Krásná rána do šibenice a tým z Württemberska se odrazil ode dna

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.11.2021 (22:36)     Sekcia sport

Fotbalisté Stuttgartu se v německé lize dočkali po takřka dvou měsících vítězství. V předehrávce 13. kola porazili na domácím hřišti Mohuč 2:1 a výhry se dočkali po pěti zápasech. V tabulce se před víkendovým programem posunuli na 13. místo, Mohuč je devátá. celý článek

Procházka: Skvostná rána do šibenice, pak nová smlouva ve Zlíně

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.05.2022 (09:37)     Sekcia sport

Ve Zlíně si střihne minimálně ještě jednu sezonu na vrcholné úrovni. Fotbalový obránce Václav Procházka je platný i v 38 letech, a to na obou stranách hřiště. V sobotní domácí derniéře se postaral o nejpohlednější fotbalový moment, když se ranou z voleje trefil přesně do šibenice jablonecké brány.

Bayernu pomohl do finále i tajný trénink přímo uvnitř hotelu, nechtěný Gnabry zářil

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     20.08.2020 (11:46)     Sekcia sport

Serge Gnabry byl klíčovou postavou duelu mezi Bayernem a Lyonem. Jeho rána do šibenice a pohotová dorážka daly Mnichovu do poločasu vedení 2:0.

Máma Lingra kárala, že málo střílí. Tak šajtlí pověsil balon do šibenice

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.11.2020 (07:36)     Sekcia sport

První trefu v dresu pražské Slavie si velice pravděpodobně bude pamatovat do konce kariéry. Ondřej Lingr totiž na střelecký zápis po letním přestupu do Edenu čekal až do čtvrtečního duelu Evropské ligy na půdě Nice. Jeho nechytatelná rána zajistila Slavii na dlouhé minuty vedení a velmi pravděpodobně bude hitem televizních zpravodajství.

Prostě to tam nakvéroval. Jurásek zaujal, kouč mírnil ovace: Tohle nesmí slyšet!

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.03.2024 (19:14)     Sekcia sport

Podobné výkony by potřeboval ustálit. A hlavně: po opakovaných zdravotních problémech musí zůstat zdravý. Když má Matěj Jurásek, slávistický fotbalový klenot, den, jeho levačka je postrachem ligy, což v neděli poznaly Teplice. Nejprve parádní obstřel do šibenice, pak prudký švih a skrytá rána. „Prostě jsem to tam nakvéroval,“ pronesl s rošťáckým úsměvem

Hezky se to tam svezlo, liboval si plzeňský střelec Kalvach

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.09.2023 (00:38)     Sekcia sport

Pomohla mu teč soupeře, ale i tak to byla hodně výstavní rána! Záložník Lukáš Kalvach rozhodl o výhře fotbalové Plzně v úvodním duelu Konferenční ligy proti kosovskému Ballkani. V 74. minutě si za šestnáctkou bleskově zpracoval míč, napřáhl a vyslal povedený projektil. Míč zaplachtil naprosto ideálně a od horní tyčky se prudce odrazil za bezmocného brankáře Koliciho.

Olomouc loupila v Plzni. Umlátili jsme to, chválil kouč Moták

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.12.2020 (10:18)     Sekcia sport

První střelu plzeňský gólman Frodl vyrazil, druhá rána zadáka Ondruška cinkla do horní tyčky. Jenže puk se poté odrazil před odkrytou část branky a olomoucký útočník Jakub Valský rozhodl. Takhle padl v pátek ve třetí minutě prodloužení vítězný gól v utkání 26. kola hokejové extraligy v Plzni.

Kočka, která nechala Čechy projít až do finále Eura. Gólman Lama slaví šedesátiny

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.04.2023 (09:59)     Sekcia sport

Na Luboše Kubíka se dlouho díval. Odrazil se po levé ruce, ale stranu netrefil, neboť prudká rána mířila doprostřed branky. Pavla Nedvěda už vůbec nepřečetl. Patrik Berger se s tím nepáral, pálil nemilosrdně a přesně. Karel Poborský zase chytře. Jen na pátý pokus Karla Rady si francouzský brankář Bernard Lama málem sáhl. Co mu chybělo? Centimetr?

Po dřině v oslabení krásná rána jako odměna. Bod bereme, hlásí trenér Prostějova

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.11.2021 (10:40)     Sekcia sport

Zlatý bod vzhledem k průběhu zápasu získali druholigoví fotbalisté Prostějova proti Líšni po remíze 1:1. Od 29. minuty hráli po vyloučení Machynka v deseti, přesto se jim v poslední minutě podařilo vyrovnat krásnou střelou střídajícího Kopřivy.

Hádky, křik. Dejte si vlastňák, šokoval svůj tým trenér

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.10.2020 (06:44)     Sekcia sport

Zešílel? Trenér, který si objedná vlastní branku? K vidění byl v oberlize Bádenska-Württemberska na lavičce týmu Stuttgarter Kickers. Ramon Gehrmann skutečně po křiku, sporech a hrozícímu ostřejšímu konfliktu zavelel k tomu, aby si jeho tým dal vlastní gól a učinil zadost fair play. Nakonec přesto mohl slavit vítězství - 4:1.

Památeční puk? Dám ho doma někam výš, syn všechno bere, směje se Lenc

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.05.2021 (20:24)     Sekcia sport

Napřáhl, vymetl horní kout branky a poté rozdával zářivé úsměvy. Krásná rána proti Velké Británii zůstane Radanu Lencovi navždy v paměti. Liberecký křídelník patří od soboty na listinu českých hokejistů, kteří se pyšní vstřeleným gólem na světovém šampionátu.

FOTBAL ONLINE: Krásná rána veterána! Hübschman zařídil Jablonci vyrovnání

FOTBAL ONLINE: Krásná rána veterána! Hübschman zařídil Jablonci vyrovnání a stanovil nový rekord

Tohle není podvod, dušuje se Borussia. Haaland předvedl neuvěřitelný trik

Prostějovští loupežníci venku září, doma strádají. A Hradec je blízko lize

Poslední rána ustřelila zlato. Davidová doběhla ve vytrvalostním závodě šestá

Holanďanky z nás byly otrávené. Můj gól? Takové umím, říká Svitková

Gudas gólem a asistencí pomohl Floridě k první výhře, poprvé se radoval i Montreal

Nevídaný kousek soupeře Realu. Brankář trefil výkopem kameru nad stadionem

Tybor o pohárovém postupu hokejistů Pardubic: Mohli jsme rozhodnout dřív

Osudná poslední rána? Má klasická chyba. Trenér mě za ně honil s kopřivou, říká Davidová

Čavošova budějovická éra končí. Loučí se velký bojovník se silnou vůlí

Vydra o mizerné produktivitě Čechů: Vystřílíme se na rozcvičce a pak v zápase nic!

Dvojí rána pro český nároďák na MS! Nejhorší scénář se naplnil

Krutá rána. Místo velké šance konec sezony

Zklamaný, naštvaný, smutný. Je to velká rána, hlesl Barák po vyřazení

Na tréninku takhle střílím pořád, smál se Zlatohlávek. Jeho gól ale body nepřinesl

Dvojí rána pro český nároďák na MS! Nejhorší scénář se potvrdil

Za 32 kol se míč konečně odrazil jednou ke mně, jásá Černý. Viktoriány srazil do kolen

V Novém Městě ho zradila tříska a litoval Šlesingra. Fourcade popsal poslední sezonu

Slovácko si pochvaluje Ciciliu. Takový typ útočníka jsme neměli, těší Svědíka

Úžasný Boston, ale ne nejlepší. A našli Bruins budoucího centra pro Pastrňáka?

Zničehonic rána. Jak Lyles, Macík a spol. bourali a Hudsonovi vlétlo do oka sklo

Triumfující Rohan: Největší úspěch v kariéře. Vyhrát se šťouchem je neobvyklé

Nevěřil bys, kdo nás trénuje. Sparta vzpomíná na tragicky zesnulého Šurala

Dobrá akce, dej si tam tělo! Šilhavý vyměnil reprezentaci za trénink s dětmi

Rána pro rakouský tým! Další lyžař je kvůli vážnému zranění mimo hru

Krásná levá. Sláma s Chytilem si nejdřív dali kafe, pak Slavii

Vítězný přímák a dojatý Beckham. Messi při debutu v nastavení rozjásal Miami

Zakázané ovoce chutná nejvíce? Krásná dcera slavného trenéra randí s hvězdou konkurenčního týmu

Olomoucký Gřeš po prvním extraligovém gólu: Cílem je hrát nepříjemný hokej

Procházka zařídil Zlínu v ligové derniéře aspoň remízu. Předtím blahopřál bývalým parťákům z Plzně

Kontroverzní moment: slávistu Musovi přihrál na gól spoluhráč rukou