Energie znovu padla, důležité body vezou Tygři

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.12.2021 (19:59)     Sekcia sport

Hokejisté Karlových Varů prohráli ve 33. kole extraligy na svém ledě s Libercem 2:3. celý článek

Hokejová Energie vydřela prodloužení, tam ale padla

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.03.2021 (20:20)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic zvítězili v pátečním utkání 51. kola Tipsport extraligy doma nad Karlovými Vary. Energie sice ve třetí třetině vyrovnala a dovedla duel do prodloužení, tam ale padla.

Omikron kosí extraligu! Bílí Tygři loupili na ledě Komety

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.01.2022 (17:03)     Sekcia sport

Šíření omikronu dovolilo z původní porce naplánovaných úterních duelů 43. kola hokejové Tipsport extraligy sehrát jediný. Liberečtí Bílí Tygři potvrdili zlepšenou formu a z Brna vezou tři body za výhru 4:1, díky čemuž se v tabulce posunuli už na šesté místo. Na elitní čtyřku, kterou uzavírá Plzeň, ztrácejí Severočeši po třetím vítězství v řadě už jen tři body. Zbývající zápasy Plzeň - Zlín, Pardubice - Olomouc, České Budějovice - Vítkovice, Litvínov - Hradec Králové a Sparta - Karlovy Vary musely být odloženy kvůli covidu v kádru.

Teplice vezou důležité tři body z Olomouce

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.04.2023 (18:04)     Sekcia sport

Fotbalová liga - 28. kolo: Olomouc - Teplice 1:2. Branky: 79. pokorný - 45.+4 Hybš z pen., 84. Urbanec.

Omikron kosí extraligu! Bílí Tygři oloupili Kometu

Prudký nárůst případů omikronu dovolil z původní porce naplánovaných úterních duelů 43. kola hokejové Tipsport extraligy sehrát jediný. Liberečtí Bílí Tygři v něm potvrdili zlepšenou formu a z Brna vezou tři body za výhru 4:1, díky čemuž se v tabulce posunuli už na šesté místo. Kometa ještě po polovině zápasu vedla, ale hosté skóre otočili, potřetí za sebou naplno bodovali a na elitní čtyřku, kterou uzavírá Plzeň, ztrácejí Severočeši už jen tři body. Dvěma góly se blýskl útočník Marek Zachar, branku a nahrávku zaznamenal další forvard Tomáš Filippi.

Tygři skolili Energii a slaví důležité tři body

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.10.2021 (20:22)     Sekcia sport

Hokejisté Liberce porazili v 18. kole Tipsport extraligy na svém ledě Karlovy Vary 3:2.

Souček s Coufalem slaví, West Ham získal důležité body. Chelsea znovu prohrála

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.04.2023 (15:29)     Sekcia sport

Fotbalisté West Hamu s Tomášem Součkem a Vladimírem Coufalem v sestavě vyhráli v anglické lize 1:0 na hřišti Fulhamu a získali důležité body v boji o udržení Premier League. Manchester United ve 30. kole potvrdili roli favorita a doma porazil 2:0 Everton.

Energie padla v prodloužení, Tygři drží čtvrté místo

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.03.2023 (20:36)     Sekcia sport

Hokejisté Karlových Varů prohráli v 51. kole Tipsport extraligy s Libercem na vlastním ledě po prodloužení 3:4. Severočeši tak stále drží čtvrté místo o skóre před Hradcem Králové.

Ach ta koncovka. Ani devětatřicet střel nestačilo k brance, Energie doma padla

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.12.2022 (23:29)     Sekcia sport

Po vítězství v Českých Budějovicích čekal karlovarskou Energii další soused v tabulce české nejvyšší hokejové soutěže. V rámci dvacátého pátého kola hostila Energie doma Liberec. Hosté si z lázeňského města odvezli tři body za vítězství 2:0. Hlavním strůjcem úspěchu byl hostující brankář Petr Kváča, kterého po zápase velebil i útočník domácích Daniel Kružík.

Plzeň předvedla báječný obrat, slaví i Sparta. Klokani vezou tři body

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.02.2023 (06:17)     Sekcia sport

Sešívaní v sobotu nezaváhali a hodili rukavici svým nejbližším pronásledovatelům. A Plzeň ji v nedělním programu 18. kola Fortuna ligy hrdě zvedla. Úřadující mistr ve druhé půli v Brně otočil třemi trefami nepříznivé skóre a po výhře 3:1 znovu dýchá Slavii na záda. Také v dalších nedělních odpoledních zápasech se více dařilo hostům. Liberec zvítězil 2:0 v Českých Budějovicích a Bohemians vezou tři body po výhře stejným výsledkem nad Hradcem Králové. Sparta pak od 18:00 hostí Mladou Boleslav (stav je zatím 3:1). Přímé přenosy vysílá O2 TV Sport, všechna utkání můžete sledovat v online reportážích na Sport.cz.

FOTBAL ONLINE: Divoký úvod na Letné! Plzeň předvedla báječný obrat, Klokani vezou tři body

FOTBAL ONLINE: Penalta! Sparta otáčí zápas. Plzeň předvedla báječný obrat, Klokani vezou tři body

Pardubice berou ze záchranářské bitvy tři důležité body

Tabulku sledujeme, je to tam těsné, říká karlovarský kapitán Černoch

Bayer přišel remízou se Stuttgartem o důležité body v boji o Evropu

Leverkusen přišel remízou 1:1 se Stuttgartem o důležité body v boji o Evropu

Formánek a Basz mají z Francie důležité body

Tygři stopli Spartu. Nevěšíme hlavy, prohrát jednou za čas je vždycky dobrý, řekl Tomášek

Pražané venku hoří, padli i potřetí. Bílí Tygři drží druhé místo

HOKEJ ONLINE: Pardubice hostí Liberec, Budějovice hrají s Vary

Bílí Tygři vyhráli v Olomouci a udrželi se ve hře o elitní čtyřku

Bílí Tygři se prokousali do elitní čtyřky, rozhodl Knot

HOKEJ ONLINE: Dynamo otáčí bitvu s Libercem. Vary drží náskok z první minuty

HOKEJ ONLINE: Liberec využil přesilovku, v Pardubicích vede. Vary udeřily v první minutě

Hašek děkoval po úspěšné premiéře za body vkleče pánubohu. Neskutečná úleva, svěřil se po odvolané penaltě

Vrátí se United na vítěznou vlnu proti Saints? Tottenham hraje o důležité body s Wolves

To nebyl hezký pohled. Děsivý kop na hlavu knokautoval českou bojovnici, miliony se vzdalují

FOTBAL ONLINE: Divoký poločas na Letné. Sparta zavelela k obratu

FOTBAL ONLINE: Na Letné jde do tuhého. Sparta drží těsné vedení

FOTBAL ONLINE: Divoký poločas na Letné. Sparta bleskově srovnala

Kolo plné prodloužení! Mistr ztratil body, Mountfield zkrotil Bílé Tygry a je znovu druhý

Z Tygrů spadla deka a opět vítězí. Škoda, že teď bude přestávka, míní nečekaný hrdina Ordoš

Měli jsme šanci vyhrát, říká karlovarský útočník Machač o Liberci

FOTBAL ONLINE: Sparta hostí ostravský Baník. Teplice překvapivě vyhrály, oslabený Zlín bere bod

FOTBAL ONLINE: Teplice zaskočily Liberec, oslabený Zlín vydoloval bod. Chystá se Sparta

Arsenal ztratil další důležité body. Mikel Arteta po utkání zkritizoval počínání VARu při ofsajdové situaci

Věřím, že nám pauza prospěla, říká trenér Nového Veselí před osmifinále poháru

FOTBAL ONLINE: Teplice zaskočily Liberec, oslabený Zlín vydoloval bod. Výhru bere i Slovácko

Testy na covid Plíšková prošla, ale na nejrychlejším povrchu nakonec padla

Medailová tečka! České hokejistky vezou znovu bronz z mistrovství světa

Vítězná série pokračuje, Bílí Tygři opět získali dva body

Bílí Tygři tahají nechtěný rekord. Tohle jsem ještě nezažil, přiznal Flynn

Cyklisté týmu Elkov Kasper vezou ze Slovinska cenné body, nejvíc Schlegel

Fotbalisté Třince získali v boji o záchranu důležité body, Sparta B přišla o výhru v derby v závěru

HOKEJ ONLINE: Sparta v Pardubicích snižuje, Kladno schytalo ostudnou porážku, Kometa padla