Kometa doma zhasla, Jihočeši ukončili sérii tři duelů bez vítězství

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.09.2021 (19:49)     Sekcia sport

Hokejisté Českých Budějovic vyhráli v 9. kole extraligy na ledě brněnské Komety 4:1 a ukončili tak sérii tří zápasů bez vítězství. Základ k němu položili dvěma góly v rozmezí 47 vteřin v první třetině. Blýskl se autor dvou branek a jedné asistence Petr Šenkeřík. Brňané prohráli podruhé v řadě a nebodovali po čtyřech duelech. celý článek

Jihočeši ukončili sérii bez vítězství, Příbram dál v propadlišti

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.05.2021 (16:57)     Sekcia sport

Fotbalisté Příbrami prohráli v sobotním utkání 30. kola první ligy doma s Českými Budějovicemi 0:1 a pořádně si zkomplikovali boj o záchranu v nejvyšší soutěži. Zápas rozhodl už v 21. minutě gól Čoliče. Domácí se neprosadili, Pilík dokonce neproměnil penaltu. České Budějovice ukončily po jedenácti zápasech sérii bez vítězství a odvezly si od Litavky tři body.

Jihočeši porazili hokejovou Spartu po devíti letech

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.10.2021 (20:00)     Sekcia sport

Hokejisté Českých Budějovic zdolali v 10. kole extraligy doma pražskou Spartu 5:2 a ukončili její sérii pěti vítězství. Ve vzájemných soubojích v nejvyšší soutěži, kam se Motor vrátil loni po sedmi letech, se Jihočeši radovali po sedmi prohrách v řadě poprvé od 12. září 2012, kdy zvítězili na vlastním ledě 3:2.

Kometa zhasla v Plzni, hattrickem ji pomohl zničit Lang

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.12.2021 (20:03)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně zvítězili ve čtvrtečním duelu 37. kola extraligy nad Brnem 6:3. Největší podíl na vítězství Indiánů měl hattrickem útočník Martin Lang. Plzeň vyhrála třetí z posledních čtyř zápasů, Kometa naopak potřetí ze čtyř duelů prohrála.

Kometa doma zhasla, prohrála v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.03.2021 (20:26)     Sekcia sport

Hokejisté Olomouce zvítězili v 50. kole extraligy na ledě Brna 3:2 v prodloužení a ukončili tak sérii pěti výher Komety. Utkání rozhodl v 64. minutě v přesilové hře Jan Káňa, který si připsal asistence na dalších dvou brankách Hanáků. Na gólech Brna se podílel útočník Peter Mueller, jenž si tak upevnil vedení v kanadském bodování soutěže.

Kometa doma zhasla, Brno sledovalo sparťanský gólový koncert

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.12.2022 (19:35)     Sekcia sport

Hokejisté Sparty jsou pod novými trenéry k nezastavení a pod taktovkou kouče Hořavy vítězně táhnou extraligou. V nedělním utkání 26. kola Tipsport extraligy brali Pražané body po jasném vítězství na ledě Komety Brno 6:2. Třemi zásahy zvýraznili vítězství v závěrečné třetině. Brno prohrálo pošesté ze posledních sedmi duelů.

Kometa doma válí, přerušila sérii tří extraligových proher

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.01.2022 (20:25)     Sekcia sport

Hokejisté Komety Brno zdolali v pátečním duelu 39. kola extraligy na domácím ledě Motor České Budějovice 4:2. Jihočeši duel ztratili v prostřední dvacetiminutovce, kdy třikrát inkasovali. Klíčovou byla zřejmě trefa Krištofa z 22. minuty, skóroval totiž jen 27 sekund po vyrovnání na 1:1.

Litvínov ukončil sérii sedmi porážek

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.10.2021 (19:29)     Sekcia sport

Hokejisté Litvínova vyhráli v 11. kole extraligy v Českých Budějovicích 3:0 a ukončili sérii sedmi porážek. Čistým kontem se pod jejich vítězství podepsal brankář Denis Godla, o góly se postarali Viktor Hübl, Patrik Zdráhal a Richard Jarůšek. Jihočeši tak nenavázali na předešlé dvě výhry.

Jihočeši ukončili neblahou sérii, Dynamo nastartoval večírek a hry

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.05.2021 (19:04)     Sekcia sport

Jedenáct utkání v řadě Dynamo České Budějovice ve fotbalové lize nevyhrálo. Už se proslýchalo, že se blíží konec trenéra Davida Horejše na lavičce. Dvanáctý pokus už ale vyšel. V Příbrami Jihočeši vyhráli parádní trefou Čoliče z trestného kopu.

Fotbalisté Valencie ukončili proti Cádizu sérii bez vítězství

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.10.2023 (23:14)     Sekcia sport

Fotbalisté Valencie porazili v dohrávce 10. kola španělské ligy 2:0 o deseti hrající Cádiz a ukončili po čtyřech zápasech sérii bez vítězství. Posunuli se díky tomu na osmé místo tabulky, Cádiz je po šestém utkání bez výhry šestnáctý.

Kladno i bez Jágra v letním poháru vyhrálo nad Spartou, Kometa doma zhasla

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.08.2020 (17:01)     Sekcia sport

Hokejisté Kladna s legendárním útočníkem Jaromírem Jágrem na střídačce vyhráli v letním poháru Generali Česká Cup nad Spartou 3:2. Dvakrát se trefil Rytíř Bláha. Třinec vyhrál nad Zlínem 5:2, když se hattrickem blýskl Michal Kovařčík. Derby mezi Pardubicemi a Hradce Králové skončilo fotbalovým výsledkem 0:1, vítězství slavil Mountfield. Karlovy Vary smázly v derby Litvínov 5:0. České Budějovice den po prohře na Spartě zvítězily nad Plzní 4:2. Kometa Brno nabrala v duelu s Olomoucí tříbrankové manko během první třetiny a cenné vítězství slaví Hanáci. Vítkovice si s chutí zastřílely proti soupeři z první ligy - Přerov prohrál 1:7. Liberec si pak poradil s Mladou Boleslaví 2:0.

Rytíři i bez Jágra v letním poháru vyhráli nad Spartou, Kometa doma zhasla

Brno mířilo na ledě favorita k vítězství, po nájezdech však nakonec Kometa zhasla

Fotbalisté Cremony se po třiceti zápasech v Serii A dočkali vítězství

Kometa doma chvíli před koncem vedla, v závěru však nečekaně zhasla

Fotbalisté Cremony se po třiceti zápasech v Serii A dočkali vítězství. Mourinho musel na tribunu

Wolverhampton ukončil na půdě Fulhamu pětizápasovou sérii bez vítězství

Hokejová Kometa doma znovu zhasla

Zlín porazil Kometu a poprvé v sezoně naplno bodoval

Bílí Tygři ukončili černou sérii! Hattrickem se blýskl Najman

Pardubice po pěti výhrách neuspěly

Trápení Motoru pokračuje, pošesté za sebou doma nebodoval

Holík rozhodl. Preferuju týmový úspěch, tvrdí útočník Komety po výhře nad Pardubicemi

Boston uzavřel sérii drtivým vítězstvím

Vítkovičtí florbalisté ukončili čtyřicetizápasovou vítěznou sérii Boleslavi

Cremona v italské lize ukončila rekordní sérii bez výhry. Zdolala AS Řím

Lakers ukončili černou sérii v derby, Dončičovi to pálí i se zraněním

Rytíři ukončili střeleckou mizérii, ale výhry se nedočkali. Sparta řádila v přesilovkách

Vyhrocený duel ukončil Pardubicím šňůru výher. Podlehly Kometě poměrem 2:3