Sdruženář Portyk se na SP v Ruce po vydařeném skoku propadl, závod ovládli Němci

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.11.2021 (10:54)     Sekcia sport

Sdruženář Tomáš Portyk se na Světovém poháru v Ruce po vydařeném skoku v běžecké části propadl, na 28. místě ale opět jako jediný z Čechů bodoval. Druhý závod olympijské sezony ovládli Němci, z premiérového vítězství v kariéře se překvapivě radoval už po skoku vedoucí Terence Weber před zkušenými krajany Ericem Frenzelem a Vinzenzem Geigerem. celý článek

Sdruženář Portyk se na SP v Ruce po vydařeném skoku propadl, na 28. místě ale bodoval

Sdruženář Tomáš Portyk se na SP v Ruce po vydařeném skoku propadl, na 28. místě ale bodoval. Druhý závod sezony ovládli Němci, vyhrál Terence Weber.

Portyk se v běhu propadl, ve SP sdruženářů bere v Ruce až 28. místo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.11.2021 (16:45)     Sekcia sport

Tomáš Portyk se na Světovém poháru sdruženářů v Ruce po vydařeném skoku v běžecké části propadl, na 28. místě ale opět jako jediný z Čechů bodoval.

Sdruženář Portyk je v druhém závodu sezony SP po skoku devátý

Sdruženář Tomáš Portyk figuruje po skokanské části závodu Světového poháru v Ruce na devátém místě a do běhu na 10 kilometrů odstartuje v 15:30 s odstupem 32 sekund na prvního Němce Terence Webera. Český reprezentant v pátečním úvodním závodu olympijské sezony bodoval na 27. místě.

Sdruženář Portyk byl v Seefeldu 19., Riiberových potíží při skoku využil Geiger

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.01.2022 (16:06)     Sekcia sport

Sdruženář Tomáš Portyk doběhl v závodě Světového poháru v Seefeldu devatenáctý a o jediné místo zaostal za sezonním maximem. Po páteční 31. příčce se vrátil na bodované pozice, mimo ně naopak tentokrát zůstali Lukáš Daněk (37.) a Ondřej Pažout (45.). Jan Vytrval se mezi padesátku účastníků nekvalifikoval.

Český sdruženář Tomáš Portyk je v prvním závodě po skoku třináctý

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.02.2022 (10:09)     Sekcia sport

Z českých sdruženářů si v prvním závodě na ZOH zatím nejlépe vede Tomáš Portyk, po skoku je třináctý. V čele je Japonec Rjota Jamamoto.

Po krizi visel na gumě. Teď se těším, až se proletím, hlásil Portyk

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.02.2022 (16:42)     Sekcia sport

Po skoku byl třináctý, po běžecké části se propadl na konec druhé desítky. V kontextu celé zimy bral sdruženář Tomáš Portyk svůj výsledek v olympijském závodě všema deseti. „Vždyť na začátku sezony to se sportováním vypadalo bledě,“ připomínal období, kdy měl od lékařů nařízený klid a podstupoval všemožná vyšetření, která vyústila v diagnózu celkového vyčerpání organismu.

Sdruženář Portyk na úvod SP bodoval 23. místem, vyhrál suverén Riiber

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.11.2020 (15:53)     Sekcia sport

Tomáš Portyk zahájil ve finské Ruce sezonu Světového poháru v severské kombinaci 23. místem a dojel si pro body. Zvítězil nejlepší sdruženář minulých dvou ročníků Jarl Magnus Riiber z Norska.

Sdruženář Riiber vyhrál v Ruce jubilejní 50. závod SP, Češi nebodovali

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.11.2022 (16:28)     Sekcia sport

Hvězdný Nor Jarl Magnus Riiber vyhrál v Ruce jubilejní 50. závod Světového poháru v severské kombinaci. Čeští sdruženáři v sobotu na rozdíl od pátečního úvodního závodu sezony nebodovali, nejlepší z nich Tomáš Portyk obsadil 35. pozici.

Sdruženář Riiber vyhrál v Ruce jubilejní padesátý závod SP, Češi nebodovali

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.11.2022 (16:31)     Sekcia sport

Hvězdný Nor Jarl Magnus Riiber vyhrál v Ruce jubilejní 50. závod Světového poháru v severské kombinaci. Čeští sdruženáři dnes na rozdíl od pátečního úvodního závodu sezony nebodovali, nejlepší z nich Tomáš Portyk obsadil 35. pozici.

Sdruženář Portyk na úvod SP bodoval, vyhrál suverén Riiber

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.11.2020 (15:24)     Sekcia sport

Tomáš Portyk zahájil v Ruce sezonu SP v severské kombinaci 23. místem. Zvítězil Jarl Magnus Riiber z Norska.