Hradec po osmi výhrách padl. Bruslaři jej složili na lopatky v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.11.2021 (19:07)     Sekcia sport

Hokejisté Mountfieldu Hradec Králové prohráli v nedělním utkání 25. kola extraligy na ledě Mladé Boleslavi 3:4 v prodloužení. Zápas ve prospěch Bruslařů rozhodl v čase 61:46 Pýcha. Hradec prohrál poprvé po osmi vítězstvích. celý článek

Mountfield znovu padl, Bruslaři jsou jednu výhru od semifinále

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.03.2022 (22:06)     Sekcia sport

Hokejisté Mladé Boleslavi porazili ve čtvrtém utkání čtvrtfinálové série na svém ledě Hradec Králové 4:3 po prodloužení a v ujali se tak vedení 3:1 na zápasy.

Bruslaři rozhodli ve vlastním oslabení, Motor po dvou výhrách padl

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.12.2022 (20:03)     Sekcia sport

Hokejisté Mladé Boleslavi porazili ve 29. kole Tisport extraligy na svém ledě České Budějovicemi 2:1. Rozhodující branku si připsal ve vlastním oslabení Fořt.

Mladá Boleslav porazila potřetí Hradec Králové a je krok od semifinále

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     24.03.2022 (22:06)     Sekcia sport

Mladá Boleslav - Hokejisté Mladé Boleslavi porazili ve čtvrtém zápase čtvrtfinále play off extraligy Hradec Králové 4:3 v prodloužení a jsou krok od postupu do semifinále. Bruslaři vedou...

Velké drama, Hradec ale padl v prodloužení a v LM končí

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.12.2022 (13:26)     Sekcia sport

Hokejisté Hradce Králové si semifinále Ligy mistrů nezahrají. V úterní čtvrtfinálové odvetě na ledě Zugu dovedli duel do prodloužení, v němž ale vstřelil vítěznou branku úřadující švýcarský šampion.

Rytíři vybojovali jen bod, Bruslaři rozhodli v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.11.2022 (20:46)     Sekcia sport

Hokejisté Kladna prohráli ve 20. kole Tipsport extraligy na svém ledě s Mladou Boleslaví 1:2 po prodloužení.

Bruslaří vyhráli po nájezdech a mají jistý postup do předkola play off

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.02.2023 (19:09)     Sekcia sport

Hokejisté Mladé Boleslavi si definitivně zajistili jak záchranu v extralize, tak postup do předkola play off. V 50. kole vyhráli na ledě Hradce Králové 4:3 po samostatných nájezdech, rozdílový pokus proměnil bývalý hráč soupeře Kelly Klíma. Mountfield tak nevyrovnal rekordní počin Liberce z ročníku 2016/17 a po deseti výhrách v základní hrací době za sebou padl.

ONLINE: Video momenty z utkání Mladá Boleslav – Hradec Králové

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.02.2024 (16:43)     Sekcia sport

Hokejová extraliga nabízí v pátek šest zápasů 42. kola. Třináctá Mladá Boleslav bojuje na dálku s posledním Kladnem o vyhnutí se baráži. Bruslaři hostí od 17:30 osmý Hradec Králové, který sedmkrát v řadě musel do prodloužení. Sport.cz vám nabízí v této online reportáži nejdůležitější údaje a ve video ukázkách i všechny góly a nejzajímavější momenty střetnutí.

Hradec padl po nájezdech, Sparta bere těsnou výhru, slaví Boleslav, Kladno i Motor

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.03.2022 (17:16)     Sekcia sport

Hokejisté Hradce Králové využili šanci k trháku v čele extraligy jen částečně. Na ledě Litvínova prohráli 2:3 po nájezdech a druhému Třinci tak utekl Mountfield jem na rozdíl tři bodů. Sparta potvrdila roli favorita, když vyhrála na ledě sestupujícího Zlína 3:2. Cennou výhru v boji o předkolo play off slaví Mladá Boleslav. Bruslaři doma porazili Energii 3:2. České Budějovice měly v úterý nabito, Pardubice rozstřílely 7:1. Kladno až v prodloužení přehrálo Vítkovice 4:3. Kometa v posledním úterním duelu zdolala po samostatných nájezdech Plzeň 4:3.

Hradec Králové po osmi zápasech neuspěl, prohrál na ledě Mladé Boleslavi

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     21.11.2021 (20:08)     Sekcia sport

Mladá Boleslav - Hokejisté druhého Hradce Králové podlehli v 25. kole extraligy v Mladé Boleslavi 3:4 v prodloužení, prohráli po sérii osmi vítězství a na vedoucí Třinec ztrácejí už...

Hradec dvakrát vymazal manko, nakonec prohrál v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.12.2020 (18:28)     Sekcia sport

Hokejisté Hradce Králové sice v úterním utkání 28. kola extraligy dvakrát dokázali vymazat náskok Vítkovic a dotáhli duel do prodloužení. Tam ale Východočeši po gólu Dominika Lakatoše v 64. minutě padli. Ostravané uspěli venku po osmi prohrách.

Strhující závěr. České Budějovice zdolaly Mladou Boleslav v prodloužení

Judista Krpálek je po třech výhrách v prodloužení ve čtvrtfinále MS

Kladno obratem na Spartě končí sérii proher. Třinec si pohrál s Boleslaví

Olomouc složila nováčka na lopatky až v prodloužení

Všichni musí být hladoví a neuchylovat se k defenzivě, odkrývá Trpišovský recept na úspěch

Liberecký brankář Kváča: Když někdo udělá chybu, druhý ji dokáže napravit

Třinec vydřel výhru a je první! Boleslav i Hradec soupeře deklasovaly, Holaň začal porážkou

Hradec uspěl v prodloužení

HOKEJ ONLINE: Infarktový zápas! Třinec rozhodl v prodloužení. Motor využívá přesilovku

HOKEJ ONLINE: Infarktový zápas! Třinec rozhodl v prodloužení. Motor vede nad Spartou

Hradec Králové rychle udeřil v prodloužení, v sérii vede i Sparta

Bruslaři porazili poslední Zlín

Hradec si smlsnul na posledním týmu a pronásleduje lídra, Litvínov ukončil mizérii v prodloužení

HOKEJ ONLINE: Hradec padl po nájezdech, Sparta bere těsnou výhru, slaví už i Boleslav s Motorem

Slovácko slaví, dostalo na lopatky neoblíbeného soka

První výhru Hradce řídila dvojčata Klímova. Mountfield se ale proti Boleslavi nadřel

V hlavní roli přesilovky. Bezchybná Sparta propadla v prodloužení, Třinec trestal