Leverkusen zachránil s Herthou bod v 90. minutě, z Čechů hrál jen Darida

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.11.2021 (17:41)     Sekcia sport

Fotbalisté Leverkusenu remizovali v 11. kole německé ligy bez zraněného Patrika Schicka na hřišti Herthy Berlín 1:1, poté co alespoň bod... celý článek

Schickův Leverkusen remizoval s Daridovou Herthou

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.11.2020 (17:31)     Sekcia sport

Souboj českých reprezentantů Patrika Schicka a Vladimíra Daridy nepoznal střelce, Leverkusen se s Herthou Berlín v německé lize rozešel bez branek. Oba fotbalisté odehráli plnou porci 90 minut.

Reprezentační záložník Darida prodloužil smlouvu s Herthou

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     29.09.2020 (16:16)     Sekcia sport

Berlín - Fotbalový reprezentant Vladimír Darida podepsal novou dlouhodobou smlouvu s Herthou. Berlínský klub, kde třicetiletý záložník působí od roku 2015, o tom informoval na svém webu. ...

Darida zůstává v Německu. S Herthou Berlín podepsal dlouhodobou smlouvu

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.09.2020 (15:51)     Sekcia sport

Hoffenheim v bundeslize remizoval s Herthou Berlín

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.10.2022 (17:31)     Sekcia sport

Český fotbalista Pavel Kadeřábek v osmém kole bundesligy přispěl k remíze Hoffenheimu 1:1 s Herthou Berlín. Vladimír Darida zůstal na lavičce.

Leverkusen vydřel výhru nad Mohučí, Schick hrál půl hodiny, Hložek pár minut

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.02.2024 (23:04)     Sekcia sport

Fotbalisté Leverkusenu porazili v předehrávce 23. kola německé bundesligy 2:1 předposlední Mohuč a vedou tabulku už o 11 bodů. Patrik Schick přišel v dresu Bayeru na trávník v 56. minutě, Adam Hložek v poslední minutě řádné hrací doby. Leverkusen bodoval ve 33. zápase za sebou, což se před ním žádnému bundesligovému týmu nepodařilo.

Kadeřábek zazářil v duelu s "Liškami". Schick s Leverkusenem také vyhrál

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.09.2021 (17:28)     Sekcia sport

Český reprezentant Pavel Kadeřábek gólem a asistencí přispěl v 6. kole německé fotbalové ligy k výhře Hoffenheimu 3:1 nad Wolfsburgem, který poprvé v bundesligovém ročníku prohrál. Leverkusen v základní sestavě s útočníkem Patrikem Schickem zdolal Mohuč 1:0. Záložník Vladimír Darida si s Herthou Berlín odvezl z Lipska debakl 0:6.

Patrik Schick asistencí zachránil neporazitelnost Bayeru Leverkusen v souboji s Dortmundem

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     03.12.2023 (19:05)     Sekcia sport

Po včerejší prohře OGC Nice s Nantes zůstal Bayer Leverkusen jediným týmem, který ještě v tomto ročníku nepoznal hořkost porážky. Musel to ale potvrdit dnes doma proti Borussii Dortmund. A měl hodně na mále. Naštěstí už má ale Xabi Alonso zdravého Patrika Schicka. Ten svým prvním dotykem s balónem přihrál v 79. minutě na vyrovnávací gól Victora Boniface.

Nezastavitelný Lewandowski. Polský útočník hattrickem sestřelil Frankfurt, Darida byl u porážky Herthy

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     24.10.2020 (17:57)     Sekcia sport

Útočník Robert Lewandowski pomohl v 5. kole německé ligy Bayernu Mnichov třemi góly k vítězství 5:0 nad fotbalisty Frankfurtu. V čele soutěže zůstalo o bod před bavorským velkoklubem Lipsko, které si doma poradilo 2:1 s oslabenou Herthou Berlín. Za hosty odehrál 89 minut český záložník Vladimír Darida.

Kapitán Darida: Chyběl třetí gól. Některé akce jsme měli řešit přímočařeji

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.10.2020 (20:53)     Sekcia sport

V neděli čelil s Herthou Berlín v sedmibrankové přestřelce hvězdnému Bayernu Mnichov, o tři dny později se musel Vladimír Darida přeorientovat na o poznání jiné utkání: reprezentační přípravu proti bezejmennému výběru Kypru. „Ale paradoxně to bylo docela podobné. I v bundeslize jsme hráli bez diváků, takže atmosféra byla stejná,“ popisoval.

Slavia udolala oslabený Leverkusen. Stanciu neproměnil penaltu, sešívané spasil až Olayinka

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     29.10.2020 (23:11)     Sekcia sport

Fotbalisté Slavie ve 2. kole základní skupiny Evropské ligy zdolali oslabený Leverkusen 1:0. Bayer hrál od 22. minuty bez vyloučeného Karima Bellarabiho. Pražané nevyužili v 65. minutě penaltu, kterou neproměnil Nicolae Stanciu, o čtvrt hodiny později však hlavou rozhodl Peter Olayinka.

ONLINE: V akci jsou Schick a Darida, Leverkusen hostí Herthu

Češi porazili Izrael 1:0. Důležitou výhru vstřelil Darida v sedmé minutě

Střelec Jovetič zajistil Hertě bod ve Stuttgartu, Darida hrál celý zápas

Některým akcím chyběla větší jednoduchost, chyběl tomu třetí gól, hodnotí duel s Kyprem kapitán Darida

ONLINE: Bayern ve velkém zápase hostí Leverkusen, v akci také Darida

Hertha porazila fotbalisty Schalke, Darida nahrál na dva góly. Leverkusen se Schickem prohrál

Češi porazili Izrael a udrželi šanci na postup. Důležitou výhru vystřelil Darida už v sedmé minutě

Nejvíc jsem trpěl v bratislavské šatně, ohlíží se Darida za končícím rokem

Konečně! Darida se s Herthou dočkal výhry a těší se do reprezentace

Leverkusen si poradil s Kolínem, Hložek hrál jen deset minut

Darida nezabránil porážce, Češi z Augsburgu do duelu sousedů v tabulce nezasáhli