Pastrňák rozhodl v prodloužení o výhře Bruins

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.02.2022 (04:11)     Sekcia sport

Útočník David Pastrňák rozhodl v prodloužení o výhře hokejistů Bostonu na ledě Ottawy 3:2. Dal 25. gól v sezoně NHL a byl zvolen hlavní hvězdou duelu. celý článek

Pastrňák gólem rozhodl o výhře Bruins, Nečasova asistence nestačila

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     29.11.2021 (06:27)     Sekcia sport

New York - Český hokejový útočník David Pastrňák vstřelil v NHL vítězný gól Bostonu v souboji s Vancouverem. Bruins zdolali Canucks 3:2 a Pastrňák se posunul zpět do čela produktivity...

Češi dirigovali další výhru Bruins, rozhodl Pastrňák

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.02.2023 (06:15)     Sekcia sport

David Pastrňák a Pavel Zacha v NHL pomohli Bostonu gólem a nahrávkou k výhře nad Dallasem 3:2 v prodloužení. David Krejčí v utkání jednou asistoval.

Pastrňák v prodloužení zařídil výhru, Vaněček slavil triumf New Jersey

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.04.2023 (07:20)     Sekcia sport

V nabitém čtvrtečním programu hokejové NHL se bodově prosadil jediný Čech, druhý nejlepší střelec soutěže David Pastrňák v prodloužení rozhodl o další výhře Bostonu. Tentokrát po výsledku 2:1PP nad Torontem, díky čemuž jsou Bruins opět blíže bodovému rekordu. Gólman Vítek Vaněček s New Jersey triumfoval 8:1 nad posledním Columbusem.

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     26.08.2020 (07:55)     Sekcia sport

Hokejový útočník Ondřej Palát rozhodl gólem v prodloužení o vítězství Tampy Bay nad Bostonem 4:3. V dresu poražených Bruins dvakrát asistoval David Pastrňák. Nejproduktivnější Čech ve vyřazovacích bojích David Krejčí poprvé po sedmi zápasech nebodoval.

Bravo! Famózní Pastrňák rozhodl prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.03.2023 (06:12)     Sekcia sport

Hokejisté Bostonu Bruins v NHL zvítězili na domácím ledě nad Columbusem 2:1 v prodloužení. Rozhodující trefu obstaral český útočník Tomáš Pastrňák. Gólman Vítek Vaněček vychytal vítězství New Jersey. Devils porazili doma 2:1 Rangers a český brankář si připsal 24 úspěšných zákroků.

Senzační Pastrňák se gólem a asistencí podílel na další výhře Bruins

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.10.2022 (22:13)     Sekcia sport

Útočník David Pastrňák se v NHL gólem a přihrávkou na vítězný gól podílel na výhře hokejistů Bostonu 4:3 v prodloužení nad Minnesotou. Dvěma asistencemi k úspěchu přispěl David Krejčí, přihrávku si připsal Pavel Zacha.

Pastrňák v NHL rozhodl gólem v prodloužení o výhře Bostonu

David Pastrňák rozhodl v prodloužení o výhře hokejistů Bostonu na ledě Ottawy 3:2. Hvězdný český útočník po čtyřech zápasech bez zápisu do kanadského bodování vstřelil 25. gól v sezoně NHL a byl vyhlášen hlavní hvězdou duelu. V utkání Toronto - St. Louis si po asistenci připsali Ondřej Kaše a David Kämpf, ale jejich kanadský tým podlehl na domácím ledě St. Louis 3:6.

Pastrňák si připsal v NHL gól a přihrávku, Mrázek nezastavil rozjetý Edmonton

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     26.01.2024 (06:54)     Sekcia sport

New York - David Pastrňák přispěl v NHL gólem a přihrávkou k výhře hokejistů Bostonu 3:2 v prodloužení na ledě Ottawy a byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu. Jednou asistencí podpořil vítězství Bruins...

Česká jízda ve Stanley Cupu! Pastrňák hrdinou Bostonu, trefil se i Krejčí. Voráček pomohl k výhře Flyers

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.08.2020 (16:42)     Sekcia sport

Velká česká show byla k vidění v úvodním duelu prvního kola Stanley Cupu mezi hokejisty Bostonu a Caroliny, který vyhráli Bruins 4:3 ve druhém prodloužení. Nejlepší kanonýr základní části NHL David Pastrňák vstřelil úvodní gól Bruins, trefil se i jeho jmenovec Krejčí, který zvyšoval po asistenci Ondřeje Kašeho na 3:2. Duel však dospěl do prodloužení, v němž skvěle chytající gólman Caroliny Petr Mrázek nakonec inkasoval v 82. minutě po střele Patrice Bergerona, jemuž nahrával Pastrňák.

Boston vrací úder! Češi nabíjeli

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.05.2021 (06:01)     Sekcia sport

Čeští hokejisté David Pastrňák a David Krejčí přispěli jednou asistencí k výhře Bostonu nad Washingtonem 4:3 v prodloužení v utkání 1. kola play off NHL. Pastrňák nahrával v úvodní třetině Patrice Bergeronovi na gól na 2:1, Krejčí si připsal přihrávku v prodloužení u vítězné trefy Brada Marchanda. Bruins tak srovnali stav série Východní divize na 1:1 na zápasy.