Nebylo to štěstí, trénujeme střelbu ze vzduchu, takové góly padají i v NHL, smál se kat Litvínova

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.10.2021 (22:04)     Sekcia sport

Urputnou bitvu, v níž dominovaly defenzívy, svedli ve 14. kole extraligy hokejisté Olomouce a Litvínova. Šťastnější v ní byli domácí Kohouti, když o vítězství 1:0 a zisku tří bodů rozhodl v 53. minutě ranou ze vzduchu z prostoru mezi kruhy veterán Rostislav Olesz. celý článek

Jarůšek zařídil dvěma góly výhru Litvínova nad Karlovými Vary

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.02.2021 (17:50)     Sekcia sport

Hokejisté Litvínova zdolali v nedělním 44. kole extraligy doma v podkrušnohorském derby Karlovy Vary 3:2 v prodloužení a zabrali po dvou porážkách.

Chyb jsme udělali na pět zápasů, nechápal litvínovský kouč Országh

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.12.2020 (06:55)     Sekcia sport

Góly, góly a zase góly. Hokejisté Litvínova a Komety se splašili, jejich střelecké dostihy a den otevřených obran vynesly v pondělí oběma soupeřům brankové maximum v letošní extralize.

Hra dozadu, to je můj kámen úrazu, přiznává posila Litvínova

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.12.2020 (11:35)     Sekcia sport

Za čtyři zápasy stihl dát dva góly, přesto na sebe ofenzivní posila hokejového Litvínova Jiří Fronk neslyší jen chválu. Kouč extraligové Vervy Vladimír Országh vidí jeho rezervy hlavně v defenzivě.

Výhru nad Baníkem trefili ze vzduchu nejmenší hráči. Tohle už asi nezopakujeme, smál se Sadílek

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.10.2021 (19:42)     Sekcia sport

Série Baníku čítající dvanáct domácích zápasů v řadě bez porážky skončila v nejvyšší soutěži fotbalistů na kopačkách hráčů Slovácka. Tým z Uherského Hradiště vyhrál v Ostravě 2:1 a zvítězil v lize počtvrté za sebou. Góly hostů dali Václav Jurečka a Lukáš Sadílek, domácí se gólově prosadili pouze z pokutového kopu, který proměnil v první půli Daniel Tetour.

Bodö jako inspirace. Kouč Veselý však burcuje: Nejdeme si nic jen tak užít

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.07.2023 (10:21)     Sekcia sport

Takový den za polárním kruhem zažijete prý jen párkrát do roka. Ostré slunce, přes dvacet stupňů, bezvětří. „Všichni říkají, že máme velké štěstí,“ smál se před čtvrtečním tréninkem v norském Bodö dobře naladěný trenér Bohemians Jaroslav Veselý. „Snad budeme mít štěstí i při zápase,“ pokračoval.

Kudrna režíroval převrat Litvínova. Byl odměněn za práci, soudí Mlejnek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.12.2022 (09:15)     Sekcia sport

Velký nedělní převrat hokejového Litvínova zažehl jako ústřední „revolucionář“ útočník Andrej Kudrna. Ve třetí třetině nastřílel dva góly, na další přihrál a hlavně díky jeho příspěvku Verva otočila domácí extraligový duel s Olomoucí z 1:3 na 5:3.

Krejčí se trefil nůžkami a smál se Holcovi, že konečně dal gól i nohou. Na hlavu to nebylo, usmál se

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.02.2024 (19:15)     Sekcia sport

Nejen pro svou nesmírnou bojovnost je Ladislav Krejčí ve Spartě tolik ceněn. Umí dávat i důležité a jak ukázal v Karviné, i pohledné góly. Kapitán mistrovského týmu si nejprve po rohovém kopu hlavou zaměřil branku, kterou hájil bývalý spoluhráč Dominik Holec, aby mu o dvanáct minut později poslal nechytatelně do sítě balon kopem přes hlavu.

Hokejisté Litvínova po obratu proti Hradci dosáhli na první výhru v sezoně

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.10.2022 (20:05)     Sekcia sport

Hokejisté posledního Litvínova zvítězili v 7. kole extraligy doma nad Hradcem Králové 3:2, přestože po dvou třetinách prohrávali 0:2. V šestém utkání v sezoně oslavili premiérové vítězství. Dvěma góly zahájil obrat Andrej Kudrna a v čase 50:25 rozhodl další útočník Šimon Stránský.

Dechberoucí kousek. Šestnáctiletý snowboardista jako první skočil backside 2160

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     10.04.2022 (20:00)     Sekcia sport

"Při odrazu jsem se cítil dobře a všechno ve vzduchu bylo správně, takže jsem tušil, že to dám," smál se Japonec Hiroto Ogiwara.

Mohli jsme jen získat. Bohužel to nevyšlo, litoval brankář Holec

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.02.2024 (09:30)     Sekcia sport

Ani ty největší šance karvinští fotbalisté neproměnili. Zato Sparta využila mnohem menší příležitosti. I v tom byl podle karvinského brankáře Dominika Holce rozdíl mezi oběma týmy. „Kuchta šel na mě sám a později netrefil balon před prázdnou brankou. Z toho góly nedali, ale pak to Krejča (nůžkami) trefí fantasticky. Teď se mi smál, že dal konečně gól nohou. V těžkých momentech dokážou vytáhnout takové věci a díky tomu zápasy zvládají,“ řekl Holec.

Góly od břevna mám rád, smál se Kovařík po krásné trefě. Chtěl i hattrick

Slávistický hrdina Holeš: Vyrovnat na Arsenalu? Euforie, velký pocit štěstí

Hokejisté Litvínova si zastříleli, Ščotka dal hattrick

Bratři Kašové už řádí, Hokejisty Litvínova dovedli k první výhře

Z oslav přímo do repre. I my měli svého Grealishe, smál se Krejčí. Děsí se umělky

Věřím, že nejlepšího střelce si pohlídám a Růža vyhraje produktivitu, smál se třinecký snajpr Daňo

Brazilský slalom podle Ewertona. V Boleslavi padaly pěkné góly

OČIMA MISTRA: Zaujal mě náš tlak do branky. Takhle padají góly všude na světě

Útočník Jurásek opět zničil Baník. Jsem z Karviné, možná mi to dává sílu, smál se

Brácha měl včera osmnáctiny, ty dva góly byly dárek pro něj, smál se vítkovický Chlán

Jak měl van der Poel i z pekla štěstí. A van Aert zůstal prokletý

Byl to zázrak? Zápasník přežil děsivou nehodu, poté získal titul

Mohlo to skončit i 8:8, řekl liberecký kouč Pešán po nadílce v Litvínově

Produktivitě play off extraligy vládne po čtvrtfinále Kirk z Litvínova

Přívratský na SP v Riu ovládl třípolohovou střelbu z malorážky

Štěstí sedne i na vola, smál se výherce. Vstupenky na MS získali i dva pracovníci v IT

GLOSA: Případ Krejčíková a Jestřábí oko na antuce? Proberte se, je čas na změny

Almási dvěma góly naštval bývalého trenéra. Prý jsem si je měl nechat na jindy, smál se

Můj první gól nohou v životě, smál se Tekijaški po premiérově trefě za Jablonec

Čtyři góly? Naposledy v šesté třídě, smál se Šťastný po demolici Varů

Kalvach na mě křičel, že střelu tečoval. Gól si ale píšu já, smál se plzeňský Kopic

Dal dva góly i rozhodující penaltu. Před prodloužením nám dobře nebylo, přiznal Kuchta

ANTOŠOVA BŘITVA: Jsem rád, že z hokeje nevymizelo, jak si chlapi umějí dát po hubě

Další selhání Litvínova. To už je vrchol, nejsme ochotni dát tomu víc, zuřil Růžička

Lipsko darovalo Liverpoolu dva góly. Takové chyby potrestá každý, míní kouč

Slavia po Plzni vyzývá k většímu respektu: Štěstí, že jsou naši hráči zdraví

Pět gólu, chvála šla přesto brankáři. Pardubice proti Olomouci ukázaly sílu

Třinecký Růžička překonal další bodový milník a smál se: Nevím, co k tomu říct

Tottenham je zpátky. Dnes nedal šanci Newcastlu

Netradiční penaltu odkoukal v Premier League. Kluci nevěřili, že si to v zápase dovolím, smál se kat klokanů