Grohová dojela v dalším závodu Ski Classics na sedmnáctém místě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.01.2022 (14:29)     Sekcia sport

Kateřina Grohová skončila sedmnáctá v dalším závodu seriálu dálkových běhů na lyžích Ski Classics. Premiérový ročník novinky laufařského seriálu Prato Piazza Mountain Challenge na 32 kilometrů vyhráli Švédové Ida Dahlová a Johannes Eklöf. celý článek

Grohová byla v dalším závodu Ski Classics sedmnáctá

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.01.2022 (14:24)     Sekcia sport

Grohová byla ve 3. etapě Ski Classics čtrnáctá, vyhráli Švédové Novak a Norgrenová

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.01.2022 (16:08)     Sekcia sport

Karolína Grohová se postarala 14. místem o nejlepší český výsledek ve třetím dílu seriálu dálkových běhů na lyžích Ski Classics. Pustertaler Marathon v Dolomitech na 62 kilometrů vyhráli Švéd s českými kořeny Max Novak a jeho krajanka Britta Johanssonová Norgrenová.

Grohová byla patnáctá v závodu La Diagonela, Šrail doběhl dvacátý

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.01.2022 (14:55)     Sekcia sport

Karolína Grohová obsadila patnácté místo v závodě Engadin La Diagonela, jenž byl šestým dílem série dálkových běhů na lyžích Ski Classics. Nejlepší z českých mužů byl na trati 55 km klasickou technikou dvacátý Jan Šrail.

Běžkyně Smutná dojela Marcialongu jedenáctá, Pliska byl 21.

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.01.2021 (12:55)     Sekcia sport

Běžkyně na lyžích Kateřina Smutná dojela jedenáctá do cíle sedmdesátikilometrové Marcialongy. Z českých mužů byl v dalším závodu seriálu Visma Ski Classics nejlepší jednadvacátý Jiří Pliska.

Grohová doběhla čtrnáctá ve třetí etapě Ski Classics v Itálii

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.01.2022 (16:10)     Sekcia sport

Kateřina Grohová se postarala 14. místem o nejlepší český výsledek ve třetím dílu seriálu dálkových běhů na lyžích Ski Classics. Pustertaler Marathon v Dolomitech dlouhý 62 kilometrů vyhráli Švéd s českými kořeny Max Novak a jeho krajanka Britta Johanssonová Norgrenová. Oba zároveň vedou průběžné pořadí seriálu, jehož tradiční součást Jizerská padesátka má termín 13. února.

Norgrenová se triumfem v Levi rozloučila s kariérou ve Ski Classics

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.04.2022 (13:41)     Sekcia sport

Závěrečný závod seriálu Ski Classics vyhráli Švédové Emil Persson a Britta Johanssonová Norgrenová, pro kterou to na sedmdesátikilometrové trati z Ylläs do Levi byla zároveň rozlučka s kariérou. O nejlepší český výsledek se ve Finsku postarala na 24. místě Karolína Grohová, mezi muži Fabián Štoček obsadil 26. pozici.

Norgrenová se výhrou v Levi rozloučila s kariérou ve Ski Classics

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.04.2022 (12:57)     Sekcia sport

Smutná doběhla i v druhém závodu Ski Classics na pátém místě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.01.2021 (11:36)     Sekcia sport

Páté místo obsadila Kateřina Smutná v druhém závodu seriálu dálkových běhů na lyžích Ski Classics Toblach - Cortina d'Ampezzo. Zopakovala tak týden starý výsledek ze švýcarské La Diagonely. Vyhrála Švédka Lina Korsgrenová, za kterou Smutná na trati dlouhé 38 kilometrů ztratila 4:43 minuty.

Marcialonga se prostě nebalí, ukázala Smutná. Dojela jedenáctá

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.01.2021 (13:04)     Sekcia sport

Myslela výš, jenže za polovinou sedmdesátikilometrové Marcialongy přibrzdily Kateřinu Smutnou lyže, které si přestaly tykat s mokrým a těžkým sněhem. I proto česká dálková běžkyně skončila ve slavném italském závodu jednu pozici za elitní desítkou. Mezi muži byl v dalším podniku seriálu Visma Ski Classics nejlepším z Čechů jedenadvacátý Jiří Pliska.

Vracím se a nevracím, říká Jakš. Pojede několik závodů Ski Classics

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.09.2020 (15:46)     Sekcia sport

V roce 2018 ukončil kariéru, teď se olympijský medailista ze štafety v běhu na lyžích Martin Jakš k závodění vrátí. Někdejší mistr světa do 23 let v zimě odjede několik závodů za Silvini Madshus Team v seriálu dálkových běhů Ski Classics.

Smutná doběhla i v druhém závodu Ski Classics pátá

Nevím, co se děje, divila se Ledecká. Nevyšel jí ani druhý sjezd, dojela na 22. místě

Schützová doběhla devátá v závodu Ski Classics v Itálii

Předposlední závod Ski Classics měl premiérové vítěze Nyengeta a Anderssonovou

Běžkyně na lyžích Hujerová byla druhá v závodě Ski Classics v Itálii

Hirt o nové smlouvě: Každý, kdo jde do Quick-Stepu, jde nahoru. Snad i já

Fernstädtová dojela v Siguldě desátá, ve Finsku zabodují čeští bežkaři

Smutná doběhla v novém švédském laufařském závodu šestá

Slavná Jizerská 50 se blíží. Jaký je program 57. ročníku závodu?

Zatloukal a Grohová mistry v lyžařském maratónu

Smutnou ve druhém laufařském závodu ve Švédsku zastavila křeč

Comeback. Ledecká dojela v elitní desítce

Sdruženář Portyk je v druhém závodu sezony SP po skoku devátý

Seriál dálkových běhů Ski Classics ovládli Norové Fletenová a Hoel

Norská suverénka. Eckhoffová vybojovala na MS ve stíhačce třetí zlato, Davidová dojela na 32.místě

SLEDUJEME ŽIVĚ: MS v biatlonu jde do finiše, jak si v hromadném závodu povede Krčmář?