Will přišel minutu před koncem o čisté konto, Čeljabinsk ale vyhrál

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.12.2021 (15:41)     Sekcia sport

Brankář Roman Will přišel minutu a čtvrt před koncem dnešního zápasu Čeljabinsku proti hokejistům Spartaku Moskva o druhou nulu v sezoně KHL. Favorizovaný Traktor nicméně i díky dvoubodovým příspěvkům českých útočníků Tomáše Hyky a Lukáše Sedláka zvítězil 4:1. celý článek

Will přišel minutu před koncem o čisté konto, Čeljabinsk ale Spartak zdolal

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.12.2021 (15:32)     Sekcia sport

Brankář Roman Will přišel minutu a čtvrt před koncem zápasu Čeljabinsku proti hokejistům Spartaku Moskva o druhou nulu v sezoně KHL. Favorizovaný Traktor nicméně i díky dvoubodovým příspěvkům českých útočníků Tomáše Hyky a Lukáše Sedláka zvítězil 4:1.

Jekatěrinburg vyhrál v Ufě, Kovář přišel o nulu šest minut před koncem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.09.2020 (19:18)     Sekcia sport

Jakub Kovář pomohl hokejistům Jekatěrinburgu ukončit v KHL sérii tří porážek. Avtomobilist vyhrál na ledě Ufy 4:1, český gólman k tomu pomohl 23 zákroky a o čisté konto ho domácí hráči připravili až necelých šest minut před koncem.

Will v závěru přišel o nulu, ale Čeljabinsk ukončil sérii proher

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.01.2021 (19:37)     Sekcia sport

Brankář Roman Will přišel tři a půl minuty před koncem utkání s Podolskem o šanci na čtvrté čisté konto v sezoně, s Čeljabinskem se ale radoval z výhry 2:1. Český gólman nestačil za stavu 2:0 na blafák Kasparse Daugavinše, kterého vyslal do brejku dlouhým pasem obránce Jakub Jeřábek. Následnou závěrečnou snahu o vyrovnání i za pomoci power play už Traktor ustál a ukončil sérii pěti porážek.

Češi měli v NHL nabito! Vaněček slavil výhru se slovenským obrem

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.02.2021 (04:46)     Sekcia sport

Český útočník Jakub Vrána vstřelil vítězný gól Washingtonu v duelu s Pittsburghem v NHL. Tým Capitals vyhrál 3:1, gólman Vítek Vaněček přišel o čisté konto necelých pět minut před koncem. Gólovou radost si užil i Pavel Zacha z New Jersey. Ďáblové vyhráli nad NY Rangers 5:2. V dalším utkání Buffalo podlehlo NY Islanders 0:3.

Češi měli v NHL nabito! Vaněček slavil výhru se slovenskou legendou

Hykův gól pomohl hokejistům Čeljabinsku k výhře v Omsku a do čela KHL

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.12.2021 (16:42)     Sekcia sport

Gól Tomáše Hyky pomohl hokejistům Čeljabinsku do čela KHL. Traktor vyhrál v Omsku 3:1, brankář Roman Will a nejproduktivnější český hráč v lize Lukáš Sedlák si ve vítězném týmu připsali po asistenci. Will zneškodnil 46 střel domácích hráčů a o čisté konto přišel až 57 sekund před koncem.

Tři body byly na dosah. Nakonec ale fotbalistům Jihlavy zůstal jen jeden

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.12.2020 (13:19)     Sekcia sport

Jen kousek od skvělého výsledku byli v posledním zápase podzimní části druhé ligy jihlavští fotbalisté. Ještě minutu před koncem vedli na hřišti Viktorie Žižkov 1:0, jenže čisté konto neuhájili a nakonec se museli spokojit s bodem za remízu 1:1.

Will vychytal nulu, Hyka se Sedlákem bodovali a Čeljabinsk znovu vyhrál

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.01.2022 (20:17)     Sekcia sport

Brankář Roman Will vychytal podruhé v sezoně Kontinentální hokejové ligy čisté konto a byl jedním ze strůjců výhry Čeljabinsku 4:0 nad čínským účastníkem soutěže Kunlunem. Na šestém vítězství Traktoru za sebou se dvěma asistencemi podílel Tomáš Hyka a jednu gólovou přihrávku zaznamenal další český útočník Lukáš Sedlák.

Cenná výhra hokejistů ve Stockholmu. Langhamer přiváděl Švédy k zoufalství

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.05.2022 (11:22)     Sekcia sport

Doslova životní zápas odchytal ve Stockholmu 27letý Marek Langhamer, jenž zastavil 36 střel domácích a byl tak pilířem reprezentace při jejich vítězném vstupu do Švédských hokejových her. O čisté konto přišel až osmnáct vteřin před koncem. Gólově se o výhru 2:1 postarali David Sklenička a Jakub Vrána.

Koubek vychytal první čisté konto v sezoně, Bayern si upevnil vedení

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.05.2023 (17:40)     Sekcia sport

Brankář Tomáš Koubek vychytal v německé fotbalové lize čisté konto při vítězství Augsburgu 1:0 nad Unionem Berlín, který tím přišel o třetí místo v tabulce. Bayern Mnichov zvítězil 2:1 v Brémách s Jiřím Pavlenkou v brance a upevnil si první místo v tabulce.

Hvězdná posila Nottinghamu udržela čisté konto

Koubek vychytal první čisté konto v sezoně, Augsburg porazil Union Berlín

Stopka Nečasovi, pohroma ale přiletěla 19 sekund před koncem. Florida ztratila body, sérii i klíčové hráče

Pražané zlomili bojovné Rytíře ve třetí třetině, Kořenář slaví čisté konto

Pavlenka udržel čisté konto

Čeljabinsk s třemi Čechy prošel do čtvrtfinále. Klokovi s Knotem sezona v Rusku končí