Fotbalisté Plzně podlehli Boleslavi a v přípravě prohráli poprvé od června 2019, Kuchta se poprvé trefil za Lokomotiv

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.01.2022 (13:25)     Sekcia sport

Fotbalisté Plzně utrpěli v letošní zimní přípravě první porážku, Mladé Boleslavi ve svém tréninkovém areálu podlehli 0:1. Zápas dvou prvoligových celků rozhodl v 72. minutě hlavičkou Lukáš Mašek. Zlín zvítězil nad třetiligovou Kroměříží 2:0. Útočník Jan Kuchta hned ve svém prvním utkání za fotbalisty Lokomotivu Moskva skóroval. Pětadvacetiletý český reprezentant na soustředění ve Španělsku otevřel skóre přípravného zápasu proti Jablonci a novému klubu pomohl k remíze 1:1. Za Severočechy se trefil Jan Silný. celý článek

Fotbalisté Plzně podlehli Boleslavi a v přípravě prohráli poprvé od června 2019

Fotbalisté Plzně utrpěli v letošní zimní přípravě první porážku, Mladé Boleslavi ve svém tréninkovém areálu podlehli 0:1. Zápas dvou prvoligových celků rozhodl v 72. minutě hlavičkou Lukáš Mašek. Zlín zvítězil nad třetiligovou Kroměříží 2:0.

Fotbalisté Plzně doma nečekaně podlehli Liberci 1:3 a poprvé na jaře prohráli

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     30.03.2024 (17:28)     Sekcia sport

Plzeň - Fotbalisté Plzně po reprezentační pauze ve 26. ligovém kole doma nečekaně podlehli Liberci 1:3 a prohráli poprvé na jaře a po 16 soutěžních zápasech. Všechny branky padly až v druhém poločase....

Fotbalisté Sparty podlehli Wolfsbergeru 0:1 a v přípravě poprvé prohráli

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     09.07.2022 (20:11)     Sekcia sport

Wolfsberg (Rakousko) - Fotbalisté Sparty prohráli ve druhém utkání na soustředění v Rakousku s domácím Wolfsbergerem 0:1. Pražané v letní přípravě utrpěli první porážku pod novým...

Fotbalisté Boleslavi rozstříleli Pardubice, Olomouc v přípravě poprvé vyhrála

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.07.2022 (13:32)     Sekcia sport

Fotbalisté Mladé Boleslavi porazili v přípravném utkání Pardubice 4:0. Na čtvrtý pokus zvítězila v přípravě poprvé Olomouc, která přehrála Jihlavu 3:0. Liberec remizoval s jiným druholigovým týmem pražskou Duklou 1:1.

Fotbalisté Olomouce podlehli v přípravě Kroměříži a Tipsport ligu nevyhrají

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.01.2024 (14:19)     Sekcia sport

Fotbalisté Olomouce překvapivě prohráli v přípravě s druholigovou Kroměříží 0:2. Sigma v závěrečném třetím utkání své skupiny Tipsport ligy poprvé ztratila body a přišla o šanci na celkové prvenství v tradičním zimním turnaji.

Exslávista Kuchta ničí Spartu! Za Lokomotiv jí šoupl dva góly za poločas

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.01.2022 (17:06)     Sekcia sport

Ani jeden gól jí v české lize nedal. Sotva však exslávista Jan Kuchta zamířil do Lokomotivu Moskva, už proti rivalovi řádí. Fotbalisté pražské Sparty hrají ve španělské Marbelle svůj druhý přípravný zápas na soustředění - a český reprezentant je ničí. Poté, co Hancko zahodil penaltu, si střelecký účet otevřel právě Kuchta. Skóroval hned dvakrát a aktuálně 6. tým ruské ligy vyhrál první poločas 2:0. Kuchta dal za Lokomotiv gól také Jablonci při remíze 1:1.

Fotbalisté Vyškova podlehli Chrudimi a ve druhé lize poprvé prohráli

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.09.2023 (12:38)     Sekcia sport

Fotbalisté Vyškova v osmém kole druhé ligy v Chrudimi ztratili poločasové vedení, prohráli 1:2 a poprvé v sezoně nebodovali. Moravský tým může už dnes odpoledne přijít o vedoucí místo v tabulce.

Exslávista Kuchta ničil Spartu! Za Lokomotiv jí šoupl dva góly za poločas, Pražané už srovnali

Fotbalisté Sparty poprvé v přípravě prohráli, Wolfsberg zápas otočil

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.07.2021 (19:49)     Sekcia sport

Fotbalisté pražské Sparty neudrželi dvakrát vedení a prohráli na soustředění v Rakousku s Wolfsbergem 2:3. Je to jejich první porážka v přípravě, v níž zatím odehráli šest zápasů. Liberec remizoval na hřišti Lince 1:1, Slovácko porazilo Cracovii Krakov 1:0.

Fotbalisté Hradce v přípravě opět prohráli

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.01.2023 (15:43)     Sekcia sport

Fotbalisté Hradce Králové prohráli i druhý zápas v lednové přípravě. Po nedělním nezdaru se Slavií (0:1) ve čtvrtek na soustředění v tureckém Beleku podlehli poslednímu týmu polské ligy Legnici 1:3.

Exslávista Kuchta ničil Spartu! Za Lokomotiv jí šoupl dva góly, Pražané v Marbelle padli

Budoucí soupeř Plzně v Lize mistrů v italské lize poprvé nebodoval

Kuchta debutoval v ruské lize vítězným gólem. Jeho Lokomotiv napravil blamáž z poháru

Fotbalisté Neapole poprvé v sezoně v italské lize prohráli. Podlehli Interu

Trápení Plzně pokračuje i v lize. Po kolapsu v Sofii prohrála s nováčkem z Hradce

Posila se trefila, Jihočeši však v přípravě znovu podlehli

Po „evropských“ gólech se Kuchta za Slavii trefil i v lize. Stanciuovi jsem ten gól sežral, smál se

Nabitá Boleslav prohrála s Chrudimí, tým z druhé ligy neporazily ani další celky z nejvyšší soutěže

Fotbalisté prohráli v Portugalsku a elitní divizi A poprvé nebodovali

Klimek se trefil po deseti měsících. Prohráli jsme však, takže k ničemu to nebylo, litoval olomoucký útočník