Portyk se v běhu propadl, ve SP sdruženářů bere v Ruce až 28. místo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.11.2021 (16:45)     Sekcia sport

Tomáš Portyk se na Světovém poháru sdruženářů v Ruce po vydařeném skoku v běžecké části propadl, na 28. místě ale opět jako jediný z Čechů bodoval. celý článek

Riiber ovládl úvodní závod SP sdruženářů, Portyk v Ruce bodoval na 27. místě

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.11.2021 (15:52)     Sekcia sport

Obhájce titulu ve Světovém poháru sdruženářů Jarl-Magnus Riiber vstoupil vítězně i do nové sezony. Norský reprezentant vyhrál úvodní závod v Ruce a v elitním seriálu ovládl šestý závod v řadě. Z českých sdruženářů ve Finsku bodoval jen Tomáš Portyk, který na startu olympijské sezony obsadil 27. místo.

Portyk obsadil 22. místo v třetím závodu SP

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.11.2022 (16:17)     Sekcia sport

Tomáš Portyk obsadil 22. místo v třetím závodu SP v Ruce a zanamenal nejlepší výsledek českých sdruženářů v sezoně. Vyhrál Nor Jarl Magnus Riiber.

Riiber ovládl úvodní závod Světového poháru sdruženářů, bodoval i Portyk

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.11.2021 (16:26)     Sekcia sport

Obhájce titulu ve Světovém poháru sdruženářů Jarl-Magnus Riiber vstoupil vítězně také do nové sezony. Norský reprezentant ovládl úvodní závod v Ruce a v elitním seriálu vyhrál šestý závod v řadě. Z českých sdruženářů ve Finsku bodoval jen Tomáš Portyk, který skončil na 27. místě.

V úvodním Světovém poháru sdruženářů v Ruce bodovali Vytrval s Portykem

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.11.2022 (15:53)     Sekcia sport

V úvodním závodu Světového poháru v severské kombinaci v Ruce bodovali z českých sdruženářů Jan Vytrval a Tomáš Portyk, kteří obsadili 29. a 30. místo. Poprvé v kariéře vyhrál Němec Julian Schmid, který na pětikilometrové trati ve finském středisku předstihl vítěze skokanské části Japonce Rjotu Jamamota.

Třetí závod sdruženářů v Ruce vyhrál při absenci Riibera Oftebro

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.11.2020 (15:40)     Sekcia sport

Norský sdruženář Jens Luraas Oftebro vyhrál závěrečný třetí závod Světového poháru ve finské Ruce. Celkovým vítězem třídílné série se stal jeho krajan Jarl Magnus Riiber, i když kvůli diskvalifikaci ve skokanské části nemohl odstartovat do běhu. Tomáš Portyk dnes obsadil první nebodované 31. místo.

Sdruženář Portyk se na SP v Ruce po vydařeném skoku propadl, na 28. místě ale bodoval

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.11.2021 (10:54)     Sekcia sport

Sdruženář Tomáš Portyk se na SP v Ruce po vydařeném skoku propadl, na 28. místě ale bodoval. Druhý závod sezony ovládli Němci, vyhrál Terence Weber.

Sdruženář Portyk byl v SP s hromadným startem dvaadvacátý, opět vyhrál Riiber

Tomáš Portyk obsadil 22. místo v třetím závodu Světového poháru v severské kombinaci v Ruce a zaznamenal nejlepší výsledek českých sdruženářů v nové sezoně. Stejně jako v sobotu vyhrál úřadující čtyřnásobný vítěz seriálu Jarl Magnus Riiber z Norska.

Sdruženář Portyk se na SP v Ruce po vydařeném skoku propadl, závod ovládli Němci

Sdruženář Tomáš Portyk se na Světovém poháru v Ruce po vydařeném skoku v běžecké části propadl, na 28. místě ale opět jako jediný z Čechů bodoval. Druhý závod olympijské sezony ovládli Němci, z premiérového vítězství v kariéře se překvapivě radoval už po skoku vedoucí Terence Weber před zkušenými krajany Ericem Frenzelem a Vinzenzem Geigerem.

Najít správný balanc. Portyk o roli hmotnosti u sdruženářů i sezoně

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.12.2022 (16:01)     Sekcia sport

Se sezonou zatím spokojený není. Ve finské Ruce byl sice jednou dvaadvacátý, v dalších závodech ale končil až ve čtvrté či páté desítce. „Hlavně na můstku jsem se do toho nemohl dostat,“ povídá sdruženář Tomáš Portyk.

Riiber nahání rekord v počtu triumfů, Portyk v Lillehammeru nebodoval

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.12.2021 (14:59)     Sekcia sport

Čtvrtý individuální závod Světového poháru sdruženářů vyhrál v Lillehammeru domácí Nor Jarl Magnus Riiber a po třetím vítězství v sezoně zvýšil průběžné vedení v hodnocení seriálu. Nejlepší Čech Tomáš Portyk klesl v běhu na 31. pozici a poprvé v sezoně nebodoval.

Úvodní závod Světového poháru sdruženářů vyhrál Schmid, bodovali dva Češi

Geiger vyhrál olympijský závod sdruženářů na středním můstku, Portyk byl dvacátý