Palát rozhodl v prodloužení, Hertl s Šimkem přispěli ke kanonádě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.12.2021 (07:44)     Sekcia sport

Po vánoční přestávce prodloužené odkladem zápasů kvůli šířící se nákaze koronavirem mezi hráči hokejová NHL ožila třemi úterními duely. Tampa porazila Montreal 5:4 gólem Ondřeje Paláta z prodloužení, Vegas urvalo dva body na ledě LA a divokým výsledkem 8:7 po nájezdech skončila partie San Jose s Arizonou. Za domácí se gólově prosadili Tomáš Hertl a Radim Šimek. celý článek

Tampa Bay dál válí, Palát proti Montrealu rozhodl v prodloužení

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     29.12.2021 (06:53)     Sekcia sport

Hokejový útočník Ondřej Palát rozhodl v NHL gólem v prodloužení o výhře Tampy Bay 5:4 nad Montrealem a byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu.

Nečas rozhodl prodloužení, v NHL skórovali i Hertl se Zachou

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     10.11.2021 (06:46)     Sekcia sport

New York - Hokejový útočník Martin Nečas rozhodl v NHL gólem v prodloužení o výhře Caroliny 2:1 na ledě Tampy Bay a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Tomáš Hertl pojistil trefou...

Florida devíti góly deklasovala rivaly, Hertl rozhodl v prodloužení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.12.2021 (07:48)     Sekcia sport

Ze čtvrtečního programu hokejové NHL vyčnívá nečekaný debakl z floridského derby. Panthers na domácím ledě roznesli tým Tampa Bay vysoko 9:3. Jednu asistenci si připsal bek Radko Gudas, za hosty mírnil skóre dvěma přihrávkami Ondřej Palát. Také v dalších duelech se prosadili Češi, Tomáš Hertl asistencí a gólem z prodloužení zařídil výhru San Jose a po jedné asistenci měli Martin Nečas z Caroliny s Jakubem Voráčkem z Columbusu.

Skvělý Hertl se prosadil podruhé v řadě a rozhodl prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.04.2024 (06:14)     Sekcia sport

Český útočník ve službách Vegas Tomáš Hertl se začíná v novém prostředí prosazovat naplno. Prosadil se ve druhém duelu v řadě, když gólem na 4:3 rozhodl prodloužení. Chicago s Mrázkem v brance přivítalo Carolinu s Nečasem v sestavě, forvard Hurricanes mohl být po závěrečné siréně šťastnější, jeho tým zvítězil 4:2.

Toronto se vyhouplo do čela NHL, porazilo Vancouver. Z Čechů zasáhli do sobotních utkání jen Hertl s Šimkem

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     07.02.2021 (08:09)     Sekcia sport

Hokejisté Toronta porazili Vancouver 5:1 a s 19 body vedou tabulku NHL před Bostonem a Montrealem. Dvěma góly se pod výhru podepsali Wayne Simmonds a Auston Matthews, který skóroval posedmé v řadě a s deseti trefami je nejlepším střelcem soutěže. Ze šesti utkání sobotního programu zasáhli do hry z českých hráčů jen Tomáš Hertl s Radimem Šimkem a se San Jose podlehli v Anaheimu 1:2 po nájezdech.

Palát pomohl dvěma body k výhře Tampy, Hertl opět skóroval

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     14.02.2021 (06:58)     Sekcia sport

New York - Hokejový útočník Ondřej Palát přispěl v NHL gólem a přihrávkou k výhře Tampy Bay 6:1 na ledě Floridy. Tomáš Hertl neodvrátil šestou trefou sezony porážku San Jose 1:3...

Palát rozhodl v prodloužení bitvu s Montrealem

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.12.2021 (06:20)     Sekcia sport

Hokejisté Tampy Bay porazili v nočním zápase NHL na svém ledě Montreal 5:4 po prodloužení. O vítěznou branku Blesků se postaral český útočník Ondřej Palát, který byl také vyhlášen druhou hvězdou zápasu. Zbývající dvě dnešní utkání Los Angeles - Vegas Golden Knights a San Jose s Arizonou se ještě hrají.

Palát gólem vracel Tampu do hry, v prodloužení ale rozhodlo Colorado

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.06.2022 (05:20)     Sekcia sport

Hokejisté Colorada zvítězili v úvodním zápase finálové série play off NHL. Nad obhájci Stanley Cupu z Tampy uspěli 4:3 po prodloužení. To v jeho druhé minutě rozhodl útočník Andre Burakovsky. V dresu hostů se v řádné hrací době střelecky prosadil český útočník Ondřej Palát.

Nečas suverénní trefou rozhodl prodloužení, v NHL skórovali i Hertl se Zachou

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     10.11.2021 (06:56)     Sekcia sport

Pastrňák rozhodl prodloužení. Gól slavili také Kubalík, Hertl a Vrána

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.03.2023 (07:12)     Sekcia sport

Další střelecky vydařený večer prožili čeští útočníci v NHL. Ve čtvrtečních duelech se prosadil druhý nejlepší kanonýr soutěže David Pastrňák, jenž v prodloužení rozhodl o výhře Bostonu 2:1 nad Columbusem. Formu opětovně potvrdil Jakub Vrána ze St. Louis a přesně mířili také Dominik Kubalík z Detroitu a Tomáš Hertl ze San Jose. V bráně se představili Vítek Vaněček z New Jersey a Petr Mrázek z Chicaga.

Palát rozhodl v prodloužení bitvu s Montrealem, Arizoně nestačilo na výhru ani sedm gólů