Solidní první půli jsme hodili do koše, štve po prohře se Spartou zlínského obránce Simerského

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.09.2021 (09:44)     Sekcia sport

Když ve 41. minutě vyrovnal zblízka na 1:1, vypadalo to pro jeho tým nadějně. Fotbalisté Zlína však ještě před poločasem ligového duelu se Spartou inkasovali druhý gól a nakonec vysoko padli. Devětadvacetiletý obránce ševců Dominik Simerský opouštěl hřiště pořádně zklamaný. celý článek

Asi bylo chybou, že jsme některé hráče hodili do vody, přiznal Šilhavý po prohře s Němci

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.11.2020 (06:39)     Sekcia sport

Upřímnost reprezentačního kouče po porážce v přípravném duelu s Německem ctila. „Nějaké možnosti jsme sice v závěru měli, ale asi by nebylo zasloužené, kdybychom vyrovnali,“ glosoval Jaroslav Šilhavý vystoupení svých svěřenců v Lipsku a navrch přidával: „Možná bylo i naší chybou, pro jakou sestavu jsme se v první půli rozhodli. Některé hráče jsme hodili do vody, i když ve svých klubech nehrají. A ještě proti tak silnému soupeři.“

O prohře Slovácka se Slavií rozhodly individuální chyby. Provází nás to celé jaro, štve Svědíka

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.03.2024 (10:53)     Sekcia sport

Odehráli s favorizovanou Slavií solidní duel, ale přesto i počtvrté v jarní části první ligy vyšli před svými fandy bodově naprázdno. Kouč fotbalistů Slovácka Martin Svědík litoval po prohře 1:3 individuálních chyb, jichž se jeho svěřenci před soupeřovými góly dopustili.

Havel po prohře se Spartou: Mám tmu před očima, bijou se ve mně emoce!

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.11.2022 (22:17)     Sekcia sport

V lize přes rok neprohráli, celkem 35 zápasů. O to hůř vstřebávají fotbalisté Plzně sobotní pád se Spartou (0:1). Navíc na domácí půdě, v Doosan Aréně, kde neokusili porážku 31x v řadě.„Jsem strašně zklamaný. Hráli jsme doma, věřili jsme, že Spartu svalíme," povzdechl si obránce Milan Havel.

Neomluvitelné. Jsme hloupí, nepoučíme se z chyb, zlobil se slávistický kapitán

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.09.2022 (21:56)     Sekcia sport

Žádné výmluvy, omluvy, ale kritika směrem k vlastnímu týmu. Kapitán slávistických fotbalistů Stanislav Tecl se k porážce 0:3 v Plzni postavil jako chlap. „Dneska to bude asi stručné,“ pronesl k novinářům. „Tři dny jsme se na Plzeň připravovali, po minutě jsme to všechno vzali a hodili do koše.“

Remízový zápas se Spartou rozhodly detaily, štve kouče Slovácka

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.12.2020 (06:40)     Sekcia sport

Jen šest minut ho dělilo od toho, aby v neděli dovedl fotbalisty Slovácka v ligovém duelu se Spartou k cenné remíze. Favorit ale strhl v závěru zápasu vítězství na svoji stranu, a hradišťský kouč Martin Svědík netajil po domácí prohře 1:2 značné zklamání.

Svitavský trenér Pivoda: Pykali jsme za bezkrevnou první půli

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.12.2020 (11:01)     Sekcia sport

Řeklo by se, že dotáhnout do prodloužení basketbalové klání s letos výtečnou Opavou, jež v lize dosud prohrála pouze jednou a na čele prohání hegemona z Nymburka, znamená hodně solidní počin. Jenže pro svitavské Tury je tohle chabá útěcha – finální porážka 83:90 byla již desátá v sezoně ze 13 odehraných kol. A podle trenéra Lukáše Pivody navíc Tuři začali hrát až ve druhé půli.

Kritický Kuchta: Naše zoufalost v první půli byla strašná, hráli jsme špatně

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.10.2021 (19:14)     Sekcia sport

Bylo znát, jak ho čtvrtý nezdar z posledních pěti zápasů štve. Mluvil upřímně, bez vytáček. „Chtěli jsme odčinit Haifu a navázat na Liberec doma, ale hrubě se nám to nepovedlo,“ zlobil se slávistický fotbalista Jan Kuchta po remíze 2:2 na stadionu Českých Budějovic.

Kováč po prohře v Liberci: Do koncovky jsme znovu nešli dostatečně agresivně

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.08.2023 (08:21)     Sekcia sport

Je dost s podivem, že zápas skončil tak hubeným skóre. Vždyť jen domácí Liberec měl při sobotním vítězství 1:0 nad Pardubicemi čtyři tutové šance, skórovat mohl několikrát i soupeř. Branková konstrukce se otřásla hned třikrát: hráči Slovanu trefili už v první půli dvakrát břevno, pardubický Patrák zase v 67. minutě mířil s tečí obránce do tyče.

Po triumfu přišel pád. Odevzdali jsme tři body, štve Mareše po nezdaru s nováčkem

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.08.2020 (22:29)     Sekcia sport

Patřil ke smolařům nedělní partie. Jakub Mareš měl ve vršovickém Ďolíčku proti fotbalistům Pardubic hned několik možností skórovat, jenže střelecké kopačky teplický útočník nenazul. Byť v první půli síť ligového nováčka rozvlnil...

Tragická první půle Hradce. My jsme hráli, Zlín dával góly, štve Kotala čtyřbrankový debakl

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.12.2023 (09:46)     Sekcia sport

Na triumf v dohrávaném duelu nejvyšší soutěže v Českých Budějovicích v dalším venkovním utkání nenavázali. Fotbalisté Hradce Králové padli po totálně zpackané první půli v ligové podzimní derniéře ve Zlíně vysoko 0:4. K napravení dojmu jim nepomohlo ani herní zlepšení po změně stran.

Aut jsme jim hodili na střed hřiště a už se to vezlo, štve Jedličku

Hradecký obránce Jank po prohře: Jezdit jsme začali až od druhé třetiny

Plzeňský kapitán po výprasku: O půli jsme si řekli, že to otočíme...

Selhání s Hradcem sparťané hodili za hlavu. Hancko žehrá na domácí prostředí Slovácka

Ležela na mě postel, přiznal Rada. A divil se: Kam se tenhle svět řítí?

Slavii jsme v první půli do ničeho nepustili, škoda gólu ze standardky, litoval Bílek

Obrana, útok. Je to jedno s druhým, lamentoval Fleišman po prohře se Slavií

Trpišovský chválil semknutí týmu. Hrají mentálně silní hráči, těší ho

Poslední zápas kariéry prohrál se Spartou. Nepříjemný, ale řeším zdraví, hlásí bývalý slávista

Trenér bod se Spartou bere. Zasloužili bychom si tři, míní střelec Dostál

Jsme morální vítězové. Co říct k té penaltě, zní ze zlínského tábora po prohře na Letné

Nebyli jsme to my, hlesl Vlček. Kritizoval i přístup: Nevybavuju si pořádnou šanci

Teplice - Zlín 2:1, hosté dotahovali. V závěru přišli o gól kvůli hře rukou

Rok pod Látalem mě dohnal, připouští Sladký. A míří do Budějovic

Slovácko se naladilo vítězně na finále poháru se Spartou

Karviná - Sparta 0:0. Letenští mají jasnou převahu, v první půli trefili jen břevno

Brněnský talent, kterého obletuje Sparta, naštval kouče. Nezodpovědné chování, zlobí se

Obránce Moravčík podepsal novou smlouvu se Spartou

Hráči padají po hubě a pak to rozhodnou sudí, zlobil se Augusta po prohře se Spartou

Zlíňané neudrželi vedení. Chtěli jsme se na Pardubice dotáhnout, lituje remízy Vukadinovič

Je těžké sehrát se, když pořád dokola odchází tolik hráčů, pověděl Koscelník. Co s ním bude dál?

Xavi po kolapsu s Cádizem: Štve nás to, prakticky jsme ztratili šanci na titul

Sparťan Hancko: V první půli byla Plzeň jasně lepší, pak jsme se zvedli

Každým zápasem jsme vyspělejší, říká liberecký stoper Chaluš

Krvavá prohra. My neumíme rozdat rány, jsme hrozně hodní, štve trenéra Teplic

Sezona byla krátká, mám velkou chuť hrát, říká hokejový obránce Kempný

Chtěli jsme body pro Jožku Kováčika i skvělé fanoušky, štve Bartejse nezdar Komety

Penalta v Plzni? Za mě hodně přísná. Někde by se taková nepískala, tady ano, zlobí se zlínský obránce

Po inkasovaném gólu ztrácíme víru, štve po třetí prohře trenéra Teplic Kučeru. Uvítal by posily

České Budějovice - Jablonec 0:2, oba góly vítězů dal pohotový Doležal v první půli

Liberec zahodil v Brně do pauzy dvě tutovky. Pak jsme se rozsypali, mrzí Valentu kolaps ve druhé půli