Indiáni třemi góly v přesilovce otočili duel s Pardubicemi

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.10.2021 (20:08)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně porazili v 16. kole extraligy Pardubice 3:2 a připsali si sedmou výhru z posledních osmi zápasů. Po dvou bezbrankových třetinách sice poslal Dynamo ve 47. minutě do vedení Robert Říčka, Indiáni ale během necelých pěti minut díky třem využitým přesilovkám skóre otočili, když se prosadili tři cizinci Gustaf Thorell, Martins Dzierkals a Ludwig Blomstrand. Tři asistence zaznamenal Tomáš Mertl. Dynamo přes kontaktní trefu při power play nakonec vyšlo poprvé naprázdno po osmi utkáních se ziskem. celý článek

Fotbalisté Seattlu otočili duel s Minnesotou a jsou opět ve finále MLS

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.12.2020 (07:46)     Sekcia sport

Fotbalisté Seattlu otočili třemi góly v závěrečné čtvrthodině finálový zápas Západní konference proti Minnesotě a po výhře 3:2 si podruhé za sebou zahrají o titul v zámořské lize MLS. V sobotním finále se Sounders střetnou v Columbusu s tamním týmem Crew.

Indiáni znovu doma vyhořeli, nestačili na Mountfield

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.10.2022 (19:00)     Sekcia sport

Hokejisté Hradce Králové zvítězili v 9. kole extraligy na ledě Plzně 5:2 a odčinili předchozí dvě porážky. Domácí sice po první třetině drželi hubené vedení, ale hosté dvěma góly v prostřední části skóre otočili a navíc ubránili oslabení ve třech. Hradecké dva slepené góly z úvodu třetí dvacetiminutovky Plzeň definitivně zlomily a ukončily její čtyřzápasovou bodovou sérii. Indiáni tak doma prohráli čtvrtý z pěti duelů v nové sezoně.

Everton otočil zápas třemi góly během šesti minut

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.09.2021 (22:56)     Sekcia sport

Fotbalisté Evertonu třemi góly během šesti minut otočili skóre domácího zápasu proti Burnley a ve 4. kole anglické ligy vyhráli 3:1. Český reprezentační útočník Matěj Vydra přišel v dresu hostů na trávník v 76. minutě, skóre se ale už nezměnilo.

Souboj nejlepších gólmanů pro Liberec! Když nedáváme pětihvězdičkové šance, jsme rádi i za špinavé góly, říká Šmíd

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.10.2021 (22:20)     Sekcia sport

Střet nejlepších gólmanů extraligy posledních dvou sezon ovládl ten úřadující majitel ocenění z Liberce. Bílí Tygři s Petrem Kváčou v brance otočili duel s Českými Budějovicemi z 0:1 třemi góly do klece Dominika Hrachoviny. Bílí Tygři zastavili triumfem 3:2 černou sérii šesti porážek v řadě.

Vydra s prázdnou. Everton otočil proti Burnley třemi góly během šesti minut

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.09.2021 (23:17)     Sekcia sport

Fotbalisté Evertonu doma třemi góly během šesti minut otočili skóre proti Burnley a ve 4. kole anglické ligy vyhráli 3:1. Český reprezentační útočník Matěj Vydra přišel v dresu hostů na trávník v 76. minutě, skóre se ale už nezměnilo.

SESTŘIH: Rána pro mistry světa! Hokejový šampionát začali porážkou

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.05.2023 (10:18)     Sekcia sport

Obhájci titulu hokejových mistrů světa z Finska začali domácí MS porážkou s týmem USA 1:4. Finové v zápase skupiny A vedli 1:0, ale Američané ve druhé třetině vyrovnali a třemi góly ve třetí třetině duel otočili. Oplatili tak soupeři porážku ze semifinále loňského šampionátu.

Kolaps po přestávce. Sparta v Záhřebu propadla

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.08.2023 (22:10)     Sekcia sport

Tříminutový kolaps. Pražské Spartě se po vyřazení z Ligy mistrů notně vzdálila i Evropská liga. Ve čtvrtečním úvodním duelu play off této soutěže podlehla 1:3 na půdě chorvatského mistra Dinama Záhřeb. Na stadionu Maksimir sice vedla díky proměněné penaltě Ladislava Krejčího, fotbalovější domácí však duel třemi góly otočili.

Budějovice třemi góly v oslabení otočily zápas se Slováckem

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     27.11.2021 (17:48)     Sekcia sport

České Budějovice - Fotbalisté Českých Budějovic třemi brankami v oslabení senzačně otočili zápas 16. kola první ligy se Slováckem a zvítězili 3:2. Hosté vedli po gólech Jana Kalabišky...

Plzeň ukončila sérii porážek úspěšným obratem proti Litvínovu

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.01.2023 (20:00)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně porazili v pátečním utkání 37. kola extraligy Litvínov 4:1. Západočeši zabrali po třech zápasech bez bodového zisku, Litvínov porazili i potřetí v sezoně. Hosté sice brzy vedli, jenže Indiáni dvěma góly během prostřední části skóre otočili a ve třetí třetině přidali další dvě branky. K úspěchu přispěli dvěma trefami Filip Suchý a gólem a přihrávkou Jakub Pour. Třemi asistencemi se blýskl Marek Baránek. Severočeši prohráli čtvrté venkovní utkání po sobě.

Karviná - Opava 3:1, hosté vedli, domácí skóre otočili i díky Papadopulosovi

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.02.2021 (18:04)     Sekcia sport

Opavští fotbalisté znovu prohráli. Přitom v utkání 18. kola v Karviné krátce po poločase dostali do vedení, ale domácí třemi góly skóre otočili. Zápas provázely velké emoce, opakovaná penalta, červená karta pro kondičního trenéra Opava, která zůstává poslední.

Priske jako dobrodinec, mladému fanouškovi soupeře dal míč. Poručí si ještě posily?

Kanonýři se trefili první, ale šampioni zápas otočili a zůstávají nadále bez ztráty

Třinec prohrál i čtvrtý zápas, Vítkovice otočily třemi góly ve třetí třetině

Bayern dál vládne, tentokrát to odnesl Fürth. Lewandowski dal dva góly

Lewandowski přispěl dvěma góly k obratu Bayernu proti Fürthu

Báječný finiš vynesl Pardubicím všechny body

Florbalisté Boleslavi otočili duel proti Chodovu a berou v semifinále první výhru

Sestřih: Zázračné vzepětí. Češi čtyřmi góly ve třetí třetině otočili duel se Švédy

Tři góly za pět minut! Citizens po divoké obrátce obhájili anglický titul

Brno udeřilo v první třetině. Dalo v ní tři góly

Lewandowski přispěl dvěma góly k obratu Bayernu proti Fürthu. Reus skóroval třikrát

Liberečtí volejbalisté otočili duel v Praze a získali extraligový bronz

Bohemians - Karviná 1:3, hosté prohráli poločas, pak během chvíle duel otočili

Lewandowski opět pálil a favorit zvítězil

Tepličtí fotbalisté selhali v přesilovce. Hrozná ostuda, říká útočník Žák

Sparta přestřílela Pardubice, rozhodl dvougólový Řepík

500, navíc v mateřském Kladně. Líp už to vyjít nemohlo, věděl Doudera, jehož přepadla nostalgie

Hanáci otočili proti Kometě

Čtvrthodinka stačila. Slavia třemi góly bleskově otočila duel s maďarským vicemistrem

Hokejisté Pardubic za dvě minuty otočili zápas s Litvínovem a vyhráli 4:2

Votroci předvedli skvělý obrat v derby, vyhrála také Dukla

Citizens po dramatu s Aston Villou obhájili titul

Strömberg poslal góly otci do nebe, Flek za výhru Komety nad svým bývalým mužstvem zaplatí

Neapol otočila duel s Udine, obrat zařídil dvěma góly Osimhen

FOTBAL ONLINE: Plzeň otočila ve Zlíně. Baník se může přiblížit Spartě

Plzeň otočila ve Zlíně. Baník remizoval s Libercem

Famózní obrat zajistil Kometě pátý duel. Obrovská euforie, rozplývá se nadšený obránce Bartejs

Čtyři porážky a dost! Plzeň slaví výhru

Dvacítka rozhodla generálku až třemi góly v poslední třetině

FOTBAL ONLINE: Plzeň otočila ve Zlíně. Baník jde do vedení

Rulík: Změníme přesilovku 5 na 3, jiné složení útoků probereme. Kvůli štěstí už nebude sledovat NHL

Fotbalisté Lipska díky drtivému druhému poločasu deklasovali Stuttgart

Liverpool otočil duel s Wolverhamptonem a zvítězil 3:1, Salah nahrál na tři góly

FOTBAL ONLINE: Sešívaní si dali dva vlastní góly, s Příbramí už ale otočili. Vrba poprvé chystá Spartu