Proč český trenér chytil nerv? zajímali se Dánové. Jeden nákop nás stál výhru, hořekoval Rada

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.10.2021 (11:53)     Sekcia sport

Poslední minuty zápasu s Randersem nesl jablonecký kouč Petr Rada těžce. Když ázerbájdžánský sudí Aghajev v předposlední minutě nařídil za stavu 2:1 pro domácí pokutový kop za ruku Kubisty, emotivní kouč se u lavičky mohl vzteknout. Divoce gestikuloval. Bouřlivě komunikoval se čtvrtým rozhodčím. Tím byl shodou okolností Jan Petřík, který na poslední chvíli nahradil zdravotně indisponovaného člena ázerbájdžánského souboru. celý článek

Nákop nazdařbůh a Plzeň má jen bod. Slovácku jsem se i tak utrhli, žertoval Koubek

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.02.2024 (21:31)     Sekcia sport

Tři body už téměř drželi v rukách, nakonec jim ale dva vypadly. V závěru sobotního duelu první ligy nezachytili náhodný nákop za obranu a z jarní premiéry proti Mladé Boleslavi brali jen bod (1:1). „Šlo o nákop nazdařbůh, do naší nepřipravené obrany. Byla to zásadní chyba, která nás připravila o výhru,“ smutnil trenér Miroslav Koubek.

Vaněček vychytal výhru New Jersey, Kubalík a Chytil asistovali

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     29.11.2022 (07:31)     Sekcia sport

New York - Český brankář Vítek Vaněček 35 zásahy vychytal výhru New Jersey 5:3 nad New York Rangers a pomohl svému týmu do čela NHL. Jednu branku poražených připravil Filip Chytil. Do...

Rangers báječně zvládli úvod play off, Chytil pečetil výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.04.2023 (05:24)     Sekcia sport

Gólem a asistencí pomohl český útočník Filip Chytil k vítězství Rangers v úvodu play off NHL na ledě New Jersey 5:1. Chytil dával skóre konečnou podobu trefou do prázdné brány. Tampa vyhrála v Torontu 7:3, Winnipeg na ledě Vegas 5:1. Colorado podlehlo hokejistům Seattlu 1:3.

Nečas dvěma góly řídil výhru Caroliny, prosadil se i Chytil

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.01.2023 (06:10)     Sekcia sport

Čtyřiadvacetiletý český hokejista Martin Nečas pomohl v pátečním zápase NHL dvěma góly Carolině k výhře v prodloužení proti San Jose. K vítězství Rangers nad Vegas přispěl jedním gólem také český útočník Filip Chytil.

Chytil hvězdou zápasu: Trefil výhru Rangers a odvrátil vyřazení z play off

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     12.05.2022 (06:43)     Sekcia sport

Útočník Filip Chytil rozhodl v pátém utkání 1. kola play off NHL o výhře New Yorku Rangers 5:3 nad Pittsburghem a stal se největší hvězdou zápasu.

Rada se s Kozlem hádal. Pokud si hráč nastřelí ruku, je to dřevák, rýpl si jablonecký kouč

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.09.2021 (10:00)     Sekcia sport

Věděl, že rozhodčí postupoval správně, stejně to v něm bublalo. Jablonec totiž podle svého kouče Petra Rady v 57. Podještědském derby podal jeden z nejlepších výkonů v této sezoně, jenže svému rivalovi z Liberce na svém hřišti podlehl 0:1. „Jsem smutný, že jsme prohráli. Myslím, že jsme byli celých devadesát minut lepší. Měli jsme celý zápas převahu. Liberec nás potrestal z jedné standardní situace,“ hořekoval zkušený trenér.

Chytil podpořil kanonádu Rangers, Vladař vychytal další výhru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.01.2023 (07:15)     Sekcia sport

Hokejový útočník Filip Chytil byl u dvou gólů Rangers (1+1) a pomohl tak k vysoké výhře 6:2 nad Floridou. Podruhé za sebou nastoupil v bráně Calgary český gólman Dan Vladař a znova z toho byla výhra. Na výsledku 4:3 po prodloužení nad Columbusem se podílel 22 zákroky.

Mrázek vychytal v NHL po měsíci výhru, McDavid překonal hranici 100 bodů

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     18.02.2023 (07:33)     Sekcia sport

New York - Petr Mrázek zastavil v NHL na ledě Ottawy 28 střel a dovedl hokejisty Chicaga k vítězství 4:3 v prodloužení. Český gólman si připsal výhru poprvé od 19. ledna. Filip Chytil...

Rada chytil penaltu, outsider pokazil české hvězdě návrat domů

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.06.2021 (13:02)     Sekcia sport

Cenné vítězství si v letní přípravě připsali fotbalisté druholigové pražské Dukly. Na hřišti v Mnichově Hradišti porazili prvoligový Slovan Liberec 3:1. Dvě branky vítězů vstřelil Marek Fábry. Gólman Filip Rada v prvním poločase chytil penaltu. Dres favorita již oblékl Theo Gebre Selassie, porážka mu velký návrat pokazila.

Chytil zpečetil výhru Rangers, Krejčí s Voráčkem jednou asistovali

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.04.2021 (07:34)     Sekcia sport

Hokejový útočník Filip Chytil v pátečním programu NHL gólově uzavíral výhru Rangers 4:1 nad Philadelphií, za kterou u jediné trefy asistoval Jakub Voráček. Boston přerušil svou vítěznou jízdu, když podlehl Buffalu 4:6. Jednu asistenci si připsal centr David Krejčí.

Česká noc v přípravě na NHL. Chytil se blýskl hattrickem, Palát zapsal tři asistence

Trenér Utrechtu chytil na tréninku pod krkem svěřence a odstoupil

Český útočník Chytil rozhodl v prodloužení o výhře Rangers

Dvanáct karet za zápas? S takový rozhodčím bych utekl ze hřiště, rozčílil se Rada

Češi sledovali výhru Leverkusenu z lavičky. Trenér vysvětlil, proč nehrál Schick

Chytil skóroval za Rangers, Calgary uspělo v kanonádě nad Edmontonem

Rada nechápe: Nejlepší stoper v Česku. Proč není v reprezentaci?

Skvělý Chytil skóroval v pátém zápase za sebou, prosadil se i Faksa

Rada chytil penaltu, outsider pokazil české hvězdě návrat domů. Slovácko zvítězilo

Proč basketbalisté na ME tápou: jeden výhru nezařídí, obrana pořád děravá

Vaněček s Vránou táhli Washington, Chytil se trefil za Rangers

Pastrňák slavil další výhru Bostonu, Chytil s Nečasem brali dva body

Skoro se ze mě stal zrádce národa. Je mi hanba, hořekoval Vízek po triumfu nad Skoty

Skvělý Chytil dvěma góly režíroval výhru, bodoval i Palát s Ruttou

Fotbalisty Žiliny povede český trenér Hynek

Olomouc slaví druhou výhru v řadě, rozhodl Chytil

Chytil s Palátem dali dva góly, Vejmelka 34 zásahy vychytal výhru Arizony

Chytil v nastavení vystřelil Olomouci výhru nad Brnem

Jeník s Vejmelkou řídili výhru Arizony. Vrána skóroval, Chytil za 11 sekund odpověděl

Vrána poslal Detroit do vedení, Chytil za 11 sekund srovnal. McDavid se dotáhl na 100 bodů

Chytil asistoval u výhry, Buffalo a Pittsburgh rozdaly po sedmi gólech

Pastrňák s Chytilem nastříleli po dvou gólech, Nečas jednou asistoval

U hokejistů Rangers po neúspěchu v play off NHL skončil trenér Gallant

U hokejistů Rangers po neúspěchu v play off skončil trenér Gallant

Chytil se třpytil. Český centr převzal velení Rangers

Chytil dal první gól v sezoně. Vaněček vychytal výhru, zato Vejmelka pustil pět gólů

Kubalíkova asistence nestačila, vítězná série Rudých křídel končí. Vaněček vychytal Ďáblům další výhru

Trpišovský: Naše neodolnost v soubojích? Alarmující. Sigma si góly zasloužila

Hokej, fotbal, box. Chytil zvládl při jediné akci víc sportů, nakonec slavil výhru

Rada po dvou červených: Hübschmana bych nestřídal, ani kdyby mu spadly trenky