Oksanen: Završit hattrick vítězným gólem v prodloužení derby je neskutečné

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     07.11.2021 (21:35)     Sekcia sport

Pardubice - Finský útočník Ahti Oksanen byl dnes hlavní hnací silou týmu hokejistů Hradce Králové při úžasném obratu ve východočeském derby na ledě Pardubic. Ještě po 57 minutách... celý článek

Barák se odvděčil Haškovi vítězným gólem, reprezentace mu chyběla

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     22.03.2024 (23:22)     Sekcia sport

Oslo - Vítězným gólem z přímého kopu podtrhl záložník Antonín Barák příběh velkého návratu. Za fotbalovou reprezentaci nastoupil naposledy loni v březnu, nový trenér Ivan Hašek ho ale ve své první...

Zacha zastínil Pastrňáka a rozhodl prodloužení, Zohorna překonal Dostála

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.10.2023 (05:54)     Sekcia sport

Zacha vítězným gólem a asistencí v NHL řídil výhru Bostonu 3:2 v prodloužení nad Floridou. Pastrňák má jednu nahrávku, Zohorna překonal Dostála.

Jako z učebnice! Nečasův kapitán sklízí za svůj počin před vítězným gólem obdiv

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.04.2021 (10:20)     Sekcia sport

Dostávalo se mu slov uznání. Nejen od trenéra Roda Brind'Amoura, ale i od spoluhráčů. Kapitán hokejistů Caroliny Jordan Staal se na výhře svého týmu 4:1 proti Tampě Bay v úterním utkání NHL podílel vítězným gólem, kterým byl odměněn za to, že udržel nervy na uzdě.

Podkrušnohorské derby vyhrály Karlovy Vary, v prodloužení rozhodl Mikyska

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.02.2023 (19:14)     Sekcia sport

Hokejisté Litvínov prohráli v zápase 45. kola extraligy doma s Karlovými Vary 1:2 v prodloužení a komplikují si boj o předkolo play off. Z posledních pěti utkání čtyři prohráli. Podkrušnohorské derby rozhodl třicet vteřin po startu prodloužení obránce Dalimil Mikyska svým prvním gólem v sezoně. Hostující Energie je devátá, Litvínov dvanáctý.

Kaše gólem rozhodl o výhře Toronta, Faksa protrhl střelecký půst

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     18.03.2022 (06:43)     Sekcia sport

New York - Český hokejový útočník Ondřej Kaše vítězným gólem rozhodl o výhře Toronta nad Carolinou 3:2. Branku vstřelil také Radek Faksa, jenž pomohl Dallasu k vítězství 4:3 v prodloužení...

Změny v Hradci: končí Čihák, Oksanen během play off podepsal ve Švédsku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.03.2022 (12:42)     Sekcia sport

Hradec Králové hlásí po konci ve čtvrtfinále play off hokejové extraligy první změny v kádru. Vedení klubu se domluvilo na prodloužení spolupráce s Henrim Kiviahem a Christophem Lalancettem. Východočechy naopak opouští Ahti Oksanen, který míří do švédské nejvyšší soutěže. Loučí se také brankář Filip Novotný, obránce Radim Šalda a útočník Jakub Orsava. Roli asistenta Tomáše Martince už nebude nadále plnit Ladislav Čihák.

Pep Guardiola po prohře v derby: Vyrovnávací gól United neměl platit. Marcus Rashford byl v ofsajdu

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     14.01.2023 (17:06)     Sekcia sport

Manažer Manchesteru City Pep Guardiola má za to, že první gól Manchesteru United v městském derby proti jeho týmu neměl platit, protože útočník Marcus Rashford zasáhl z ofsajdu do hry. Přestože Citizens v derby vedli, kontroverzní gól Bruna Fernandese výrazně přispěl k obratu, který následně Rashford dokonal vítězným gólem.

Litvínov je dál bez výhry, Kladno rozjásal v prodloužení Procházka

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.09.2022 (20:06)     Sekcia sport

Hokejisté Litvínova zůstávají i po úterním 5. kole nové extraligové sezony bez vítězství. Nad Kladnem sice díky Andreji Kudrnovi vedli, ale Rytíři zápas dokázali otočit. Výhru 2:1 v prodloužení zařídili Matyáš Filip a vítězným gólem Martin Procházka. Hosté bodovali dosud ve všech zápasech sezony a oslavili už třetí vítězství v řadě.

Kanonýr Oksanen sní o titulu s Mountfieldem, i když lidé ve Finsku jeho přestup moc nechápou

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.01.2022 (19:31)     Sekcia sport

Pro Hradec Králové je 28letý finský útočník Ahti Oksanen ohromnou posilou. S bilancí 19+18 dominuje produktivitě Mountfieldu a sní o extraligovém titulu s klubem. Během půl roku působení si na Česko zvykl, se spoluhráči byl už i rybařit a zamiloval si moravské víno.

Gólové hody v anglickém derby. Haaland nasázel United hattrick, Foden také

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.10.2022 (17:00)     Sekcia sport

Fotbalisté Manchesteru City v anglické lize porazili v derby United 6:3. Třemi góly a dvěma asistencemi se blýskl Haaland, hattrick dal i Foden.

Hradečtí hokejisté přijdou o nejproduktivnějšího hráče, Oksanen míří do Švédska

Tkáčovi fandila při debutu za lvíčata celá rodina. Potěšil ji vítězným gólem

Čtvrtý zápas, čtvrtý gól. Fantastický Souček po reprezentaci táhne i West Ham

Kde mám brusli?! NHL zažila kuriózní moment, s hledáním pomáhal hráči rozhodčí

Vítězný ryk v šatně? Ne, Češi křepčili už na střídačce! V kabině na to není čas, vysvětluje Krejčí

Úleva v hokejovém Hradci, Fin se rozjel. Oksanen ukazuje, proč přišel

Hertl rozhodl o výhře San Jose a vede bodování Čechů. Tampa inkasovala devět gólů

Juventus v turínském derby prohrával, zápas otočil gólem minuty před koncem

Hattrick chyb v derby. Nešťastník Ogbu nastartoval obrat Sparty

Česká noc v přípravě na NHL. Chytil se blýskl hattrickem, Palát zapsal tři asistence

Sparta prohrávala v Liberci už o dva góly, remízu pak zachránila během jediné minuty

Železný muž Lev musel přerušit sérii, náhradník za něj rozjásal Hradec

To tu ještě nebylo. San Jose má díky Hertlovi (a Ruttovi) třetí výhru v řadě

Zadina se v NHL vrátil po zranění vítězným gólem, Palát přihrál na dvě branky

Finský střelec Oksanen nedohrál. Nemělo by to být vážné, zní z Hradce

Kaše si pohrál s hráči Caroliny a gólem posunul Toronto k vítězství

Birner nedohrál, Tygři padli v prodloužení. Když vypadne takový hráč, je to obrovská komplikace, připustil Augusta

Kometa udělala chybu. Její kat si vítězství náramně užil

Fantazie v Paříži! Češky slaví vítězný hattrick, v derby uspěla favoritka

Třinec ve finále zaútočí na zlatý hattrick, Sparta na první titul po 15 letech

Vondrka se blýskl hattrickem, výhru v prodloužení však bere hokejová Plzeň

Bomba nečekaného hrdiny posunula Slavii na první příčku. Trpišovský mu vysekl poklonu