Ostrava - Č. Budějovice 3:1, za sedm minut o dva góly, pak měli domácí pohodu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.12.2021 (16:59)     Sekcia sport

Během sedmi minut vedli fotbalisté Baníku Ostrava už o dva góly a zápas proti Českým Budějovicím nakonec dohráli v klidu. Vítězstvím 4:1 si upevnili postavení na pátém místě ligové tabulky. celý článek

Slovácko - Baník Ostrava 2:1, domácí rozhodli už v úvodu dvěma góly

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.03.2021 (15:50)     Sekcia sport

Dva góly během sedmi minut v úvodní půlhodině stačily fotbalistům Slovácka k tomu, aby v utkání 24. kola proti Baníku Ostrava vyhráli. Hosté sice krátce po půli snížili díky vlastní brance Šimka, ale vyrovnat se jim nepodařilo.

Budějovice - Ostrava 3:0, nejdřív břevno, potom smršť. Poslední tým se zaskvěl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.02.2024 (17:02)     Sekcia sport

Fotbalisté Českých Budějovic přejeli v prvním jarním kole Baník Ostrava 3:0 a povedeným výkonem dali jasně najevo, že to s bojem o záchranu myslí vážně. Všechny góly padly ve druhém poločase v průběhu pouhých deseti minut.

Florbalistky Chodova porazily FBC Ostrava 7:0 a získaly potřetí domácí pohár

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     13.02.2024 (19:18)     Sekcia sport

České Budějovice - Chodov vyhrál v ženském finále Poháru Českého florbalu v Českých Budějovicích nad FBC Ostrava 7:0 a ovládl jej potřetí v historii. Dvěma góly a asistencí k tomu pomohla Lucie Baldreichová...

Příbram - Bohemians 1:4, po půli kanonáda, hosté dali tři góly za sedm minut

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.04.2021 (17:04)     Sekcia sport

Fotbalisté pražských Bohemians 1905 si v Příbrami zastříleli. Po bezbrankovém poločase dali po změně stran čtyři góly, tři z nich po vedení 1:0 padly za pouhých sedm minut. Dvěma zásahy se blýskl střídající Keita.

Vítkovice čtyřmi góly ve druhé části zničily Motor

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.02.2021 (19:19)     Sekcia sport

Vítkovičtí hokejisté porazili ve 45. kole extraligy České Budějovice po jasném průběhu 5:3. Domácí zlomili odpor nováčka čtyřmi góly během jedenácti minut ve druhé části, když gól a přihrávku si připsal Rastislav Dej. Hostující Miroslav Holec dvěma góly v závěru už pouze zkorigoval vysoké vedení domácích.

Strasti před ligou. Nakažené má po Plzni se Slavií i Bohemians, Budějovice, Olomouc a Ostrava

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     21.08.2020 (20:44)     Sekcia sport

Počet prvoligových fotbalových týmů, kde se bezprostředně před zahájením nejvyšší soutěže prokázal koronavirus, narostl na pět. K Plzni se dnes přidaly Olomouc, Bohemians 1905, České Budějovice a Ostrava. Západočeši měli další testy negativní a mohli nastoupit k zahajovacímu zápasu s Opavou, který vyhráli 3:1. Opakované testy dopadly negativně také v Olomouci, jejíž zdraví hráči by měli v sobotu přivítat Liberec.

Ostrava - Jablonec 2:1, tři penalty, proměňoval však jen domácí Azevedo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.02.2021 (16:07)     Sekcia sport

Dva proměněné pokutové kopy brazilského záložníka Azeveda zajistily Baníku Ostrava cenné vítězství 2:1 nad Jabloncem. I hosté měli k dispozici penaltu, Kratochvíla ale vychytal domácí gólman Laštůvka.

Brutálních sedm minut a Olomouc byla bez bodu. Dvě fatální chyby, litoval kouč

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.01.2021 (12:16)     Sekcia sport

Dvě třetiny drželi nejlepší extraligovou ofenzivu na uzdě, olomoučtí hokejisté Spartu i přestříleli, byli nebezpečnější, jenže na začátku třetí třetiny měli kruciální výpadek. Pro Hanáky to bylo v pátek brutálních sedm minut.

Olomouc - Ostrava 0:2, domácí zahodili v závěru penaltu, pak hosté dali druhý gól

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.04.2021 (15:51)     Sekcia sport

Souboj sousedů v tabulce vyzněl pro fotbalisty Baníku Ostrava. V 29. kole Fortuna ligy vyhráli v Olomouci 2:0 a soupeři se vzdálili na pět bodů. Góly dávali mladíci Buchta a Kaloč v nastavení. Ještě za stavu 0:1 domácí Gonzáles v 90. minutě neproměnil penaltu.

Ostrava - Budějovice 0:0, hosté chtějí napravit debakl se Slavií, domácí remízu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.08.2020 (18:01)     Sekcia sport

Fotbalová liga pokračuje druhým kolem, předehrávkou mezi Baníkem Ostrava a Českými Budějovicemi. Obě mužstva napravují nepovedený vstup do soutěže: domácí chtějí utnout sérii osmi utkání bez vítězství, Dynamo chce zapomenout na debakl 0:6 se Slavií. Duel startuje v 18 hodin a můžete jej sledovat minutu po minutě.

Fotbalisté Ostravy porazili České Budějovice 4:1 a šest kol po sobě bodovali

Ostrava podruhé v sezoně deklasovala Příbram, doma vyhrála 5:0. Zlín porazil Budějovice

Č. Budějovice - Zlín 2:2, čekání na domácí výhru trvá, hosté dotahovali

Č. Budějovice - Liberec 3:2, dva góly v nastavení, šťastnější nakonec domácí

Sedm letenských kulí po 22 letech! Krejčí mladší stihl hattrick za šestnáct minut

Ostrava si z Pardubic veze stovku, direkt dostala už v úvodu

Koncert střelce Benzemy: na hattrick mu stačilo sedm minut, Real vyhrál 6:0

Kdyby to skončilo v 70. minutě... Kolaps, můj tým má limity, žehrá Mourinho

Góly střílí pro nemocného otce. Tohle je jen začátek, říká Tanko z Baníku

Zajíc se chce v Budějovicích nastartovat: Mám velkou motivaci dávat góly

Mátožný Liverpool. Chybí šance i góly a trenér Klopp si stěžuje na sudí

První góly až na osmý pokus. Už jsem byl i terčem vtípků, vykládal útočník Kubala

ONLINE: Ostrava - Pardubice 0:0, sebevědomí domácí, hosté na výhru čekají

Horor na jihu a vztek pod rouškou. Prvních pět minut bylo naprosto tristních, říkal zdrcený Prospal

Ostrava - Teplice 2:1, dva rychlé góly po půli, záchranu mají jistou i poražení

Hlavy dole, psychika bídná. V prodloužení ale Vítkovičtí Olomouc zlomili

Životní trefou na sedm minut zmrazil San Siro. Byl jsem v euforii úplně mimo, vzpomíná Jun

Č. Budějovice - Bohemians 2:1, efektivní domácí nasměroval k výhře Trummer

České Budějovice - Ostrava 2:1, smolný debut pro stopera Říhu. Výhru trefil Čermák

Č. Budějovice - Opava, potvrdí domácí formu s posledním týmem tabulky?

Útočník Jurásek opět zničil Baník. Jsem z Karviné, možná mi to dává sílu, smál se

ONLINE: Ostrava hraje s Boleslaví, Hradec proti Pardubicím. Budějovice v Jablonci

Kane dal dva góly, ale Tottenham jen remizoval

Sparta rychle ztratila pohodu. Uklidní se aspoň v Líšni?

Klidnější zima byla blízko. Hradec teď má další pokus v Budějovicích

Boleslav - Budějovice 2:2, domácí vedli o dva góly, o výhru přišli na konci

Zlín - Ostrava 2:1, domácí se před plným stadionem odlepili z posledního místa

Oceláři za šest minut převrátili skóre. Darovali jsme jim góly lacino, litoval sparťan Řepík