Měli jsme buldočí povahu, těšilo kouče Motáka po olomouckém zmrtvýchvstání

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.10.2021 (11:15)     Sekcia sport

Na tenhle zápas hráči ani fanoušci hokejové Olomouce jen tak nezapomenou. Kohouti ještě pět minut před závěrečnou sirénou prohrávali doma se Spartou O:3. celý článek

Každou třetinu jsme se zlepšovali, těšilo po výhře kouče Jalonena

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     14.04.2023 (03:58)     Sekcia sport

Kassel - Trenér Kari Jalonen po vítězství v utkání Euro Hockey Challenge na ledě Německa 6:2 ocenil výkon českého týmu. Těšilo ho především to, že měl v průběhu utkání vzestupnou...

Veselý přílet z kosmu! Tohle je Bohemka, dokud dýcháme, nevzdáváme se, těšilo kouče Klokanů

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.05.2022 (23:46)     Sekcia sport

Do smutného konce zápasu z pohledu Klokanů chybělo jen pár vteřin a baráž o udržení v lize by je neminula. V Jablonci prohrávali ještě ve třetí minutě nastavení 0:1, jenže z poslední akce Petr Hronek vyrovnal na 1:1 a šanci na přímou záchranu bez play off vzkřísil. „Dokud dýcháme, nevzdáváme se. Jsem rád, že jsme to zase ukázali,“ pochvaloval si kouč Bohemians Jaroslav Veselý po zmrtvýchvstání „last minute“.

Norma dvou branek nestačí, mrzí trenéra olomouckých hokejistů Motáka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.02.2021 (07:50)     Sekcia sport

Hokejová extraliga už nakrojila poslední čtvrtinu základní části, ale olomoučtí hokejisté se stále nedokážou výsledkově zvednout. Na ledě Hradce Králové padli 2:3 a z posledních sedmi zápasů vyhráli jediný. „Z naší strany bojovné utkání, bohužel bez bodového efektu. Ta naše údernická norma dvou branek na zápas nestačí,“ mrzí olomouckého kouče Zdeňka Motáka.

Lvíčata v deseti vybojovala remízu se silnou Belgií. I v oslabení jsme chtěli vyhrát, těšilo trenéra

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.03.2023 (22:21)     Sekcia sport

Reputace vylepšena. „Lvíčata“ napravila dvě vysoké porážky (1:5 z Portugalskem a 0:4 s Norskem) z listopadového srazu a vstoupila do dvojbloku posledních přípravných utkání před Eurem remízou 0:0 proti svým vrstevníkům z Belgie, v jejíž základní sestavě se objevil například i Aster Vranckx ze slavného AC Milán. A co více – svěřenci Jana Suchopárka si vytvořili více příležitostí ke skórování než soupeř i přes fakt, že od 67. minuty hráli bez vyloučeného Filipa Kaloče. „Měli jsme záměr být aktivní. Odvedli jsme velmi dobrý výkon,“ těšilo trenéra reprezentace U21.

Augusta nůž na krku necítil. Pořád jsme křehcí, ale tenhle výkon nás může zvednout, těšilo ho

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.10.2021 (21:37)     Sekcia sport

Pozici hlavního kouče jako ohroženou nevnímal, ale po nedělní výhře 3:0 nad Litvínovem si kouč Bílých Tygrů Patrik Augusta přesto pořádně oddechnul. Liberec vyhrál z posledních dvanácti zápasů teprve podruhé a zastavil setrvalý pád tabulkou. „Bylo to odpracované utkání. Od první do poslední minuty, od každého hráče, který byl na ledě. Doufejme, že je to takový první krok," těšilo libereckého trenéra.

Shazovali nás, byli namistrovaní, vítězství je krásná odměna, těšilo kouče Liberce

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     23.10.2020 (07:35)     Sekcia sport

"Bereme to, že to bylo šťastné vítězství. Ale šli jsme si za tím, jdeme si za tím celou dobu a teď se nám to vrátilo," pochvaloval si Pavel Hoftych.

Malinský pláchl a Liberec slavil. Buldočí zarputilostí jsme zápas uhráli s nulou, hřeje kouče

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.05.2020 (21:38)     Sekcia sport

V bitvě jihu proti severu slavili fotbalisté Slovanu. Jejich opěvovanou postavou se přitom stal záložník Tomáš Malinský, jehož individuální průnik z 50. minuty dokončil Rumun Alexandru Baluta, který tak proměnil Střelecký ostrov ve fontánu liberecké radosti.

Změny v sestavě a 115letá budějovická lajna. Zabralo to, těšilo Čachotského

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.12.2022 (08:58)     Sekcia sport

Tomáš Čachotský, který je v Českých Budějovicích na výpomoc z Jihlavy, rozhodl souboj v Třinci. Nejprve v 52. minutě vyrovnal a posléze proměnil rozhodující nájezd. „Měli jsme vlažnější začátek. Dlouho jsme se do toho dostávali, ale postupem času jsme se zlepšovali. A z toho pramenilo, že jsme vždy vyrovnali,“ komentoval čtyřicetiletý útočník Motoru utkání 27. extraligového kola, v němž jeho tým po nájezdech zvítězil 3:2.

Když vidíte, jak si kapitán v sedmatřiceti lehá do střely, nakopne to každého, tvrdí brněnský Flek

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.10.2022 (21:27)     Sekcia sport

Hokejisté Komety Brno vyhráli v neděli na olomouckém ledě 3:2 a náramně si vítězství užívali. Těsný náskok měli hosté už po druhé třetině. "Pak jsme to chtěli za každou cenu udržet, protože za tři body jsme venku ještě nevyhráli. Byť jsme na můj vkus až příliš zalezli, ohromnou bojovností, sebeobětováním a s podporou neprůstřelného Čiliaka jsme vedení ubránili, za což jsme rádi," pochvaloval si lodivod Komety Martin Pešout.

Chelsea se odlepila ze dna a stoupá. Hráli jsme fantasticky, těšilo kouče

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.10.2022 (08:51)     Sekcia sport

Po prvním duelu měnila trenéra. V tom druhém sahala po výhře, ale pro tři body v Lize mistrů si fotbalová Chelsea došla až ve středečním utkání proti AC Milán, které opanovala 3:0. Premiérové vítězství v soutěži slavil i Graham Potter.

Pánem kraje je opět Zlín. Konečně jsme ukázali naši sílu, těšilo kouče

Fotbal plakal, úroveň žádná. Ale ukázali jsme odolnou tvář, těšilo kouče Slavie

Když se zápas lámal, rozhodli jsme, těšilo vítkovického kouče Holaně

K postupu Maroku gratuluje i Musk. Vrátili jsme Afriku na mapu, těšilo kouče

Spokojenost v Jičíně: házenkáři Ronalu ovládli domácí Zepos Cup

Tolik zranění? Extrém. Návraty asi budou trvat dlouho, trápí kouče Bílka

Trpišovský: Tohle je nejvíc. Rozhodčího bychom měli naklonovat. O Ogbua mám strach

Opavští si zvykali na rychlost, kouče potěšily výkony mladých fotbalistů

Real zachránil remízu v závěru a má jisté osmifinále. Bojovali jsme za všechny Ukrajince, hlásal kouč soupeře

Smršť z poločasové šatny. Zápas jsme otočili i díky fandům, těší kouče Pardubic

Debut Alvira a hned dal gól. Hráli jsme velmi dobře, těšilo budějovického kouče

Hokej mě budí i ve čtyři ráno, přiznává kouč Třince

PONEDĚLNÍK: Nečekané zmrtvýchvstání Sparty, kouzelné akce a úkaz Josef

Chrudim mezi futsalovou elitou. Splnili jsme jeden z cílů sezony, těšilo kouče

Máme charakter, těšilo kouče reprezentace. Dobře ale ví, že kvalifikace bude těžší

Kuvajt? Šikovní útočníci, vzadu má mezery. Češi se chtějí naladit na finiš

Kloppa trápí marodka i porážka. Měli jsme nad United vyhrát, řekl kouč

Frustrující večer. Šancí jsme měli na dva zápasy, štvalo kouče Walesu

První výhra Bílka! Navázali jsme na Slavii, těšilo kouče Plzně po kanonádě s Baníkem