Hokejisté Liberce rozhodli napínavou bitvu v prodloužení, vítězný gól dal Birner

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.02.2022 (18:54)     Sekcia sport

50. kolo hokejové extraligy: Liberec - Mladá Boleslav 4:3 v prodl. Hosté prohráli potřetí za sebou, v čase 63:30 rozhodl zápas útočník Michal Birner. celý článek

Brankáři v Boleslavi kouzlili. Napínavou bitvu rozsekl až Jelínek

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.02.2021 (18:24)     Sekcia sport

Nedělní bitvu třetího se čtvrtým ovládli v mladoboleslavské aréně hokejisté Liberce. V rámci 44. kola pokořili skvělého brankáře Růžičku až ve třetí třetině po přesilovkové střele Adama Musila, pět minut před koncem srovnal taktéž z početní výhody David Šťastný, přesto se svěřenci trenéra Augusty radovali z výhry 2:1, kterou jim v prodloužení zařídil kapitán Petr Jelínek.

Třinecký Daňo byl při chuti. V prodloužení ale rozhodl liberecký Birner

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.02.2023 (20:48)     Sekcia sport

Hokejisté Liberce porazili v 46. kole extraligy Třinec 3:2 v prodloužení a po třetí výhře za sebou jsou i nadále šestí. Severočechy nyní dělí čtyři body od Hradce Králové, který na čtvrtém místě zaručujícím přímý postup do čtvrtfinále vystřídal Oceláře. Zápas rozhodl v 63. minutě Michal Birner. Úřadujícímu mistrovi k výhře nepomohly ani dvě branky nejlepšího střelce soutěže Marka Daňa.

První půlku zápasu jsme zjišťovali, co je play off, přiznal Augusta po parádním obratu Liberce

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.03.2021 (23:26)     Sekcia sport

V půlce zápasu úvodního čtvrtfinále byl Liberec zralý na ručník, nakonec však sbírá komplimenty za úctyhodnou otočku. S Hradcem Králové prohrával už 0:3, zápas však dotáhl do prodloužení a v 77. minutě úvodní bitvu rozsekl Michal Birner. Bílí Tygři ovládli úvodní bitvu 4:3.

Růžička trápil Tygry. Bitvu rozsekl až v prodloužení Jelínek

Nedělní bitvu třetího se čtvrtým ovládli v mladoboleslavské aréně hokejisté Liberce. V rámci 44. kola pokořili famózního brankáře Růžičku až ve...

Povedená prostřední část Bruslařům nestačila, Tygři rozhodli v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.02.2023 (21:04)     Sekcia sport

Hokejisté Liberce porazili ve 44. kole Tipsport extraligy na svém ledě Mladou Boleslav 4:3 po prodloužení.

Hokejisté Liberce porazili v prodloužení Vítkovice, rozhodl Klepiš

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     05.12.2021 (18:05)     Sekcia sport

Ostrava - Hokejisté Liberce porazili ve 30. kole extraligy Vítkovice 4:3 po prodloužení a po dvou porážkách se radovali z vítězství. Vítkovice prohrály podruhé v řadě, ale natáhly svou...

Senzační obrat Liberce, zvítězil v prodloužení. Mladá Boleslav také slaví výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.03.2021 (16:14)     Sekcia sport

Hokejisté Mladé Boleslavi vyhráli ve čtvrtek úvodní čtvrtfinále play off Tipsport extraligy nad Pardubicemi 2:0. Těsný náskok domácím zajistil Zbořil, výhru v poslední minutě pečetil do odkryté klece Ševc. Ve druhém duelu Liberec sice prohrával s Hradcem Králové už 0:3, ale nakonec dovedl duel do prodloužení. Tam pak rozhodl o výhře Severočechů Birner, který si připsal i dvě asistence a byl největší hvězdou utkání.

Sparta žije, odvrátila druhý mečbol Liberce! Infarktovou bitvu rozhodla ve druhém prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.04.2021 (20:33)     Sekcia sport

Hokejisté Sparty odvrátili i druhý mečbol Liberce na postup do finále play off extraligy a snížili stav série na 2:3 na zápasy. V tom nedělním pátém Pražané ještě necelých šest minut před koncem základní hrací doby prohrávali, Horák ale poslal zápas do prodloužení, v němž v 81. minutě rozhodl o vítězství domácích kapitán Řepík. Šestý duel je na programu v úterý na ledě Bílých Tygrů.

Birner nedohrál, Tygři padli v prodloužení. Když vypadne takový hráč, je to obrovská komplikace, připustil Augusta

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.04.2021 (22:49)     Sekcia sport

Čtvrté finále prohráli 0:1 až gólem v prodloužení, těžký direkt však Bílí Tygři inkasovali už po třetí třetině ještě v šatně než vyjeli na led. V kabině totiž zůstal a do prodloužení už nezasáhl kapitán a tahoun Michal Birner. Liberec bez něj prohrál gólem Matěje Stránského ze 70. minuty a ve finále už nesmí ani jednou zaváhat.

Hokejisté Liberce doma nezvládli koncovku a nečekaně padli

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.11.2020 (18:19)     Sekcia sport

Hokejisté Liberce prohráli v úterním utkání 13. kola Tipsport extraligy doma s Vítkovicemi 0:3. Vítězný gól vstřelil po čtyřiceti sekundách třetí třetiny Lukáš Krenželok.