Slavia s Feyenoordem odehrála poločas hrůzy. Trpišovský zuřil, ale vinu vzal na sebe

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     01.10.2021 (06:16)     Sekcia sport

Skvěle připravený Feyenoord v prvním poločase utkání se Slavií naprosto dominoval a sešívaní nevěděli kudy kam. celý článek

Horská dráha s Feyenoordem. Ještě, že odvetu hrajeme doma, řekl Trpišovský

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.04.2022 (22:25)     Sekcia sport

Na to, co během předchozích dvou hodin prožíval, působil vlastně docela klidně. Šest branek, nervy, dohady, strkanice. Trenér slávistických fotbalistů Jindřich Trpišovský po čtvrtfinálové remíze s Feyenoordem litoval: „Škoda blbých nevynucených gólů.“

Slavia zastavila kvůli covidu veřejný prodej lístků na duel s Feyenoordem

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     17.11.2021 (18:37)     Sekcia sport

Praha - Fotbalová Slavia zastavila v souvislosti se zvýšeným nárůstem počtu případů koronaviru v Česku veřejný prodej vstupenek na domácí zápas Evropské konferenční ligy s Feyenoordem...

Sigma předvedla poločas hrůzy. Fanoušci chtěli konec kouče Látala

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.06.2020 (18:59)     Sekcia sport

Poločas hrůzy si vytrpěli fotbalisté olomoucké Sigmy v domácím duelu 28. kola nejvyšší soutěže s ostravským Baníkem. Od začátku byli lepší, vytvářeli si šance jako na běžícím pásu, ale v obraně kupili nepochopitelné chyby a toho hosté dokonale využili. Poločas vyhráli 3:1 a to jim stačilo k vítězství. Domácí si tak znovu výrazně zkomplikovali boj o prostřední skupinu a v tabulce zůstali jedenáctí.

Třetí gól jsme neměli dostat, ví Trpišovský. Feyenoord byl díky fanouškům v ráži

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     08.04.2022 (06:47)     Sekcia sport

Trenér Trpišovský si po přestřelce a remíze 3:3 v úvodním čtvrtfinále Evropské konferenční ligy v Rotterdamu s Feyenoordem pochvaloval úroveň utkání.

Trpišovský po derby: Ousou se učí, Kúdela hrát nemohl. Porážka nás bolí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.10.2021 (07:59)     Sekcia sport

Po čtvrteční evropské porážce v Rotterdamu s Feyenoordem byl ke svým hráčům velmi kritický, ale nepodařené derby na Spartě, které Slavia poprvé pod jeho vedením podlehla 0:1, hodnotil Jindřich Trpišovský smířlivě. „Nemyslím si, že bychom v prvním poločase byli horším týmem,“ oponoval. „Ale po přestávce, kdy jsme byli v deseti a prohrávali jsme, to už pro nás byla složitá situace.“

Slavia prohrála s Feyenoordem 1:3 a do semifinále EKL nepostoupila

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     14.04.2022 (21:52)     Sekcia sport

Praha - Fotbalisté Slavie do semifinále Evropské konferenční ligy nepostoupili a klubové a české pohárové maximum nevyrovnali. Pražané v domácí odvetě čtvrtfinále prohráli s Feyenoordem...

Slavia se o semifinále Konferenční ligy utká znovu s Feyenoordem

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     18.03.2022 (15:15)     Sekcia sport

Fotbalisté Slavie Praha se ve čtvrtfinále Evropské konferenční ligy utkají s Feyenoordem Rotterdam a zopakují si souboj ze skupiny. Začnou venku.

Trpišovský: Vaří se to ve mně, jsem naštvaný. Takový gól nemůžeme dostat

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.11.2021 (06:57)     Sekcia sport

Několikrát během pozápasové tiskovky zopakoval, jak ho vyrovnávací gól štve. „Byl nepochopitelný, laciný, to se nám na téhle úrovni nemůže stát. Vaří se to ve mně,“ neskrýval slávistický trenér Jindřich Trpišovský po remíze 2:2 s Feyenoordem Rotterdam.

Slavia před Feyenoordem řeší nepříjemný problém. Oscar už v Plzni běžel za Trpišovským

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.04.2022 (18:42)     Sekcia sport

Někteří jsou vykartovaní, jiní kurýrují zranění, další nefigurují na pohárové soupisce. Slavia se před prvním čtvrtfinále Konferenční ligy v Rotterdamu proti Feyenoordu vypořádává s řadou absencí. „Ale doufám, že základní jedenáctku složíme z hráčů, na které jsme zvyklí. Plus bychom měli mít dvě dobré možnosti, jak do utkání sáhnout,“ nevymlouvá se trenér červenobílých Jindřich Trpišovský.

Trpišovský o šokující prohře v Budějovicích: Je to tristní! Stalo se přesně to, co jsme nechtěli

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.03.2023 (20:17)     Sekcia sport

Byl pořádně zklamaný. A naštvaný. Slavia promrhala první poločas, ve druhém inkasovala z brejku rozhodující gól. Šokující prohra je pro sešívané v boji o titul hodně bolestivá. Druhá Plzeň je v závěsu o jediný bod, třetí Sparta o dva. „Prohráli jsme, nemáme ani bod. Takže špatný," povzdechl si trenér Slavie Jindřich Trpišovský.

Slavia v Rotterdamu: znovu a lépe? Stále chybí Ševčík, Olayinka s Oscarem letí

Poločas hrůzy, pak demolice. Slavia ovládla vršovické derby, kopala dvě penalty

Trpišovský chválil: Super fotbal, skvělý rozhodčí. Druhý poločas připomínal Anglii

Zdeptaný kapitán Anglie vzal vinu za vyřazení z MS na sebe. Bude to dlouho bolet, přiznává

Trpišovský: Když je zápas válka, máme problémy. Co říkal o Van Burenovi?

Trpišovský vyzdvihl Kačarabu: Šel na riziko, zachránil nás. Výhra jde za ním

Slavia před Maccabi: návrat Holeše, Bah na hraně. Úkol? Rehabilitace za Izrael

Slavia bídným výkonem promrhala poločas a z jihu Čech má jen bod

Trpišovský: Bude to zápas jako v Lize mistrů, Slavia chce jezdit do takových chrámů

Covidové obavy. Slavia přestala prodávat vstupenky

Trpišovský jako Uličný: Kdybych mohl, střídám v páté minutě. Zuřil jsem!

Bouřlivý Eden, hrubé chyby a nakonec hořké adieu. Tak se Slavia loučila s Evropou

Trpišovský: Výhru nás stál slabý první poločas. Byli jsme pomalí a statičtí

Dvě tváře Slavie, nakonec ovšem prohra s Feyenoordem

Zdrcený De Ligt vzal vinu na sebe. Nevilla nadchli Češi: Mají zabijácký instinkt

Slavia chytá šmrnc z mistrovské sezony. Blížíme se stavu z jízdy za titulem, lebedí si Trpišovský

Začátek podle představ, pak scházel klid, cítil Trpišovský. O víkendu by radši nehrál

Slavia ví, jak na hráče z Afriky. Cesta vede přes jejich partnerky!

Trpišovský po Teplicích: Vlček měl pásku i za odměnu, kaňkou problém Masopusta

Kliďas Trpišovský neudržel nervy. V zápase se Slováckem rozmlátil dveře, Slavia se zpětně omluvila

Odchod Stanciua nepřichází v úvahu, řekl Trpišovský. Slavia dále usiluje o dva hráče

Dončič hlavou dolů. Nejlepší střelec NBA se vrhl mezi diváky

Slavia stáhla před šlágrem Plzeň na bod. Zápas sezony, cítí Lingr. I se Ševčíkem?

Idiot, umí řídit, jen když vede, zuřil Alonso. Hamilton vzal kolizi na sebe

Slavia bude redukovat kádr. Trpišovský naznačil, kdo z Edenu odejde

V odvetě budeme riskovat víc, slíbil Trpišovský. Rozladily ho prázdné tribuny

Slavii zase trápí trávník, trhá se a klouže. Trpišovský navrhuje: Hrajme víc v létě

Nejlepší výkon nové Slavie, chválil Trpišovský. Vážil si chování Mourinha

Trpišovský: Za penaltu jsme si mohli sami. A po vyřazení z Ligy mistrů vyhlíží posily

Hořký konec snu o semifinále. Slavia padla s Feyenoordem, rozhodla minela brankáře

Byly to taktické šachy. S bodem spokojení nejsme, řekl Trpišovský

Soukup o Plzni: Obrana nereagovala, trenér udělal všechno. A Kliment jako Fenin

Trpišovský: Víme, že jsme doma silní, chceme odčinit výkon z Rotterdamu

Cítili jsme, že jsme první poločas posr…, přiznal Trpišovský. Do skupiny by chtěl staré známé