Bohemians - Ostrava 0:2, mizérie domácích trvá, zlomil je Kuzmanovič

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.02.2022 (17:03)     Sekcia sport

Fotbalisté Bohemians stále tápou. Prohráli šestý z posledních sedmi ligových zápasů a po trapném výkonu, během kterého nevystřelili na bránu, se dál propadají tabulkou. Záchranářské starosti jim umocnil ostravský Baník, který ve 23. kole v Praze vyhrál 2:0 díky trefám Kuzmanoviče a Almásiho. celý článek

Hradec Králové - Ostrava 1:1, nováček vedení neudržel, srovnal Kuzmanovič

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.11.2021 (17:40)     Sekcia sport

Souboj šestého s pátým, dvou sousedů z tabulky, skončil nerozhodně. Nováček z Hradce Králové sice v mladoboleslavském azylu nad fotbalisty Baníku Ostrava ve 14. kole nejvyšší soutěže vedl, avšak hostům zajistil aspoň bod za remízu 1:1 Kuzmanovič.

Mizérie Sparty trvá. Pražané dostali v Plzni šest gólů a prohráli pošesté v řadě

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     31.10.2021 (18:54)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně porazili ve 20. kole extraligy Spartu 6:3 a zvítězili posedmé z posledních osmi domácích utkání.

Další teplické selhání. Rozhodla naše nekvalita, tvrdil Mareš

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.08.2021 (09:20)     Sekcia sport

Teplická mizérie trvá. Letošní čtvrtá venkovní porážka v řadě, nedělní 2:4 na Bohemians 1905, přidržela fotbalové skláře ve špatné náladě i u dna ligové tabulky. Ani vedení jim v Ďolíčku nepomohlo.

2. ligové kolo: Plzeň zdolala Bohemians, Baník rozdrtil Zlín

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     01.08.2021 (20:58)     Sekcia sport

Praha - Fotbalisté Plzně v utkání 2. ligového kola otočili utkání na hřišti Bohemians 1905 a zvítězili 2:1. Ostrava porazila Zlín vysoko 5:1, na výhře domácích se dvěma góly podílel...

Plavšič nasměroval Baník k výhře: Když zápas odmakám, jsem spokojený, říká

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.11.2022 (11:03)     Sekcia sport

Když v 85. minutě fotbalisté Srdjan Plavšič a Nemanja Kuzmanovič střídali, fanoušci jim ve stoje tleskali. „To bylo skvělé. Za to jim děkuji,“ řekl Plavšič, který byl při sobotní výhře Baníku Ostrava nad pražskými Bohemians u tří gólů.

Baník chce doma zabrat. Počítali jsme, že budeme mít bodů víc, řekl Kuzmanovič

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.08.2022 (08:50)     Sekcia sport

Navázat na druhý poločas na hřišti Bohemians Praha 1905 a hlavně se vyvarovat obrovských chyb v rozehrávce, které mužstvo srážely v úvodních dvou kolech první ligy. To jsou úkoly fotbalistů Baníku Ostrava ve střetnutí se Zlínem, který přivítají od 16 hodin.

Kuzmanovič dal povel k palbě, pražské derby gól nepřineslo

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.10.2020 (12:11)     Sekcia sport

Je reprezentační přestávka, a dokud ještě mohou, fotbalové týmy ji vyplňují přátelskými zápasy. Ostravský Baník porazil druholigové Blansko výrazně 4:1, dvakrát se ještě do poločasu trefil Kuzmanovič. Naopak pražské derby mezi Viktorií Žižkov a Bohemians Praha 1905 branku nepřineslo. V akci je také liberecký Slovan, který po poločase vedl nad pražskou Duklou 2:0.

Kuzmanovič dal povel k palbě, vyhrál i Liberec, pražské derby gól nepřineslo

Je reprezentační přestávka, a dokud ještě mohou, fotbalové týmy ji vyplňují přátelskými zápasy. Ostravský Baník porazil druholigové Blansko výrazně 4:1, dvakrát se ještě do poločasu trefil Kuzmanovič. Naopak pražské derby mezi Viktorií Žižkov a Bohemians Praha 1905 branku nepřineslo. V akci byl také liberecký Slovan, který zvítězil nad pražskou Duklou 3:0.

Ostrava - Brno 1:2, zmar Baníku trvá, Zbrojovka otočila dvěma góly v závěru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.08.2022 (19:39)     Sekcia sport

Fotbalisté Baníku Ostrava prohráli třetí ze čtyř domácích zápasů v sezoně, v 6. kole Fortuna ligy přitom nad brněnským nováčkem ještě deset minut před koncem vedli 1:0. Pak ale střídající Řezníček s Fouskem jeden druhému připravili gól a Zbrojovka zvítězila 2:1.

Útočník Bohemians Ugwu si zlomil nohu, chybět bude čtyři měsíce

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.03.2021 (16:45)     Sekcia sport

Fotbalový útočník pražských Bohemians 1905 Michael Ugwu si na tréninku zlomil nohu. Aktuálně třináctý tým prvoligové tabulky oznámil na twitteru, že dvaadvacetiletý Nigerijec bude mimo hru zhruba čtyři měsíce.

Plzeň porazila Bohemians 1905, Ostrava si poradila s Pardubicemi

Kuzmanovič prodloužil smlouvu v Ostravě

Ostrava - Pardubice 3:0, po měsíci výhra, soupeře načala Tetourova penalta

Kadlec si na Hané zlomil nos, proti Bohemians nastoupí s maskou. Navrátilovi přeje brzké uzdravení

Covid, pak prasklý sval. Nebyl jsem na tom dobře, přiznává obrozený Kuzmanovič

Mizérie bez konce... Deprese je moc silné slovo, míní Priske. Doufá, že Sparta ještě fanoušky neztratila

Bohemians - Ostrava, domácí se v předehrávce můžou na soupeře dotáhnout

Ostrava - Bohemians 1:0, po dvaceti minutách střílí gól domácí Jánoš

Plzeň uhájila vedení na Letné a živí naději na to, že ještě prožene Slavii

Sparta - Bohemians 0:0. Do sestavy domácích se vrací Dočkal, na hrotu znovu Pulkrab

Fotbalisté Bohemians hráli se Slováckem bez branek, Ostrava zůstala v čele skupiny o záchranu

Kuzmanovič po debaklu Ostravy: Ten zápas shrnul celou sezonu