Slovácko si poradilo s oslabenými Ševci a je doma stále stoprocentní

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.09.2021 (17:58)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka zdolali v 8. kole první ligy Zlín 3:0. Hosté hráli od 23. minuty bez vyloučeného Václava Procházky. Domácí využili dlouhou početní výhodu po změně stran. V rozmezí 49. až 62. minuty se trefili Marek Havlík, Stanislav Hofmann a Daniel Holzer. Tým z Uherského Hradiště vyhrál i čtvrtý domácí zápas v ligové sezoně. "Ševci" prohráli druhé kole po sobě. celý článek

Slovácko válí i po karanténě, doma si poradilo s Baníkem

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     21.03.2021 (16:07)     Sekcia sport

Slovácko v nedělním odpoledním duelu porazilo Baník Ostrava 2:1, Teplice remizovaly s Bohemians 1:1.

Slovácko prohrálo ve Zlíně a na jaře v lize ještě nebodovalo

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     19.02.2022 (17:39)     Sekcia sport

Zlín - Fotbalisté Zlína ve 22. kole první ligy porazili Slovácko 1:0. Regionální derby rozhodl v 82. minutě obránce Martin Cedidla. "Ševci" zvítězili podruhé za sebou, doma v...

Slovácko si doma poradilo s Brnem

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.04.2023 (17:00)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka ve 30. kole Fortuna ligy zvítězili doma 1:0 nad Zbrojovkou Brno. V prvním poločase rozhodl Petr Reinberk.

Slovácko si doma poradilo s Baníkem a je třetí

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.11.2023 (16:56)     Sekcia sport

Fotbalisté Slovácka v 16. kole Fortuna ligy přehráli Baník 2:0 a poskočili na třetí místo tabulky.

Plzeňští a boleslavští fotbalisté vyhráli i třetí přípravný zápas

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.01.2022 (13:53)     Sekcia sport

Fotbalisté Plzně porazili Ústí nad Labem 1:0, zvítězili i ve třetím přípravném duelu a opět bez inkasované branky. Stoprocentní zůstává po třech utkáních Mladá Boleslav, která také zdolala druholigového soupeře, v Tipsport lize porazila Varnsdorf 3:1. Jablonec v turnaji zdolal pražské Bohemians 1905 3:1. Slovácko si poradilo s třetiligovou Kroměříží 5:1.

Cedidla trefil v derby výhru, Svědíkův tým na jaře ještě nebodoval

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.02.2022 (16:58)     Sekcia sport

Fotbalisté Zlína ve 22. kole první ligy porazili Slovácko 1:0. Regionální derby rozhodl v 82. minutě obránce Martin Cedidla. Ševci zvítězili podruhé za sebou, doma v lize v posledních šesti zápasech neprohráli a poskočili na 10. místo tabulky. Slovácko, které dohrávalo bez vyloučeného Michala Tomiče, na jaře ve dvou duelech nejvyšší soutěže nebodovalo a nedalo gól. Má však k dobru odložené utkání s Pardubicemi. V tabulce je celek z Uherského Hradiště pátý.

Ševci bodovali doma naplno téměř po třech měsících. Snad se od výhry odpíchneme, doufá zlínský talent

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.10.2021 (18:58)     Sekcia sport

Je objevem podzimní části první ligy. Devatenáctiletý talentovaný ofenzivní záložník David Tkáč nasměroval fotbalisty Zlína svým čtvrtým gólem v sezoně k vítězství 2:0 v utkání nejvyšší soutěže nad Českými Budějovicemi. Ševci zvítězili na domácím stadionu poprvé od 7. srpna.

Ševci si připsali druhou výhru po sobě

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.02.2021 (15:56)     Sekcia sport

Fotbalisté Zlína zvítězili v 21. kole první ligy v Olomouci 1:0. Zápas rozhodl ve 23. minutě proměněným pokutovým kopem Roman Potočný. Ševci na Hané naplno bodovali poprvé od března 2008, vyhráli podruhé za sebou a poskočili na 11. místo tabulky. Sigma doma v lize neskórovala poprvé od loňského června a zůstala osmá.

Pařížané i bez Messiho porazili Montpellier a v Ligue 1 jsou stále stoprocentní

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.09.2021 (19:06)     Sekcia sport

Fotbalisté Paris Saint-Germain i bez útočníka Lionela Messiho porazili v 8. kole francouzské ligy Montpellier 2:0 a nadále jako jediní zůstali stoprocentní. Soupeř pražské Sparty ve skupině Evropské ligy Lyon remizoval doma navzdory dlouhému oslabení s Lorientem 1:1.

Favorit rozhodl smrští po pauze

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.04.2021 (15:54)     Sekcia sport

Zelenobílí na Zlín umí. Fotbalisté Jablonce porazili tým z Valašska ve 26. kole Fortuna ligy doma 3:1 a prodloužili sérii neporazitelnosti s ševci už na čtrnáct zápasů. Hosté doplatili na mizerný vstup do druhého poločasu, kdy během tří minut inkasovali dva slepené góly. Jablonečtí minimálně do večera poskočili zpět na třetí místo před Slovácko a Plzni odskočili po její remíze v Karviné už na rozdíl osmi bodů.

Ševci se na covid nevymlouvají. Dostali jsme se pod tlak, vadí Jelínkovi

České volejbalistky jsou v kvalifikaci ME stále stoprocentní

Ševci nejedou do Plzně na výlet. Dostat se do finále by byla obrovská věc, ví zlínský Fantiš

Liberec v závěru otočil bitvu s Boleslaví, Slovácko si poradilo se Zlínem

Juventus vyhrál na Laziu díky dvěma penaltám, Bergamo si poradilo se Speziou

Plzeň zakončila podzim další výhrou o gól, Jablonec padl i na Slovácku

Dukla s Radou na lavičce podlehla doma Příbrami, Brno padlo s posledním Prostějovem

Velké sólo, Hložek spasil Spartu! Plzeň zatlačila na Slavii, také Slovácko uspělo

Slovácko si doma poradilo s Brnem a do nadstavby vstoupí z pátého místa

Fotbalisté Liberce remizovali ve Zlíně a stále mají šanci na poháry

FOTBAL ONLINE: Plzeň zatlačila na Slavii, také Slovácko uspělo. Chystá se Sparta

FOTBAL ONLINE: Sparta přežila tutovku. Plzeň zatlačila na Slavii, také Slovácko uspělo

PSG si doma poradilo s AC Milán. To je po 3 zápasech stále bez gólu. Řádil Mbappé se Zairem-Emerym

Konferenční liga: Slavia začne na Sivassporu, Slovácko doma proti Partizanu

AS Řím nestačil na AC Milán a stále čeká na první ligovou výhru

ONLINE: Sparta - Slovácko, na kraji hraje Ryneš, v útoku Haraslín i Birmančevič

Fotbalisté Hradce Králové porazili doma Slovácko, v závěru rozhodl Harazim

FOTBAL ONLINE: Nováček hostí Spartu. Plzeň zatlačila na Slavii, také Slovácko uspělo

FOTBAL ONLINE: Velké sólo, Hložek zachraňuje Spartu! Plzeň zatlačila na Slavii, také Slovácko uspělo

FOTBAL ONLINE: Sparta hraje v Budějovicích, Slovácko si poradilo s Baníkem. Chystá se Slavia

SESTAVA KOLA: Ševci napodobili koncert z minulého století, také Eden nadchla kanonáda

I bez Benzemy čtyři góly. Real přejel Mallorcu a zůstává stoprocentní

Slovácko slaví, dostalo na lopatky neoblíbeného soka

Fotbalisté Sparty přejeli Slovácko a vrátili se do čela tabulky, exceloval Birmančevič

Šok pro Plzeň! Slovácko deklasovalo Viktorii čtyřmi góly

Házenkářky Slavie nadále čekají na výhru, Most zůstal stoprocentní

Zlín - Liberec 0:0, Slovan ještě živí teoretickou šanci na poháry

Házenkáři Karviné vyhráli v lize i pošesté, stoprocentní je i Plzeň

Ševci selhali v defenzívě. Dostat doma tři góly je tristní, smutní zlínský záložník Fillo