Tři minuty na vykonání potřeby. ATP omezila tenistům přestávky

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.11.2021 (15:55)     Sekcia sport

Na toaletu jen jednou za zápas a pauza navíc nesmí být delší než tři minuty. Vedení mužského tenisového okruhu ATP se od nové sezony rozhodlo omezit nutné přestávky, aby zamezilo spekulacím o pokusech rozhodit rozjetého soupeře. celý článek

ATP se rozhodla omezit tenistům přestávky pro odchod na toaletu

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.11.2021 (15:40)     Sekcia sport

Vedení mužského tenisového okruhu ATP se od nové sezony rozhodlo omezit přestávky pro odchod na toaletu. Hráči budou mít k dispozici pouze jednu za zápas a pauza navíc nesmí být delší než tři minuty. S odkazem na e-mail rozeslaný hráčům o tom informovala agentura Reuters.

Další skandál ve Francii. Chuligáni během poločasové přestávky vnikli na hřiště

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.09.2021 (19:00)     Sekcia sport

Derby v 6. kole francouzské fotbalové ligy mezi Lens a Lille bylo na půl hodiny přerušené kvůli řádění fanoušků. Kvůli nepokojům během poločasové přestávky se výkop druhé půle zpozdil, domácí Lens nakonec zvítězilo gólem Przemyslawa Frankowského ze 74. minuty.

Na záchod jednou za zápas a jen na tři minuty. ATP zpřísňuje podmínky přestávek

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     22.11.2021 (15:16)     Sekcia sport

Vedení mužského tenisového okruhu ATP se od nové sezony rozhodlo omezit přestávky pro odchod na toaletu.

Oslabené Španělsko Tenistům budou v Davisově poháru chybět největší hvězdy

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.11.2021 (08:32)     Sekcia sport

Španělským tenistům bude ve finálovém turnaji Davisova poháru chybět týmová jednička Roberto Bautista. Místo zraněného 19. hráče světa byl povolán Albert Ramos. Informoval o tom národní svaz. Ze hry je i legendární Rafael Nadal.

ATP Tour nabídne na podzim tenistům další čtyři turnaje

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.09.2020 (14:31)     Sekcia sport

Tenistům přibyly do kalendáře ATP Tour pro letošní rok další čtyři turnaje. Vedení okruhu do programu, který má kvůli pandemii koronaviru silně okleštěnou podobu, přidalo dvě navazující akce na tvrdém povrchu v Kolíně nad Rýnem, antukový turnaj na Sardinii a halový podnik v Nur-Sultanu.

Thiem: Proč bych pomáhal horším tenistům? Já taky neuspěl zadarmo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.04.2020 (07:29)     Sekcia sport

Kamarády si Dominic Thiem zjevně dělat nechce. Rakušanovi se už z principu nelíbí, že by měl finančně pomáhat hůře postaveným tenistům, kterým kvůli přerušení sezony vypadl příjem z odměn na turnajích. Podle třetího hráče světového žebříčku na tom nikdo z nich není tak špatně, aby bojoval o přežití nebo hladověl.

Hokejový útočník Čachotský bude dál hostovat v Českých Budějovicích

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.11.2022 (12:35)     Sekcia sport

Hokejový útočník Tomáš Čachotský bude i nadále hostovat v extraligových Českých Budějovicích. Jihočeši se domluvili s prvoligovou Jihlavou, že čtyřicetiletého hráče uvolní pro potřeby Motoru do prosincové reprezentační přestávky. Dukle naopak po tu dobu vypomůže formou takzvaných střídavých startů útočník Tomáš Chlubna.

Vedení Premier League zavede v zápasech přestávky kvůli ramadánu

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     21.03.2023 (15:32)     Sekcia sport

Rozhodčí v Premier League byli požádáni, aby přerušili průběh zápasu a poskytli hráčům speciální přestávky na načerpání energie během islámského období ramadánu.

Olomouc - Budějovice 2:1, obrat do přestávky zajistil domácím tři body

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.09.2023 (16:58)     Sekcia sport

Olomoučtí fotbalisté v osmém kole Fortuna ligy potvrdili svou výbornou formu. Proti Budějovicím sice prohrávali, ale zásluhou Juliše a Navrátila ještě do přestávky výsledek otočili a připsali si výhru 2:1. Nadále se tak drží blízko čelu tabulky.

Do přestávky jsme neexistovali, zlobil se Trpišovský po poločasovém výbuchu v Rotterdamu

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.10.2021 (00:03)     Sekcia sport

Dva dramaticky odlišné poločasy předvedli fotbalisté Slavie Praha v druhém představení ve skupině E Konferenční ligy na půdě Feyenoordu Rotterdam. Do přestávky totiž jednoznačně dominoval nizozemský tým. Po pauze sice český výběr výrazně změnil obraz utkání, ovšem na vyrovnání nedosáhl. Feyenoord slavil výhru 2:1.

Další fiasko ve Francii. Derby mezi Lens a Lille narušili fanoušci

Fanoušek West Hamu letěl přes půlku světa, aby během mezinárodní přestávky viděl hrát novou klubovou posilu

Mladá Boleslav - Teplice 3:1, tři góly do půle, výhru jistil mladík Stránský