Bílí Tygři po sérii šesti proher zabrali

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.10.2021 (20:35)     Sekcia sport

Hokejisté Liberce zdolali v předehrávce 14. kola extraligy doma České Budějovice 3:2 a zabrali po sérii šesti porážek, během které dosáhli na jediný bod. Gólem a asistencí k tomu přispěl obránce Ladislav Šmíd. Brankář Bílých Tygrů Petr Kváča slavil výhru v jubilejním 100. startu v extralize. Motor podruhé za sebou nebodoval a prohrál pátý z posledních sedmi duelů. celý článek

Bílí Tygři zabrali v extralize po čtyřech porážkách

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.01.2022 (20:04)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně prohráli v pátečním utkání 41. kola extraligy s Libercem 1:4. Na vedoucí gól Filippiho ještě Indiáni zásluhou Přikryla našli odpověď, zásah Šíra ještě před druhou sirénou už byl ale vítězný. Bílí Tygři zabrali po čtyřech porážkách, Plzeň prohrála počtvrté za sebou.

Pardubice jsou na špičce tabulky, Liberec konečně okusil chuť vítězství

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     05.10.2021 (20:40)     Sekcia sport

Dynamo Pardubice se po vítězství nad Zlínem, posunulo do čela extraligy, Bílí Tygři zabrali po sérii šesti porážek.

Souboj nejlepších gólmanů pro Liberec! Když nedáváme pětihvězdičkové šance, jsme rádi i za špinavé góly, říká Šmíd

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.10.2021 (22:20)     Sekcia sport

Střet nejlepších gólmanů extraligy posledních dvou sezon ovládl ten úřadující majitel ocenění z Liberce. Bílí Tygři s Petrem Kváčou v brance otočili duel s Českými Budějovicemi z 0:1 třemi góly do klece Dominika Hrachoviny. Bílí Tygři zastavili triumfem 3:2 černou sérii šesti porážek v řadě.

Výhra po pěti porážkách! Bílí Tygři si poradili s Kometou

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.12.2020 (20:33)     Sekcia sport

Hokejisté Liberce porazili v dohrávce 9. kola extraligy Brno 2:1 a ukončili tak sérii pěti porážek. Bílí Tygři porazili Kometu na svém ledě počtvrté za sebou a zároveň doma zvítězili poprvé od 13. listopadu, kdy přehráli Hradec Králové. Naopak Brno nedokázalo odčinit nedělní šestigólový debakl od Sparty a venku prohrálo popáté z posledních šesti odehraných zápasů.

Bílí Tygři šokovali Dynamo a berou důležitou výhru!

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.11.2021 (16:24)     Sekcia sport

Hokejisté Liberce vyhráli v dohrávaném utkání 25. extraligového kola na ledě Pardubic 3:2 v prodloužení. Po dvou prohrách, které měly oba celky za sebou, zabrali Bílí Tygři díky skvělému finiši. Jen 6,6 sekundy před vypršením základní hrací doby vyrovnal Dávid Gríger, v čase 64:38 pak rozhodl další útočník Tomáš Filippi. Hosté tak vrátili Dynamu porážku z úvodního klání sezony pod Ještědem.

Bílí Tygři šokovali Dynamo a slaví důležitou výhru!

Liberec uspěl po sérii nezdarů podruhé za sebou, v Plzni vyhrál v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.11.2022 (18:55)     Sekcia sport

Hokejisté Liberce zvítězili v 19. kole extraligy na ledě Plzně 4:3 v prodloužení a po předchozí sérii šesti proher uspěli podruhé za sebou. Bílí Tygři na ledě Indiánů vedli 1:0 a 3:2, jenže domácí dokázali skóre vždy vyrovnat. Druhý bod zajistil hostům nakonec v čase 60:22 útočník Tomáš Filippi, v dresu Severočechů mu zdatně sekundoval dvougólový Michal Ordoš. Domácí po páteční výhře v západočeském derby tentokrát prodloužení nezvládli, bodovali však poosmé z posledních devíti zápasů.

Bílí Tygři poprvé v sezoně venku naplno bodovali

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.11.2022 (20:21)     Sekcia sport

Hokejisté Liberce vyhráli v dohrávce 17. kola extraligy v Brně 5:0 a poprvé v sezoně tak na kluzišti soupeřů naplno bodovali. Naopak Kometě skončila série šesti vítězných zápasů na vlastním ledě. O výhře hostí rozhodla druhá třetina, kterou Bílí Tygři vyhráli 3:0. Hattrickem se pod libereckou výhru podepsal Jan Ordoš, brankář Jakub Neužil při svém druhém startu v sezoně udržel poprvé v kariéře v nejvyšší soutěži čisté konto. Severočeši zabrali po dvou porážkách a v tabulce poskočili na osmé místo, Brno zůstalo po třetí porážce ze čtyř zápasů páté.

Z jasného duelu drama! Bílí Tygři ale černou sérii neukončili

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.01.2022 (16:30)     Sekcia sport

Ani mohutný finiš v dohrávce 29. extraligového kola na ledě Českých Budějovic hokejistům Liberce k ukončení série porážek nestačil. Desátí Bílí Tygři podlehli po dramatickém závěru Jihočechům 4:5, přestože po dvou třetinách prohrávali 1:5, a připsali si už čtvrtou porážku v řadě. Naopak Motor se po páté výhře z posledních šesti zápasů posunul už na 6. místo v tabulce. Gólem a dvěma asistencemi k tomu v úterý přispěl obránce Jan Piskáček, tři asistence si připsal nejproduktivnější hráč domácích Lukáš Pech.

Bílí Tygři tahají nechtěný rekord. Tohle jsem ještě nezažil, přiznal Flynn

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.09.2022 (22:02)     Sekcia sport

Liberec je v této sezoně nikoli remízovým králem, nýbrž císařem! Severočechům ve čtvrtek znovu nestačilo šedesát minut, Bílí Tygři padli s Plzní 2:3 v prodloužení. V základní hrací době plichtili už v šestém utkání z šesti a opět tím posunuli rekord extraligy v počtu nerozhodných výsledků počítaných od prvního kola a vyrovnali celkový.

Bílí Tygři dosáhli poprvé v sezoně na tři body, odnesli to Jihočeši

Bílí Tygři po obratu zdolali Pražany i potřetí a mají postupový mečbol

Bílí Tygři ukončili černou sérii! Hattrickem se blýskl Najman

Plzeň opět padla. Musíme udělat vše, abychom to zastavili, burcuje Přikryl

Tygři ukončili rekordní sérii Dynama

Tvrdá facka pro Spartu! Bílí Tygři slaví po obratu a Vlachově hattricku první bod

Florbalisté Sparty vyhráli v Brně nad Hattrickem a zabrali po dvou prohrách

Liberec zachránil v posledních sekundách duel v Pardubicích, pak rozhodl Filippi

Pražané venku hoří, padli i potřetí. Bílí Tygři drží druhé místo

Bílí Tygři vybojovali přídavek, ale v něm padli

Bílí Tygři vybojovali přídavek, ale v něm rychle udeřil Hradec

Bílí Tygři předvedli famózní obrat! Extraliga už zná všechny čtvrtfinalisty play off

Bílí Tygři získali slovenského reprezentanta z Chorvatska

Bílí Tygři si připsali druhou výhru po sobě

Bílí Tygři bodovali naplno potřetí za sebou

Liberec poslal Kladno na dno, k výhře 3:2 mu pomohly góly mladých obránců

Velkou bitvu rozhodl Vitásek. Bílí Tygři slaví pátou výhru v řadě

Bílí Tygři vyhráli v Olomouci a udrželi se ve hře o elitní čtyřku

Bílí Tygři zabrali po třech prohrách, Energie prohrála třetí z posledních čtyř zápasů

HOKEJ ONLINE: Drama pokračuje přídavkem, Bílí Tygři se vzpouzejí Spartě. Motor už je v semifinále

Liberec pyká za kritiku rozhodčích po zápase na Spartě! Bílí Tygři zaplatí i za absenci respirátorů

HOKEJ ONLINE: Drama pokračuje dalším přídavkem, Bílí Tygři se vzpouzejí Spartě. Motor už je v semifinále

Tygři v křeči. Chybí nám lehkost, není však důvod ke zběsilým změnám, říká liberecký Knot