas v domácí nejvyšší spoutěži. Domácí vyhráli šestý z posledních sedmi zápasů, Mladou Boleslav zdolali i počtvrté v sezoně a jsou znovu blíže umístění v první osmičce.

Tomášek byl u všech tří gólů a zařídil Chabarovsku první výhru v sezoně KHL

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.09.2021 (15:18)     Sekcia sport

Bývalý sparťanský útočník David Tomášek zařídil hokejistům Chabarovsku první vítězství v nové sezoně Kontinentální ligy. Dočkali se na šestý pokus. Tomášek v první třetině domácího zápasu proti Čerepovci nejprve asistoval u dvou branek a v 57. vstřelil vítězný gól na 3:2. Radan Lenc si připsal dva body.

Tomášek byl u všech tří gólů a zařídil Chabarovsku první výhru v sezoně

Sigma Olomouc remizovala v Tipsport lize se Zlatými Moravci

Slovácko ani Baník gól vstřelit nedokázaly, Hradec vyhrál po osmi zápasech

Šestý plzeňský titul? Šádkův největší majstrštyk!

Přestřelka bez vítěze. Olomouc zachránila bod s Jihočechy v sedmé minutě nastavení

Slavii ve šlágru spasila penalta! Klokani loupili v Brně, Baník nevyužil přesilovku

Nestrašilova trefa zajistila Magnitogorsku v KHL výhru nad Omskem

Hradec zdolal Vítkovice, neporažený Třinec hraje v Liberci

FOTBAL ONLINE: Baník se vrací do hry, přestřelka na Spartě pokračuje! Příbram prohrála a je poslední

FOTBAL ONLINE: Baník míří na Spartu! Ve skupině o záchranu Příbram prohrála a je poslední

Mašek dal první ligový gól v souboji generací. Mrzí mě, že nebyl vítězný, řekl

FOTBAL ONLINE: Velkáý obrat Sparty, Hložek s Kozákem ničí Baník! Příbram prohrála a je poslední

FOTBAL ONLINE: Velký obrat Sparty, Hložek s Kozákem ničí Baník! Příbram prohrála a je poslední

Plzeň otočila výroční zápas, Liberec konečně vyhrál, Slovácko si zastřílelo proti Zlínu

Dobrodruh a senzace ligy. Vyrazí Hála do světa za fotbalem, nebo s batůžkem?

Hradec ani potřetí v sezoně s Baníkem neprohrál. Nejsem překvapený, pousmál se Koubek

FOTBAL ONLINE: Hraje se moravské derby, chytí se Liberec? Plzeň chystá výroční zápas

FOTBAL ONLINE: Plzeň otáčí výroční zápas proti Budějovicím

FOTBAL ONLINE: Hradec šokuje Letnou! Sparta jde navíc do oslabení. Plzeň ztratila v Ďolíčku

FOTBAL ONLINE: Hradec šokuje Letnou! Sparta hoří v obraně. Plzeň ztratila v Ďolíčku

FOTBAL ONLINE: Oslabená Sparta otáčí zápas! Hradec jde také do deseti. Plzeň ztratila v Ďolíčku

FOTBAL ONLINE: Plzeň hraje výroční zápas, velké šance na obou stranách!

FOTBAL ONLINE: Divočina v moravském derby, padla první červená. Chytí se Liberec? Plzeň chystá výroční zápas

FOTBAL ONLINE: Divočina v moravském derby, padla první červená. Liberec prohrává, Plzeň chystá výroční zápas

Barák vstřelil desátý gól v sezoně italské ligy, Verona remizovala

FOTBAL ONLINE: Boleslav dramatizuje bitvu s Baníkem, Pražáci umetli cestu do čela Plzni

FOTBAL ONLINE: Plzeň hraje výroční zápas, spousta varování nestačila a Budějovice už udeřily

Hradec ovládl derby. Olomouc vedení neudržela

Baník využil přesilovku a srovnal. Hradec přemohl regionálního rivala

FOTBAL ONLINE: Divočina v moravském derby, Slovácko drtí oslabený Zlín. Liberec otáčí, Plzeň chystá výroční zápas

ONLINE: Olomouc - Hradec Králové, po dvou remízách touží domácí po vítězství

Basketbalistky USK i bez obvyklých opor deklasovaly Strakonice

První výhra pro béčko Sparty. Olomouc remizovala s Prostějovem

Vítězný gól procpal do brány přes kámoše z Itálie. Pauza nás nezastaví, věří Haraslín