Dynamo s Tygry srovnalo účty. Vrátili jsme jim, co udělali oni nám, usmál se Mikuš

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.01.2022 (20:24)     Sekcia sport

Když hraje Liberec s Pardubicemi, rozhoduje se opravdu až v posledních vteřinách. V této sezoně v jejich vzájemném utkání již potřetí zamíchal bodovým ziskem gól až v úplném finiši normální hrací doby. celý článek

Jeden gól na Liberec nemůže stačit, kývl zklamaně pardubický Mikuš

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.11.2020 (12:52)     Sekcia sport

Zase jsme doplatili na špatnou koncovku, posteskl si po úterní domácí porážce 1:4 s Libercem bek hokejových Pardubic Juraj Mikuš. V předchozím zápase s Třincem, v němž poprvé na střídačce Východočechů operovali nový kouč Richard Král a jeho kolegové, Dynamo nečekaně nastřílelo sedm branek, což byla téměř třetina produkce za celý koronavirem pozdržený ročník. S Bílými Tygry ale bylo všechno při starém.

Jsem rád, že jsme Liberci vrátili obrat, liboval si pardubický bek Mikuš

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.01.2022 (09:34)     Sekcia sport

I ve třetím vzájemném zápase v sezoně mezi hokejisty Liberce a Pardubic padl gól v posledních vteřinách třetí třetiny. Šťastným týmem tentokrát bylo Dynamo, které v čase 59:28 zásluhou branky Juraje Mikuše při power play vyrovnalo a poté si v prodloužení díky Anthonymu Camarovi přivlastnilo triumf v poměru 4:3. Slovenský obránce Mikuš po zápase přiznal, že si na finiše předešlých dvou soubojů vzpomněl.

Špatné starty stojí Karvinou body. Musíme jezdit od začátku, říká Mikuš

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.08.2023 (07:35)     Sekcia sport

Podruhé za sebou fotbalisté Karviné mizerně vstoupili do zápasu. A znovu prohráli. Po Olomouci (1:3) nestačili v sobotním třetím kole první ligy doma na Mladou Boleslav (1:2). „Tak, jak jsme hráli hlavně ve druhém poločase, jsme měli začít hned,“ prohlásil obránce Rajmund Mikuš

Mikúš se po konci ve Zlíně vrací do Varů, k Beranům míří Hanousek

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.11.2021 (15:58)     Sekcia sport

Hokejový útočník Tomáš Mikúš odchází z extraligového Zlína do Karlových Varů, které výměnou za něj uvolnily do kádru Beranů obránce Tomáše Hanouska. Třiadvacetiletý bek poprvé nastoupí v novém dresu již v nedělním utkání proti Kladnu, i Mikúš se poprvé za Energii představí shodou okolností proti Rytířům. Ale až ve středu 17. listopadu po reprezentační přestávce.

Pardubické Dynamo válí, hokejové město je zase v očekávání

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.10.2022 (09:57)     Sekcia sport

Sice je teprve říjen, ale i tak je patrné, že v Pardubicích je po letech vyladěné Dynamo. Extraligový hokejový tým jen jednou prohrál v základní hrací době a vede tabulku. Navíc některé jeho výkony byly výjimečné. To oceňují i fanoušci, kteří se vrátili na špici žebříčku návštěvnosti.

Podpis v Pardubicích. Dynamo si pojistilo slovenskou oporu

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.02.2021 (21:08)     Sekcia sport

Dres hokejových Pardubic oblékne i v příští sezoně. Slovenský obránce Juraj Mikuš prodloužil kontrakt s Dynamem o další dva roky, o čemž východočeský klub ve čtvrtek informoval na svých oficiálních internetových stránkách.

Pardubice pod novým trenérem ožívají, slaví druhé vítězství

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.11.2020 (20:15)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic zvítězili v pátečním utkání 21. kola Tipsport extraligy na domácím ledě nad Litvínovem 2:1. Dynamo vyhrálo druhý ze tří zápasů pod novým koučem Richardem Králem, rozhodl bek Juraj Mikuš.

Proč nestřídal? Udělali jsme správně, i když jsme dostali gól, řekl Šilhavý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.06.2022 (06:59)     Sekcia sport

Nevystřídal zraněného hráče hned, v závěru poločasu nechal mužstvo hrát několik minut v deseti a ono v oslabení inkasovalo. Přesto trenér českých fotbalistů Jaroslav Šilhavý po nedělním utkání Ligy národů proti Španělsku (2:2) řekl: „Udělali jsme správné rozhodnutí.“

České celky vstoupily do Pinnacle Cupu. Sinners berou výhru, Dynamo padlo

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.04.2022 (16:09)     Sekcia sport

Duely úvodního kola odstartoval mezinárodní turnaj v CS:GO o dva miliony korun Pinnacle Cup IV. Dynamo Eclot ve čtvrtek nestačilo na K23 a prohrálo 1:2. Plejeři liberecké organizace Sinners si naopak zpravili chuť a po nedávném vyřazení z kvalifikace o Major se v pátek vrátili vítězně, když přehráli 2:1 polský Krakov.

Zlín je pro mě perfektní, říká právník Mikúš. Roli tahouna bere

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.05.2021 (12:29)     Sekcia sport

Je mu teprve 27 let. Za tu dobu už ale stihl Tomáš Mikúš vystudovat právnickou fakultu v Bratislavě a vystřídat sedm klubů ve čtyřech hokejových soutěžích. Poslední štací slovenského útočníka se stal Zlín.

Obránce Mikuš bude pokračovat v Pardubicích

Nejprve padouch, potom hrdina. Dlouhé čekání Karviné na výhru venku ukončil Mikuš

Bod s Tygry? Chtěli jsme víc, mrzelo pardubického útočníka Hyku

Č. Budějovice - Ml. Boleslav 2:1, gól Škody nestačil, domácí dokázali otočit

Mikuš dostal za vyloučení trest na tři soutěžní utkání

Slovenský obránce Mikuš bude pokračovat v Pardubicích

Godlova úžasná premiéra, posila Litvínova vynulovala Tygry. Šancí jsme měli na několik zápasů, uznal Bulíř

Nula pro Barulina? Super, zachytal skvěle, říká pardubický obránce Mikuš

Karvinští doma ztratili už 35 bodů. Body přijdou, věří Mikuš

Dynamo dře v Harrachově a seznamuje se s Varaďou. Víme, jaký je trenér, říká Hyka

Sedlák povede Dynamo jako kapitán: Chci jít příkladem, sám nic nešidím

Dynamo se nabilo v poháru. Chtěli jsme zvednout sebevědomí, řekl Weber

Pardubická bída nekončí, Dynamo prohrálo osmý zápas za sebou

Pardubický Mikuš před rozhodujícím duelem: Pořád máme o co hrát, to je fajn

Dynamo urvalo první výhru z brankoviště. Prosadili jsme se pozdě, litoval Nestrašil

Colorado porazilo Winnipeg a srovnalo stav série

Darida: Jsme hladoví po úspěchu. Italové nás prověří se vším všudy

Čerstvý Will zdeptal Tygry. Pro domácí je výsledek až krutý, připustil pardubický kouč Varaďa

Brněnský obránce Kučeřík: Měli jsme stažené půlky, teď jsme zpátky

Jihočeši se do play off vrátili výhrou, přemohli Pardubice

Provokace, pěsti i kopance. Dynamo jásalo: V útoku jsme Litvínov zkrotili

Milwaukee otočilo zápas s Phoenixem a srovnalo finálovou sérii NBA

Mikúš bude zase hrát za Karlovy Vary, do Zlína za něj putuje Hanousek

44. kolo ELH: Pardubice porazily Olomouc, Sparta vyhrála ve Vítkovicích

Dynamo vděčí za mečbol skvělé první třetině. Zase jsme zaspali začátek, litoval karlovarský kouč