Italové berou v Lize národů bronz, v Turíně přetlačili Belgii 2:1

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     10.10.2021 (17:00)     Sekcia sport

Fotbalisté Itálie porazili v utkání o třetí místo ve Final Four Ligy národů Belgii 2:1. celý článek

ONLINE: Mistři Evropy o třetí místo v Lize národů. Italové hrají s Belgií

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.10.2021 (14:53)     Sekcia sport

Poté, co přišli o víc než tříletou sérii bez porážky, si fotbalisté Itálie chtějí spravit chuť v boji o třetí místo v Lize národů. Od 15 hodin se utkávají s dalším neúspěšným semifinalistou Belgií a zápas můžete od 15 hodin sledovat online minutu po minutě.

Fotbalisté Itálie porazili v zápase o 3. místo v Lize národů Belgii 2:1

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     10.10.2021 (17:00)     Sekcia sport

Milán - Fotbalisté Itálie porazili v utkání o třetí místo ve Final Four Ligy národů Belgii 2:1. Duel v Turíně rozhodli ve prospěch úřadujících mistrů Evropy v rozmezí 47. až 65....

Italové zvládli přestřelku v Nizozemsku, v Lize národů obhájili bronz

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.06.2023 (17:40)     Sekcia sport

Třetí místo v Lize národů znovu vybojovali italští fotbalisté. Úřadující mistři Evropy porazili v Enschede domácí Nizozemsko 3:2. Ve finále se utkají večer v Rotterdamu Španělsko a Chorvatsko.

Italové obhájili bronz ve fotbalové Lize národů

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     18.06.2023 (17:36)     Sekcia sport

Enschede - Třetí místo v Lize národů vybojovali stejně jako předloni italští fotbalisté. Úřadující mistři Evropy porazili v Enschede domácí Nizozemsko 3:2. Ve finále se utkají večer...

Belgičanům budou chybět v duelu o bronz v Lize národů kanonýři Hazard i Lukaku

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.10.2021 (20:28)     Sekcia sport

Bez dvou největších kanonýrů se budou muset obejít Belgičané v nedělním zápase o bronz v Lize národů. Eden Hazard i Romelu Lukaku mají svalové problémy a v Turíně proti úřadujícím mistrům Evropy Italům nenastoupí. Oznámil to trenér Roberto Martínez, jehož tým je v čele světového žebříčku fotbalové federace FIFA.

Fotbalisté Itálie porazili v zápase o třetí místo v Lize národů Belgii

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.10.2021 (17:02)     Sekcia sport

Fotbalisté Itálie porazili v utkání o třetí místo ve Final Four Ligy národů Belgii 2:1. Duel v Turíně rozhodli ve prospěch úřadujících mistrů Evropy v rozmezí 47. až 65. minuty Nicolo Barella a z penalty Domenico Berardi. V 86. minutě snížil střídající Charles de Ketelaere.

ONLINE: Repríza finále Eura, v Lize národů hraje Itálie s Anglií. V akci i Němci

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.06.2022 (20:39)     Sekcia sport

Liga národů proti sobě svedla dva finalisty minulého kontinentálního šampionátu: mistři Evropy Italové hrají od 20:45 v Anglii. Němci se utkávají s Maďarskem, Velšané z Belgií a to není vše. U těchto i dalších zápasů můžete sledovat online vývoj skóre.

Šampioni Eura Italové konečně našli přemožitele. Do finále Ligy národů jde Španělsko

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     06.10.2021 (23:09)     Sekcia sport

Fotbalisté Španělska v semifinále Ligy národů zvítězili v Itálii 2:1 a o trofej si zahrají proti Belgii, nebo Francii. Domácí prohráli po 37 zápasech.

Semifinále Ligy národů rozplakalo Itálii, mistři Evropy prohráli po 37 zápasech

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.10.2021 (23:03)     Sekcia sport

Fotbalisté Španělska v úvodním semifinále Ligy národů v Miláně porazili úřadující mistry Evropy z Itálie 2:1 a o trofej si zahrají v neděli proti Belgii, nebo Francii. Jejich souboj se uskuteční ve čtvrtek v Turíně. Hosté částečně oplatili "Azzurri" vyřazení ze semifinále letošního EURO. Italové utrpěli první porážku po rekordních 37 zápasech a více než třech letech. Dnes domácí hráli od 42. minuty bez vyloučeného kapitána Leonarda Bonucciho. Oba španělské góly vstřelil v prvním poločase Ferran Torres.

Velké drama v Turíně. Francouzi otočili semifinále Ligy národů až v 90. minutě

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     07.10.2021 (22:44)     Sekcia sport

Fotbalisté Francie otočili semifinále Ligy národů a po výhře 3:2 nad Belgií si zahrají finále se Španělskem. V 90. minutě rozhodl Théo Hernandez.

Francie otočila drama s Belgií. Ve finále Ligy národů vyzve Španěly

V semifinále Ligy národů Itálie doma vyzve Španělsko, Belgii čeká Francie

Anglie otočila duel s Belgií, Haaland pomohl Norsku hattrickem

Ragbistky svedou na Evropských hrách bitvu s Belgií o bronz i kvalifikaci OH

Sen o Lize národů se volejbalistkám rozplynul, Belgičanky je smetly

FOTBAL ONLINE: Itálie proti Nizozemsku v Lize národů vládne, Chorvaté se Španěly večer o titul

Italové porazili Belgii 2:1 a narazí v semifinále ME na Španělsko

V semifinále LN Itálie doma vyzve Španělsko, Belgii čeká Francie

Češi v Lize národů porazili Slováky

Itálie ovládla souboj gigantů, Anglie v Lize národů sestupuje. Maďaři přehráli Němce

Kazachstán s Bílkem remizoval v Lize národů s Albánií

FOTBAL ONLINE: Drama v boji o bronz, Nizozemsko je ve hře. Chorvaté se Španěly večer o titul

Jde nám o krk, vědí Slováci. Na gól čekají už 286 minut a hrozí jim sestup

Těsná výhra proti outsiderkám. České fotbalistky v Lize národů zdolaly Bělorusko